Jump to content


Photo
- - - - -

nip/tuck


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
61 replies to this topic

#16 Dunja_Ranka

Dunja_Ranka
  • Members
  • 29 posts

Posted 20 February 2008 - 00:37

Nip/tuck je yuk. :rolleyes:

Edited by Dunja_Ranka, 20 February 2008 - 00:38.


#17 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 21 February 2008 - 13:01

Serija nije za svakoga. O ukusima ne vredi raspravljati. Neko voli Nip/Tuck, neko Uvod u anatomiju, neko gleda i jedno i drugo.
Postoji mnogo serija, koje ne gledam i ne razumem odusevljenje drugih u vezi istih, ali ne postujem na tim temama i mirna Backa.

Nervira me neemitovanje serije zbog Lige sampiona, iako je uvek tako sa serijama u tom terminu.

Da li neko zna, koliko je sezona serije otkupio B92? Koliko sam uspela da shvatim, sada gledamo drugu sezonu.

#18 Juniperus

Juniperus
  • Members
  • 216 posts

Posted 22 February 2008 - 19:09

Juče sam prvi put pogledala epizodu i svidela mi se.

A što se tiče prevoda.....meni je ok "Reži me". Tačan naziv ne bi mogao bukvalno da se prevede, tako da je ovo ok.

#19 maski

maski
  • Members
  • 1,296 posts

Posted 22 February 2008 - 23:00

juce sam prvi put gledala seriju i nisam je ispratila do kraja. ne videh skoro slicnu budalashtinu. preglumljeno do bola, pricha bzvz, dijalozi smeshni, dinamika 0......

#20 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 23 February 2008 - 16:48

Slozila bih se donekle sa tobom.
gledala sam nekoliko epizoda ali jos ne mogu da odlucim da li da nastavim da pratim il ne.
Nesto mi tu nedostaje. Mozda malo realnosti?

#21 Keano

Keano
  • Members
  • 184 posts

Posted 24 February 2008 - 13:35

A ja nasla da naziv serije potice od nipple i tummy tack-zatezanje stomaka.

nipple ti je bradavica, tummy je trbuh...Doslovno je zaista tesko prevodivo,kako god,to je to.Rezi me...

#22 diplomata

diplomata
  • Members
  • 90 posts

Posted 25 February 2008 - 11:52

serija k'o serija...samo sto su sada plasticni hirurzi... mene iritira kako izgleda onaj decko-matt u seriji,neodoljivo me podseca na michael jackson-a

#23 SecondLife

SecondLife
  • Members
  • 4 posts

Posted 02 March 2008 - 18:59

Meni je serija skroz ok. Pa, dobro to je onaj malo americki fazon, ali sta sad... Kad pogledam druge serije (latino sapunice) ili nase domace extra gledane serije u udarnim terminima, povraca mi se....Od seljaka do prostaka vise ne moze da se zivi na TV. Onda, mi ovaj american fazon i nije tako los, nekako pobegnes od svakodnevnice...Stoga, nema veze i ako nije tolikooooo realna. Ipak, to sto je nagradjivana valjda nesto znaci...

#24 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 03 March 2008 - 15:26

Seriju ne treba ni prihvatiti kao "realnu", vise je u pitanju vesto uradjena parodija na danasnje americko izvestaceno drustvo.
Bar je ja tako dozivljavam.

Sto se lika Matta tice, skoro ne videh ruznijeg mladog glumca... da nije jedan od sinova M.Jacksona :rolleyes:

Pohvale na izbor muzike - sjajno, narocito za nas, bivse tinejdzere iz 80-tih.

#25 Joanna

Joanna
  • Members
  • 15 posts

Posted 05 March 2008 - 19:26

meni se mnogo svidja serija :huh:

da li neko ima link za skidanje torenta ovog drugog serijala, vidim da se 5 serijal daje u americi vec :rolleyes:

#26 M.M.

M.M.
  • Members
  • 140 posts

Posted 10 March 2008 - 14:01

Koliko sam ja videla, otkupili su oko 60 epizoda, a to znaci, po x-ti put u Srbiji, NE SVE.

#27 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 10 March 2008 - 17:08

Koliko sam ja videla, otkupili su oko 60 epizoda, a to znaci, po x-ti put u Srbiji, NE SVE.


Hvala za odgovor. U prosloj epizodi su me iznenadili. Znala sam da nesto nije u redu izmedju Ave i njenog sina, ali ono. Vole da sokiraju. I dalje mi drze paznju. I pridruzujem se pohvalama na racun izbora muzike.

#28 diplomata

diplomata
  • Members
  • 90 posts

Posted 12 March 2008 - 12:35

molim nekoga da mi preprica epizodu koja je isla u ponedeljak na b92,dakle,ona koja je sledila posle epizode koja se zavrsava incestom ave i njenog sina..hvala unapred

#29 kovach.tauro

kovach.tauro
  • Members
  • 15 posts

Posted 12 March 2008 - 19:31

Koliko sam ja videla, otkupili su oko 60 epizoda, a to znaci, po x-ti put u Srbiji, NE SVE.


to je verovatno 4 sezone...sta biste hteli mozda i petu..

#30 Posthuman17

Posthuman17
  • Members
  • 375 posts

Posted 13 March 2008 - 12:02

Prosla epizoda je bila.. :rolleyes: :huh: sve su bolji..