Jump to content

Photo

Koje radio stanice slušate?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
162 replies to this topic

#46 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 22 August 2009 - 11:58

9th floor radio

#47 conspiracy

conspiracy
  • Members
  • 344 posts

Posted 23 August 2009 - 20:53

kod kuce B92 (Dizanje, Kaziprst, Razglas i Svet u 2, izbor muzike mi je generalno bezveze - radijska verzija MTVja i VH1), a na poslu Roadstar, jer pokriva razlicite muzicke ukuse

radio slušam samo u kolima... i to najviše b92, mada je ova letnja šema katastrofa... sade, lenny kravitz... :) c'mon!!! roadstar je verovatno najgori radio preko koga sam prešao tjunerom, u životu... po čitav dan muzika iz orange countyja ili tako nešto

pa ti se onda nisi mnogo kretao po Srbiji da vidis sta sve moze da se `uvati :ph34r: uspela sam vise puta da cujem Talking heads na njihovim frekvencijama, a nesto se ne secam da sam ih u poslednjih sto godina cula na nekoj domacoj radio-stanici...umeju da iznenade, ponekad...

#48 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 23 August 2009 - 20:59

željno iščekujem dan kada će se moći u srbiji, preko radio tuner- a u kolima, slušati internet radio tokom vožnje.
generalno su naše stanice po izboru muziku i tema koje se obrađuju očajne. tu i tamo odskaču pojedine koje i prate neke svetske trendove (mtv- jevske, zar ste očekivali neku egzotiku možda?) ali je najbolja tišina ili kada se ponese neki mp3 nosač zvuka.

Edited by melankolic, 23 August 2009 - 21:01.

#49 conspiracy

conspiracy
  • Members
  • 344 posts

Posted 23 August 2009 - 21:08

željno iščekujem dan kada će se moći u srbiji, preko radio tuner- a u kolima, slušati internet radio tokom vožnje.
generalno su naše stanice po izboru muziku i tema koje se obrađuju očajne. tu i tamo odskaču pojedine koje i prate neke svetske trendove (mtv- jevske, zar ste očekivali neku egzotiku možda?) ali je najbolja tišina ili kada se ponese neki mp3 nosač zvuka.

ne mora nikakva egzotika...dovoljno je samo da ne ispiraju mozak pustanjem desetak trenutnih hitova iz dana u dan

#50 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 23 August 2009 - 21:16

ne mora nikakva egzotika...dovoljno je samo da ne ispiraju mozak pustanjem desetak trenutnih hitova iz dana u dan

to rade i svetske komercijalne radio stanice. radi se samo o tome što bismo sa web radiom u kolima lako mogli da menjamo ne samo stanice po žanrovima nego i po koncepcijama (talk, regional, community, education...).

#51 conspiracy

conspiracy
  • Members
  • 344 posts

Posted 23 August 2009 - 21:31

to rade i svetske komercijalne radio stanice. radi se samo o tome što bismo sa web radiom u kolima lako mogli da menjamo ne samo stanice po žanrovima nego i po koncepcijama (talk, regional, community, education...).

da, samo se te komercijalne stanice ne izdaju za "alternativu" kao neki....a to o cemu ti pricas i ja prizeljkujem....zasad, sto se kola tice, mp3 kompilacije mogu da prodju kao prelazno resenje :ph34r:

#52 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 23 August 2009 - 21:35

pa i jesu alternativa u zemlji u kojoj znamo šta je mainstream.

#53 conspiracy

conspiracy
  • Members
  • 344 posts

Posted 23 August 2009 - 21:42

pa i jesu alternativa u zemlji u kojoj znamo šta je mainstream.

alternativa komercijalnoj muzici bi trebalo da je njena estetsko/ideoloska suprotnost....ali posto je Srbija zemlja cuda onda i Rijana moze da se prihvati kao subverzivna pojava......uh, da nije tuzno bilo bi smesno....nevermind, znam sta hoces da kazes, ali bas mi je jadna ta alternativa

#54 Massive_Attack

Massive_Attack
  • Members
  • 2,103 posts

Posted 24 August 2009 - 06:54

U fazonu Buddha-Bar kompilacija

Suburbs of Goa

#55 porfirijepetrovic

porfirijepetrovic
  • Members
  • 129 posts

Posted 25 August 2009 - 21:31

radio pančevo, jerbo je jedina stanica koju vatam u kolima a da nije beo-centrična.

a kad prođe leto vraća se i jedan mnogo lud voditelj od 11 to 13h. preporučujem.

#56 kamiondzija

kamiondzija
  • Members
  • 8 posts

Posted 30 August 2009 - 12:25

Naxi - non - stop!Muzika bas po mom ukusu.Muzika 80tih,70tih,90tih,naravno i ova iz 2000 i neke ali stvarno extra pesme,najbolje od najboljih!

Posted Image

Posted Image

#57 blackcat

blackcat
  • Members
  • 32 posts

Posted 02 September 2009 - 13:08

Index, radio S, B92...

#58 BUBI VW

BUBI VW
  • Members
  • 108 posts

Posted 10 September 2009 - 06:51

B92,R Paaanceeevooooo!
:ph34r:

#59 copywriter

copywriter
  • Members
  • 166 posts

Posted 26 September 2009 - 09:31

"Radio se ne sluša, slušaju se mama i tata."

#60 shemale^

shemale^
  • Members
  • 233 posts

Posted 30 September 2009 - 18:27

...

Edited by shemale^, 30 September 2009 - 18:30.