Jump to content


Photo

81 : 78


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 06 September 2002 - 09:56

Posle ove epske pobede u kosarci vise nista nece biti isto.

Neverne Tome koje su ovih dana provirile iz svojih rupa - neka se pokriju usima.

Momci, hvala vam i vidimo se ispred terase.

#2 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 06 September 2002 - 11:06

Vredelo je ne spavati ove noci..
Hvala i od mene beskrajno sam srecna:smile:

#3 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 06 September 2002 - 11:26

Pesiceve izjave pre utakmice:

"- Rekao sam mu da bi trebalo da zna kada igra jugoslovenska reprezentacija. Kada pobedimo Ameriku, pa onda pobedimo i sutra i preksutra, i Kotleba i svi "kotlebovci" dobro ce znati kada igra Jugoslavija - govorio je Pesic nepuna 24 sata pre utakmice sa vec pobeđenim domacinom.

Niko u tim trenucima nije razmišljao o porazu koji ruši sve planove i ostavlja aktuelnog šampiona bez medalje, nekakva čudna ushićenost, koja postepeno prelazi u granitno samopouzdanje, obuzela je jugoslovenski tim.

- Nije moje da razmisljam o porazu, moj posao je da na najbolji nacin pripremim ekipu za mec. Kada pobedimo, bice vremena za razmisljanje - iznenadio je Pesic novinare na pres konferenciji odrzanoj u vreme spavanja, na sta su dojucerasnji "protivnici reprezentativnog mira" odgovorili aplauzom i ujedinili sve zemljake pred sudar divova u "Konseko Fildhausu".


PS
Ma koliko bio jak, ima neko jachi,
Ma koliko bio velik, ima neko vechi,
Deco, hochemo li da se igramo ?

Svetislav Pesic

PPS
Hvala ti Sveto !! Ovo je, naravno, i tvoja pobeda.

PPPS
Boze dragi, ne pamtim da sam ikada bio ovoliko srecan posle pobede. Konacno sam se utesio zbog Sacramenta.

#4 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 06 September 2002 - 14:46

Neverne Tome koje su ovih dana provirile iz svojih rupa - neka se pokriju usima.


Jedna se dobrovoljno javlja za klečanje na kukuruzu (je li obavezno to pokrivanje ušima?). :grin:

Svaka čast momcima. I prognozeru. :wink:

#5 irkic

irkic
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 September 2002 - 22:36

falcon:
Vredelo je ne spavati ove noci..
Hvala i od mene beskrajno sam srecna:smile:

vredelo je pasti ispit..