Jump to content


Photo

Omiljena mesta u Beogradu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
125 replies to this topic

#121 erorrijus

erorrijus
  • Members
  • 3 posts

Posted 02 November 2001 - 12:19

[quote]
Jovana:
Odrasla sam na Dorcolu gde jos uvek zivim....
_________________________________________

Cao,
ja sam na Dorcol ishao u skolu dve godine EPS.
Najjacha skola na svetu keve mi! Prvo sam dobio batine, dok nisam upoznao ekipu hehee..!
Voleo sm da jedem burek u pekari "Dorcol" i pivo preko puta pekare, mnogo jako!
Nedostaju mi moji ortaci koji su ostali u BG,i stvari koje smo radili zajedno!
Ja sada zivim U Finskoj, i bedak mi je!
Volim Kalemegdan, ujutro u podne uveche bilo kada,takodje Dorcol, a najvishe Senjak.
Mora se priznati da je i to lep kraj zar ne!

Pozdravite mi Beograd i sve lepe devojke tamo.Pozdravite mi i dizelashe, ako ih josh ima!???

Toliko C-Ya!!

#122 Le coq sportif

Le coq sportif
  • Members
  • 35 posts

Posted 15 November 2001 - 18:27

Ja volim kad sam u Bg da svratim u jednu kafanu u Skadarliji. Prodje se izmedju Kuce Djure Jaksica i Dva Jelena u neki pasaz, pa picis pravo. Do neki dan sam mislio da se zove Titanik, a u stvari se zove Boem. Ima jedan gotivan cikica sto radi i stalno se vrzma neki pas. I od piva imaju samo Jelen, ali volim da odem tamo.

#123 zorana*

zorana*
  • Members
  • 680 posts

Posted 25 February 2002 - 02:17

Kakva sentimentalno-kulinarska tema :grin:
Ja bih onda, ako moze, makar u secanju da se vratim na Zvezdaru, na Bulevar izmedju Vukovog spomenika i Cvetkove pijace otprilike, ako moze :grin:

#124 patriot

patriot
  • Members
  • 158 posts

Posted 12 March 2002 - 23:37

Lion?

#125 boxi

boxi
  • Members
  • 2 posts

Posted 14 November 2002 - 00:38

pre 10 godina sam otisla sa dedinja na kom sam i odrasla sad vise nisam ni u yu,i secam se cesme u lisicijem potoku,izvora iz lavlje glave a iznad slogan-kolo srece se okrece vrteci se ne prestaje-nisam sigurna da

#126 boxi

boxi
  • Members
  • 2 posts

Posted 14 November 2002 - 00:51

pardon,nisam sigurna da li ih je napisao branko radicevic.prelepo,tad je izvor bio cist kad smo kao klinci brckali noge .secam se da je lavlja glava bila ogromna , a okolo suma.cula sam da je na tom mestu sve nesto izgradjeno,verovatno novopeceni snobovi ili ratni profiteri sto su unakazili staro dedinje sa svojim kucetinama