Jump to content


Photo
- - - - -

Erotika mocnih, ili kako politicari odolevaju tom izazovu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
38 replies to this topic

#1 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 29 January 2008 - 15:36

Najnovija ljubavna idila predsednika Francuske glavna je tema u medijima. Mnogo
vaznija od katastrofe u Societe Generale.Da li je to privatna ili drzavna "afera"?
Sarkozi sa svojom novom ljubavi zapravo ponistava sve vrednosti pete repúblike
i cini je izlishnom.Svoju ulogu predsednika svodi na ulogu monarha i njegove metrese..
Stvari se odvijaju kao na dvoru Luja cetrnaestog ukljucujuci i detalje jutanje toalete,
razvoda, a plebs ima samo ulogu nemog posmatraca. Njegova nova i sveza ljubav
bivshi model,Carla Bruni,pravi kompletnu budalu od njega. A on uziva u toj ulozi.
Bruni je zenski Don Zuan, to ne krije, izjavljuje da njene ljubavi najvishe tri meseca traju,
javno zagovara poligamiju, a njeni bivshi ljubavcnici su i ministri u levicarskim partijama,
ali i u desnim, bogati preduzetnici, ali i legende rok i pop muzike. Sarkozi je pre nekoliko
dana boravio u Indiji,sam, a Bruni je iskoristila priliku da se za neki spanski casopis
fotografishe potpuno "naga", a pretpostavlja se da su snimci napravljeni u rezidenciji
predsednika drzave :rolleyes:

Da li politicari ( cudno uvek mushkarci) izgube razum i pojmove za svaku realnost cim dodju
do nekih mocnih pozicija?

Primera za to ima po celom belom svetu. Ima ih i kod nas ( kojeshta se shushka o nashem,
nadam se, i buducem predsedniku Tadicu,ciji je brak samo formalan), ali predsednik Srbije
je zaista nevazan u poredjenju sa Putinom ( za koga slicne price kolaju) , a ja sam vec decenijama
ovde u Nemackoj vec i oguglala na price (istinite) o mocnim mushkarcima politicarima koji se
i po treci,cetvrti put razvode jer su sa 50 godina tako neodoljivi da prosto nemaju srca
a da ne odole iskushenjima vecitih Eva ,koje su obicno i 20 godina mladje od njih.

Ko je tu licemeran? Ovi politicari ili mozda mlade zene? Ili svi zajedno u kompletu,
ukljucujuci i biracko telo koje vishe voli cirkuske predstave nego surove analize
berzanskih izvestaja?

Edited by Teja, 29 January 2008 - 15:42.


#2 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 29 January 2008 - 16:23

Da li politicari ( cudno uvek mushkarci) izgube razum i pojmove za svaku realnost cim dodju
do nekih mocnih pozicija?

Ne nego muskarci polude kada dodju u susret sa onim sto prost narod zove dobra riba.Da li je neko politicar ili vodoinstalater nema veze.

#3 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 29 January 2008 - 16:41

bivshi model,Carla Bruni,pravi kompletnu budalu od njega. A on uziva u toj ulozi.
Bruni je zenski Don Zuan, to ne krije, izjavljuje da njene ljubavi najvishe tri meseca traju,
javno zagovara poligamiju, a njeni bivshi ljubavcnici su i ministri u levicarskim partijama,
ali i u desnim, bogati preduzetnici, ali i legende rok i pop muzike. Sarkozi je pre nekoliko
dana boravio u Indiji,sam, a Bruni je iskoristila priliku da se za neki spanski casopis
fotografishe potpuno "naga", a pretpostavlja se da su snimci napravljeni u rezidenciji
predsednika drzave :huh:

Iskreno, odmah kad je pogledas odma ti postaje jasno zasto :rolleyes:

#4 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 29 January 2008 - 16:48

Iskreno, odmah kad je pogledas odma ti postaje jasno zasto :huh:


Cak i na ovom forumu onima koji najlepse pisu, pri pomisli na nju koncentracija opada toliko da ne mogu da budu konsistenti, a kamoli odrze stil od pocetka do kraja recenice. :rolleyes:

#5 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 29 January 2008 - 16:49

Iskreno, odmah kad je pogledas odma ti postaje jasno zasto :)


Ali ta dobra riba Magripu ( dochim ni tebe) ne yebe za suvu sljivu :rolleyes:

To je sushtina i naslova mog topika.
Zasto tzv.dobre ribe ne odlepe na Magripu i tebe nego na neke galske petlove?
Valjda niste dovoljno eroticni :huh:

#6 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 29 January 2008 - 16:51

Cak i na ovom forumu onima koji najlepse pisu, pri pomisli na nju koncentracija opada toliko da ne mogu da budu konsistenti, a kamoli odrze stil od pocetka do kraja recenice. :huh:

Guilty sa charged :rolleyes:

#7 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 29 January 2008 - 16:52

Zasto tzv.dobre ribe ne odlepe na Magripu i tebe

A otkud ti to znaš? :rolleyes:

#8 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 29 January 2008 - 16:52

Cak i na ovom forumu onima koji najlepse pisu, pri pomisli na nju koncentracija opada toliko da ne mogu da budu konsistenti, a kamoli odrze stil od pocetka do kraja recenice. :rolleyes:


Da bre Sheridan, ko da uopste i shansa postoji da ta Bruni ikada u zivotu i sazna da oni postoje.
Nego vidish i Adam potvrdjuje moju tezu da muskarci izgube razum cim dodju na vlast a preko
ulice pretrchi neka dobra riba.

#9 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 29 January 2008 - 16:54

Ali ta dobra riba Magripu ( dochim ni tebe) ne yebe za suvu sljivu :rolleyes:

To je sushtina i naslova mog topika.
Zasto tzv.dobre ribe ne odlepe na Magripu i tebe nego na neke galske petlove?
Valjda niste dovoljno eroticni :huh:

Nemam pojma za druge ali meni je mnogo tanak budjelar da bi se Carla zalepila za mene.

#10 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 29 January 2008 - 16:55

Zasto tzv.dobre ribe ne odlepe na Magripu i tebe nego na neke galske petlove?
Valjda niste dovoljno eroticni :rolleyes:

Jbg. svi znamo koliko nam akcije vrede na berzi :huh:
A Sarki je svez pobednik sto deluje impresivno :)

#11 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 29 January 2008 - 16:55

A otkud ti to znaš? :rolleyes:


Ja naravno ne znam. Al sto bi se ljubavnica slavnih ikona pop i rok muzike,usput i nekih
vaznih politicara i josh vaznijih industrijalaca upustala u neke avanture sa recimo Magripom,
Sheridanom ili Adamom.

Osim toga, riba je otkacena, zbog toga valjda i tako zanimljiva.

A ima dovoljno zanimljivijih udvaraca od ovo troje,meni dragih forumasha. :huh:

#12 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 29 January 2008 - 16:56

Nego vidish i Adam potvrdjuje moju tezu da muskarci izgube razum cim dodju na vlast a preko
ulice pretrchi neka dobra riba.

pa da, postavila si pitanje kako političari odolevaju tom izazovu, a ne okolne cice
vlast je moćan afrodizijak, nema sumnje; i još, žena koja osvoji moćnog, i sama je moćna - svejedno u kojoj oblasti
jel to nešto novo?!

#13 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 29 January 2008 - 16:58

Al sto bi se ljubavnica slavnih ikona pop i rok muzike,usput i nekih
vaznih politicara i josh vaznijih industrijalaca upustala u neke avanture sa recimo Magripom,
Sheridanom ili Adamom.

Aha znači to je precizna definicija tzv "dobre ribe", onda ok, takve ni ne znaju da naši forumaši uopšte i postoje.

#14 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 29 January 2008 - 17:03

Aha znači to je precizna definicija tzv "dobre ribe", onda ok, takve ni ne znaju da naši forumaši uopšte i postoje.


Ma nije ta riba bila uopste moja zvezda vodilja kada postavih ovaj topik.
I J.F.Kenedi je yebao i muvu u letu, ali su muve htele i zelele jerbo je bio
Kenedy, the president.

Zelela sam da malo divanimo oko tog neodoljivog sharma jednog politicara.
I ne samo Sarkozija.

Edited by Teja, 29 January 2008 - 17:03.


#15 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 29 January 2008 - 17:06

Ma nije ta riba bila uopste moja zvezda vodilja kada postavih ovaj topik.
I J.F.Kenedi je yebao i muvu u letu, ali su muve htele i zelele jerbo je bio
Kenedy, the president.

Zelela sam da malo divanimo oko tog neodoljivog sharma jednog politicara.
I ne samo Sarkozija.

Ajde onda malo i o lepoti Donalda Trampa.Mozda lepota i nije faktor.Mozda covek ima dobru dusu.