Jump to content

Photo

Protest protiv nezavisnosti Kosova

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#31 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 22 January 2008 - 17:31

Ma ne muci mene, nego to muci tebe :rolleyes:

vala me bas nista ne muci, ti si pitao, nije ti bilo jasno, jos si udarao glavom u zid :huh:

kao i obicno, bilo ko ko podrzava Srbiju, nije dobrodoso, za tebe i tebi slicne persone ...
mada moram priznati, uvijek ima i gore, neki vole da ih neki bombardujum, humano...

Jok. Nije mi dobrodosao niko ko bi na silu da sprovodi svoju volju ili implementira vlast nad nekim ko to nece ili to podrzava.

#32 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 22 January 2008 - 17:32

a podržavam i klunija, zgodan je frajer, a predlog za ralfa fajnsa se usvaja
mada bih iz ponuđenog u zalazak sunca otišla sa de nirom (taka mi karma, padam na frikove)

super, bar neće biti nesuglasica :rolleyes:

#33 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 22 January 2008 - 17:36

a podržavam i klunija, zgodan je frajer, a predlog za ralfa fajnsa se usvaja
mada bih iz ponuđenog u zalazak sunca otišla sa de nirom (taka mi karma, padam na frikove)

super, bar neće biti nesuglasica :huh:

opa, padaju uvrede :rolleyes:

#34 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 22 January 2008 - 17:44

kakve crne uvrede, samo konstatujem kako smo ih lepo, onako sestrinski, podelile :rolleyes:

#35 Good Morning Srdjan

Good Morning Srdjan
  • Banned
  • 688 posts

Posted 22 January 2008 - 17:45

računaš da je baš u pitanju podrška Srbiji, a ne lični marketing?

Da budemo iskreni, sta ce Kluniju Srbija za licni marketing, mislim ako on nije popularan, onda ko je :rolleyes:

Budimo iskreni, u pitanju je da jedan mali broj Srba iz Srbije, ne mari mnogo za Srbima koji zive na Kosovu,
i da jedva cekaju da ih se otarase, jer misle da ce da izvuku koju kintu, tj da ce EU ili SAD da da neke pare,
sa cistom racunicom, zrtvujemo preostale Srbe na Kosovu da nama bude bolje...
To sto ljudi tamo zive ispod svakog minimuma ljudskog dostojanstva, u getima, u 21. vijeku, te Srbe nije briga,
cak je jedan forumas rekao, mogu da se isele ili nek se ...

I sad kad se pojavi nekoliko Holivudskih super zvijezda, koji mogu biti i glupi, ali njihov glas se ipak daleko cuje,
pojedini anonimusi forumasi podivljaju na takvu vijest. Ja iskreno vjerujem da u njima duboko, proradi neki stid zbog toga,
ali da bi to suzbili pocnu da zbijaju neke sale, koje su duhovite u PM (cetvrti srpski komaparativ), al kad bi se zezali...
To su ljudi od kojih ces rijetko kada cuti ista pozitivno, da ne kazem pregrubo nikada,
osnovna takve konverzacija je arogancija.
Ovo je jako povezano sa pitanjem zasto SRS odnosi toliko glasova, ali da ne ulazimo sada u to...

Zaista, poslije toliko negativnog imidza, trebalo bi svakom gradjaninu Srbije da bude bar drago, ako nista zbog toga,
jer ovde se ne prica o partijama, nego o Srbiji, partije dodju i prodju...

#36 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 22 January 2008 - 17:47

:rolleyes:
kako je lepo videti takvu sabornost medju srpkinjama, i to sad kad je najteze
:huh:

#37 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 22 January 2008 - 19:16

kao i obicno, bilo ko ko podrzava Srbiju, nije dobrodoso, za tebe i tebi slicne persone ...
mada moram priznati, uvijek ima i gore, neki vole da ih neki bombardujum, humano...

Je li, bre, trnoružice, imaš li ti još neku vrlinu osim što mrziš Srbiju i Sheridana? :rolleyes:
Ja bar volim Srbiju, a za vas dvojicu baš i ne marim. :huh:

#38 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 22 January 2008 - 19:29

kakve crne uvrede, samo konstatujem kako smo ih lepo, onako sestrinski, podelile :huh:

zanemari...

#39 Good Morning Srdjan

Good Morning Srdjan
  • Banned
  • 688 posts

Posted 22 January 2008 - 20:06

Je li, bre, trnoružice, imaš li ti još neku vrlinu osim što mrziš Srbiju i Sheridana? :rolleyes:
Ja bar volim Srbiju, a za vas dvojicu baš i ne marim. :)

Ako mislis da si duhovit, nisi, ali zato zracis jednom cistom negativnom energijom... :huh:
ne znam zasto, ali za tebe ne postoji osnovna kultura ophodjenja i postovanja prema drugim ljudima...
izadji malo vani, prestani da visis na forumu 24/7, get a life ...

sve najbolje ;)

#40 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 22 January 2008 - 21:17

Je li, bre, trnoružice, imaš li ti još neku vrlinu osim što mrziš Srbiju i Sheridana?

aj i tebi jednom da se omane nesto stvarno duhovito.

#41 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 22 January 2008 - 21:27

Voli Rasu i Mladju a i podigne onako tri prsta svakodnevno.Kakve jos kavalitete ti jos trazis
Nego meni nikako nije jasno zasto ljudi koji nemaju blage veze sa Srbijim a jos manje Kosovom toliko vole Kosovo.

#42 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 22 January 2008 - 22:10

Voli Rasu i Mladju a i podigne onako tri prsta svakodnevno.Kakve jos kavalitete ti jos trazis
Nego meni nikako nije jasno zasto ljudi koji nemaju blage veze sa Srbijim a jos manje Kosovom toliko vole Kosovo.

To im je genetski, rode se nekom zudnjom u srcu i onda godinama tako lutaju i traze sebe dok u njima ne sazri ta svest o srpstvu i kosovu kao njegovom epicentru i ne prepoznaju da je ta rupa u dushi u stvari ljubav i patnja za kosovom. Tako se prepoznaju Pravi Srbi, po toj vecitoj rani. Ne moze to jednostavnom geografijom da se negira, da je tako, nikad ne bi srbi ni dosli preko karpata trazeci tu svoju kolevku koja ih eonima zvala.
Ne mozemo mi to bas da razumemo zato sto smo izrodi (u stvari, mene je unistila baba slovenka, slovenci su za taj gen jednostavno fatalni).

#43 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 22 January 2008 - 22:11

Hbga, znaš kako se kaže: posrbica gori od Turčina. :rolleyes:

#44 Good Morning Srdjan

Good Morning Srdjan
  • Banned
  • 688 posts

Posted 22 January 2008 - 22:12

Ni meni nije jasno zasto neki ljudi koji zele da pokazu da im do Srbije nije stalo, od ranog jutra do kasne veceri pisu i citaju na jednom forumu iz Srbije :rolleyes:
Osim toga interesantno je da misle da je negativno da se druze sa zemljacima u dijaspori, a preziru ove sto su ostali u otadzbini.

Ja ti prijateljski predlazem Magripa da odes ponekad do crkve, upoznas nekoga, odigras basketa ili malo fudbala, opustis se,
zaboravis na politiku, ako imas djecu da se i ona druze sa ostalom nasom djecom, i otac kad ti dodje da prezimi da nadje sebi drustvo,
sigurno cete se osjecati bolje...

Tu ces vidjeti da nema razlike ko je iz Beograda, ko iz Sarajeva, ko iz Niksica ili Novog Sada, nema podjela, bolje nego na forumu, vjeruj mi...

#45 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 22 January 2008 - 22:24

Da budemo iskreni, sta ce Kluniju Srbija za licni marketing, mislim ako on nije popularan, onda ko je :rolleyes:

Budimo iskreni, u pitanju je da jedan mali broj Srba iz Srbije, ne mari mnogo za Srbima koji zive na Kosovu,
...

:huh: o da, ovi koji se foliraju da se kosovo nece otcepiti pa umesto da pregovaraju o tome kako bi se srbi zastitili oni ih poturaju kao zalog za svoje kurobecanje, ti mnogo brinu o srbima na kosovu. sve se deruci iz beograda da stegnu zube, sa'ce da ih spasu.

da budemo iskreni, jedini razlog sto me nerviraju takve budale kao kluni i takvi licemeri kao kostunica su upravo ti nesretnici koji su jednostavno zrtvovani za ove izbore. ili ti vidis neki nacin da te ljude bilo ko osim albanske milicije zastiti (long term)? umesto da vrse pritisak da medjunarodna zajednica garantuje bezbednost, da se tachi obaveze da ima srpske jedinice u miliciji, da se obaveze da dozvoljava neku samoupravu, pristup inspekcijama, slobodan prelaz preko granica..."dusebriznici" se busaju u grudi i prete celom svetu da ce da impljunu pod prozor ako im se uzme Njihovo. mars bre u tri lepe! najlakse je kukati za Oduzetom Dushom a kola se lome na onim bednicima, koje cete posle tuci i prodavati im vodu u kolonama kad dodju da rade na crno (nije prvi put da ste braneci Srbstvo zrtvovali tu svoju divnu bracu). sve i da sidje gospod bog danas iz oblaka i kaze da cekosovo ostati srpsko, sta onda? mozda ce ponosna srpska milicija da ode dole da cuva red? gde su sada jajare smrdljive. zato mars stoko samoziva, prodali ste ih sve da bi imali oko cega da kukate, a u ime nekih usranih ledina koje su kao vase.