Jump to content


Photo

Protest protiv nezavisnosti Kosova


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#1 Fairy Tinker Bell

Fairy Tinker Bell
  • Members
  • 59 posts

Posted 19 January 2008 - 23:21

Džordž Kluni i Šeron Stoun brane Kosovo
Autor: Tanjug | 19.01.2008 - 10:41
Džordž Kluni i Šeron Stoun brane Kosovo

Poznati holivudski glumac Džordž Kluni najavio je u izjavi frankfurtskim "Vestima" da će, zajedno sa kolegama, organizovati protest protiv jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosova.

"Uskoro ću sa koleginicom i prijateljicom Šeron Stoun i njenim prijateljima iz detinjstva, koji su poreklom Srbi, organizovati protest zbog pokušaja da Kosovo proglasi nezavisnost", kazao je slavni američki glumac "Vestima". Kluni, koji se među prvima pridružio štrajku sindikata scenarista u Holivudu i podržao bojkot svečanosti dodele "Zlatnog globusa", poznat je kao veliki borac protiv nepravde bilo koje vrste.
"Trudim se da svoju popularnost iskoristim za dobrobit čovečanstva, odnosno da pomognem rešavanju brojnih problema koji muče savremeni svet", rekao je on.
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Ban Ki-mun imenovao je juče Klunija za izaslanika svetske organizacije za mir, zatraživši od njega da posveti posebnu pažnju mirovnim snagama UN širom sveta. Kluni je poznat kao borac za ljudska prava i ukazivao je na zločine počinjene u sudanskoj oblasti Darfur.
Kao izaslanik mira prisustvovaće sastancima predstavnika zemalja čiji se vojnici nalaze u raznim mirovnim kontingentima, koji će se održavati u sedištu UN u Njujorku. Svetska organizacija je saopštila da su izaslanici mira pojedinci koji poseduju široko priznate talente u domenu umetnosti, filma, književnosti, muzike i sporta i koji mogu doprineti širenju ideala i aktivnostima UN širom sveta.

#2 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 19 January 2008 - 23:24

poznat je kao veliki borac protiv nepravde bilo koje vrste.


:rolleyes:

#3 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 19 January 2008 - 23:24

Džordž Kluni i Šeron Stoun brane Kosovo
Autor: Tanjug | 19.01.2008 - 10:41
Džordž Kluni i Šeron Stoun brane Kosovo

Poznati holivudski glumac Džordž Kluni najavio je u izjavi frankfurtskim "Vestima" da će, zajedno sa kolegama, organizovati protest protiv jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosova.

"Uskoro ću sa koleginicom i prijateljicom Šeron Stoun i njenim prijateljima iz detinjstva, koji su poreklom Srbi, organizovati protest zbog pokušaja da Kosovo proglasi nezavisnost", kazao je slavni američki glumac "Vestima". Kluni, koji se među prvima pridružio štrajku sindikata scenarista u Holivudu i podržao bojkot svečanosti dodele "Zlatnog globusa", poznat je kao veliki borac protiv nepravde bilo koje vrste.
"Trudim se da svoju popularnost iskoristim za dobrobit čovečanstva, odnosno da pomognem rešavanju brojnih problema koji muče savremeni svet", rekao je on.
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Ban Ki-mun imenovao je juče Klunija za izaslanika svetske organizacije za mir, zatraživši od njega da posveti posebnu pažnju mirovnim snagama UN širom sveta. Kluni je poznat kao borac za ljudska prava i ukazivao je na zločine počinjene u sudanskoj oblasti Darfur.
Kao izaslanik mira prisustvovaće sastancima predstavnika zemalja čiji se vojnici nalaze u raznim mirovnim kontingentima, koji će se održavati u sedištu UN u Njujorku. Svetska organizacija je saopštila da su izaslanici mira pojedinci koji poseduju široko priznate talente u domenu umetnosti, filma, književnosti, muzike i sporta i koji mogu doprineti širenju ideala i aktivnostima UN širom sveta.


Eh, Joko, Joko, da nam nije tebe - ko bi nam otvarao nove topice za bajate vesti? :rolleyes:

#4 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 19 January 2008 - 23:28

Eh, Joko, Joko, da nam nije tebe - ko bi nam otvarao nove topice za bajate vesti? :rolleyes:



tako je i Handke nekad branio KosMet.. pa vidimo kako ga odbranio.

#5 Fairy Tinker Bell

Fairy Tinker Bell
  • Members
  • 59 posts

Posted 19 January 2008 - 23:41

Eh, Joko, Joko, da nam nije tebe - ko bi nam otvarao nove topice za bajate vesti? :rolleyes:




Nisam ja ovu temu otvorila da bih vas obavestila o tome, već da čujem vaše mišljenje. Znam ja da vi već znate za ovo, zanima me šta mislite o tome, to je sve. Kastor, poljubac za tebe! :huh:

#6 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 19 January 2008 - 23:51

Džordž Kluni i Šeron Stoun brane Kosovo
Autor: Tanjug | 19.01.2008 - 10:41
Džordž Kluni i Šeron Stoun brane Kosovo

Poznati holivudski glumac Džordž Kluni najavio je u izjavi frankfurtskim "Vestima" da će, zajedno sa kolegama, organizovati protest protiv jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosova.

"Uskoro ću sa koleginicom i prijateljicom Šeron Stoun i njenim prijateljima iz detinjstva, koji su poreklom Srbi, organizovati protest zbog pokušaja da Kosovo proglasi nezavisnost", kazao je slavni američki glumac "Vestima". Kluni, koji se među prvima pridružio štrajku sindikata scenarista u Holivudu i podržao bojkot svečanosti dodele "Zlatnog globusa", poznat je kao veliki borac protiv nepravde bilo koje vrste.
"Trudim se da svoju popularnost iskoristim za dobrobit čovečanstva, odnosno da pomognem rešavanju brojnih problema koji muče savremeni svet", rekao je on.
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Ban Ki-mun imenovao je juče Klunija za izaslanika svetske organizacije za mir, zatraživši od njega da posveti posebnu pažnju mirovnim snagama UN širom sveta. Kluni je poznat kao borac za ljudska prava i ukazivao je na zločine počinjene u sudanskoj oblasti Darfur.
Kao izaslanik mira prisustvovaće sastancima predstavnika zemalja čiji se vojnici nalaze u raznim mirovnim kontingentima, koji će se održavati u sedištu UN u Njujorku. Svetska organizacija je saopštila da su izaslanici mira pojedinci koji poseduju široko priznate talente u domenu umetnosti, filma, književnosti, muzike i sporta i koji mogu doprineti širenju ideala i aktivnostima UN širom sveta.

Mozda ce mu Nemanja Kusturica ponuditi i glavnu ulogu u novom filmu o Kosovskom boju.On ce igrati Milosa Obilica, a Saron Stone Kosovku devojku.Nego cuje se prica se da ce snimiti i spot sa Marijom Serifovic.Nesto slicno kao i njegova reklama za Martini.Sta ce biti Marija u tom spotu mozete predpostaviti :huh:
Kastore obrisi karmin sa obraza :rolleyes:

#7 Fairy Tinker Bell

Fairy Tinker Bell
  • Members
  • 59 posts

Posted 19 January 2008 - 23:55

Ne nosim karmin, nego sjaj za usne, mnogo je lepljiv, bolje upotrebi mleko za skidanje šminke! :rolleyes:

#8 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 19 January 2008 - 23:59

Ne nosim karmin, nego sjaj za usne, mnogo je lepljiv, bolje upotrebi mleko za skidanje šminke! :huh:

Ti me podseti za jedan vic sa mlekom.da ne trolujem temu,ali ipak cu ga ispricati.
Dva nasa coveka otisli u Kinu i usla u jedan restoran.
Dodje konobarica i oni narucise dve case mleka
Kad ona izvadi dojku i napuni dve case mleka
Kad ce jedan od ove dvojice:
"Cuti kad nismo narucili chaj" :)
Kastore ,Kastore :rolleyes:

#9 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 20 January 2008 - 00:11

Nisam ja ovu temu otvorila da bih vas obavestila o tome, već da čujem vaše mišljenje. Znam ja da vi već znate za ovo, zanima me šta mislite o tome, to je sve. Kastor, poljubac za tebe! :)


Aman, bre, Joko, šta ima da mislimo o dvoje holivudskih budaletina koji vrlo verovatno misle da su Kosovo, Srbija i Albanija negde na Kaspijskom moru, kao što je i Bush do skora verovao da je Španija u Meksiku, pošto se tamo govori Španski. :rolleyes: I nemo', bre, da me ljubiš pred svetom, sramota me. :huh:

#10 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 20 January 2008 - 00:12

Nisam ja ovu temu otvorila da bih vas obavestila o tome, već da čujem vaše mišljenje. Znam ja da vi već znate za ovo, zanima me šta mislite o tome, to je sve. Kastor, poljubac za tebe! :rolleyes:


Zar Tadic nije dovoljno uverljiv kao glumac dok glumi tuznog predsednika koji cita pismo iz Bostana?

#11 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 20 January 2008 - 00:18

Aman, bre, Joko, šta ima da mislimo o dvoje holivudskih budaletina koji vrlo verovatno misle da su Kosovo, Srbija i Albanija negde na Kaspijskom moru, kao što je i Bush do skora verovao da je Španija u Meksiku, pošto se tamo govori Španski. :rolleyes: I nemo', bre, da me ljubiš pred svetom, sramota me. :huh:

A tvoj jaran Josif ,verovao da su Holandija i Nizozemska dve drzave. ;) I nikad nije birao saradnike koji su bili visociji od njega. :)

#12 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 20 January 2008 - 00:19

Aman, bre, Joko, šta ima da mislimo o dvoje holivudskih budaletina koji vrlo verovatno misle da su Kosovo, Srbija i Albanija negde na Kaspijskom moru, kao što je i Bush do skora verovao da je Španija u Meksiku, pošto se tamo govori Španski. :rolleyes: I nemo', bre, da me ljubiš pred svetom, sramota me. :huh:

A tvoj jaran Josif ,verovao da su Holandija i Nizozemska dve razlicite drzave. ;) I nikad nije birao saradnike koji su bili visociji od njega. :)

#13 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 20 January 2008 - 00:19

Aman, bre, Joko, šta ima da mislimo o dvoje holivudskih budaletina koji vrlo verovatno misle da su Kosovo, Srbija i Albanija negde na Kaspijskom moru, kao što je i Bush do skora verovao da je Španija u Meksiku, pošto se tamo govori Španski. :rolleyes: I nemo', bre, da me ljubiš pred svetom, sramota me. :huh:

A tvoj jaran Josif ,verovao da su Holandija i Nizozemska dve razlicite drzave. ;) I nikad nije birao saradnike koji su bili visociji od njega. :)

#14 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 20 January 2008 - 00:24

Aman, bre, Joko, šta ima da mislimo o dvoje holivudskih budaletina koji vrlo verovatno misle da su Kosovo, Srbija i Albanija negde na Kaspijskom moru, kao što je i Bush do skora verovao da je Španija u Meksiku, pošto se tamo govori Španski. :rolleyes: I nemo', bre, da me ljubiš pred svetom, sramota me. :huh:



cuti Kastore, nemoj da se zalis, ovo je daleko bolje od onoga sto se nudi dole

#15 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 20 January 2008 - 00:32

A tvoj jaran Josif ,verovao da su Holandija i Nizozemska dve razlicite drzave. :huh: I nikad nije birao saradnike koji su bili visociji od njega. :rolleyes:


Čujem, bre, nisam gluv - šta ponavljaš tri puta? LM, Nije mi jaran, nego naprotiv, a da je bio glup skoro ko Bush - to stoji. :)