Jump to content


Photo
- - - - -

Nije oprema, nego "outfit"


  • Please log in to reply
1894 replies to this topic

#1891 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 15 January 2019 - 17:44

Meni se ne svidja kroj Simonine majice, bas je skrati, steta jer je lepa boja. Kod Mase nijansa haljine lici na znojavu majicu :ajme:
Adidas je bas dobar, ozbiljan napredak od fluoroscentnih papagaja :D :+1:
  • 0

#1892 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 15 January 2019 - 21:32

Meni se to delimično i sviđa kod Simonine majice, nekako mi izgleda kao devojčica u njoj :) ali mi smeta okovratnik, nije da izgleda loše sam po sebi nego mi sve deluje da bih se ja gušila u tome pa zamišljam kako li je njoj na tu vrućinu :)

I ne sećam se da je ranije nosila rukave, ali možda mi se samo čini.

 

Na Mašinu haljinu uopšte nisam nešto obratila pažnju, doduše videla sam samo par hajlajtsa njenog meča.


  • 0

#1893 stefanija

stefanija
  • Members
  • 63 posts

Posted 21 January 2019 - 09:26

Kapiram da nije lako obuci Serenu ali ovakve špilhoznice da joj daju pa jos da ona prihvati to da obuce!?!? Ne znam da li je do TV koji je prosiruje ili je i uzivo ovolika.. Ovo je micno za gledati.. Kao da su se portudili da odevnom kombinacijom istaknu sve njene nedostatke
  • 0

#1894 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 21 January 2019 - 20:46

 

Not quite a leotard, not quite a catsuit it is … well, it is a vibrant green statement of intent. With a low temperature wash option.
 
“I have been working really, really hard in the offseason to be incredibly fit and incredibly ready,” Serena explained. “I took a year off, and I’m still trying to get 12 months under my belt of playing, actually.
 

 

“I wanted to be fit. I came back. Nike always wants to make an incredibly strong, powerful statement for moms that are trying to get back and get fit. That was basically it for me.”

Verovali ili ne :D

Ne razumem se u dizajn ni u modu, ali stvarno mi nije jasno zašto je ovo namenjeno majkama i po čemu treba ovako da izgleda umesto neke normalne haljine koja bi joj bar stomak manje isticala.

 

Inače moram da pohvalim i Filinu kolekciju, plavo-bela za muškarce je baš lepa, a i ovaj roze kompletić što nosi Barti mi se sviđa.

 

I stalno zaboravljam da pomenem, ovo što Federer sad nosi mi je prva Uniklo kombinacija koja mi se dopala otkako je prešao kod njih, pun pogodak :+1:


  • 0

#1895 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 27 February 2019 - 17:06

Već rekoh da Federer ima najlepšu opremu u zadnjih barem godinu dana, po meni.
Zato je Nike Rafu ovaj put tako nagrdio da me oči bole čim je u krupnijem planu, i ne mislim samo na boju :ajme:
  • 0