Jump to content

Photo
- - - - -

Nije oprema, nego "outfit"

• Please log in to reply
1884 replies to this topic

#1876 ciao

ciao
  • Members
  • 5,075 posts

Posted 03 September 2018 - 09:36

Serenino odelo na RG je  izazvao velike polemike : prvo je Giudicceli izjavio da ne treba preterivati i da treba postovati tenis i prostor itd i da kombinezon ala Serena ove godine vise nece biti dozvoljen. Nadovezao se Forze bez citiranja Serene sa pricom da ce za buduci lepi i elegantni kampus  RG postojati dress code, jos razmisljaju i analiziraju koje boje i tip dress coda ce da bude ali nesto ce biti kada sve bude renovirano (2021 kraj radova). Pitali su Rafu sta misli o tome i Rafa rekao - kada Wimbldon moze da zahteva sta hoce sto ne bi mogao i RG. Pitali su Serenu (vise puta) sta misli, ona je rekla da je kombinezon nosila iz zdravstvenih razloga - cirkulacija posle pororodjaja i slicno) a da inace generalno GS ovi imaju pravo da rade sta god hoce, a da ona generalno sa francuzima nema i nije imala nikakav problem jer ima francuskog trenera Muratoglu 

Videcemo ko ce da bude kreator dress coda RGa i na sta ce to da lici 

Mislim da je ova njena odeca na USO ustvari odgovor na tu polemiku i meni je dobar fazon 

Edited by ciao, 03 September 2018 - 09:37.

• 0

#1877 alcesta

alcesta
  • Members
  • 21,870 posts

Posted 11 September 2018 - 20:32

Meni uopšte nije jasno zašto je on smatrao za potrebno da to sad objavi. Da je odmah posle RG, pa i da razumem. Druga stvar, ne vidim šta je tu nepoštovanje turnira osim estetske dimenzije, a viđamo i ružnije stvari na terenu pa to nikom ne smeta. Nije igrala gola. Samo su dali municiju novim polemikama oko ženskih prava, i to je sad sve smućkano s ovim Sereninim skandalom u finalu kao dokaz kako je jadnu svi progone  :rolleyes:

Previše su publiciteta dali i ovoj opomeni za Korne. Jeste bila idiotska ali odmah su joj se izvinili i nije kažnjena, a i ona je bila iznenađena kolika se frka digla oko svega. Pravilo je sad promenjeno i ne znam što se toliko jaše na tome i dalje. Jeste, muškarci mogu da sede goli do pasa između gemova a žene ne mogu, isto kao što mogu da se šetaju po ulici tako a žene ne mogu. Teniski turnir nije za to kriv, neka počnu to da menjaju tamo gde treba. Da se sad odmah omogući i teniserkama da skinu sve kad je vruće i da menjaju veš javno na terenu pred svima, baš me zanima koliko bi njih iskoristilo tu slobodu. Sigurna sam da se publika ne bi bunila :P

• 3

#1878 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 5,391 posts

Posted 12 September 2018 - 10:48

Meni je znimljivo sto nijedan kolega forumas nije dao plus alcestinom postu,makar zbog poslednje dve recenice,a kamoli prokomentarisao. Ne znam kako to da protumacim.  :huh:  :D

• 0

#1879 karamba i karambita

karamba i karambita
  • Members
  • 2,755 posts

Posted 12 September 2018 - 11:24

Dilema...

Zbog mnogih teniserki ne bih se odvajao od ekrana, ali zbog nekih...

Ne smem ni da zamislim da to posmatram.

Da ne navodim primere 

• 0

#1880 alcesta

alcesta
  • Members
  • 21,870 posts

Posted 12 September 2018 - 19:08

Sve zaboravljam da pomenem koliko me Serenina svetlija varijanta haljine od početka podseća na izvestan Diznijev klasik :D ali da ispoštujem trend borbe protiv rasizma i seksizma neću staviti sliku, mislim da je lako pogoditi :P
  • 1

#1881 Boxy

Boxy
  • Members
  • 13,462 posts

Posted 12 September 2018 - 19:33

giphy.gif

• 0

#1882 alcesta

alcesta
  • Members
  • 21,870 posts

Posted 12 September 2018 - 20:20

Ja se ovde trudim da budem PC a ti tako :D
  • 0

#1883 karamba i karambita

karamba i karambita
  • Members
  • 2,755 posts

Posted 12 September 2018 - 20:59

Fali jos krokodilce i kompletan ugodjaj.
A kad bi skinula haljinu - Fantasia
  • 0

#1884 Boxy

Boxy
  • Members
  • 13,462 posts

Posted 12 September 2018 - 21:07

Ovaj, Djokovic je sad krokodil, pa ne znam kako ovo da shvatim  :D  :D  :D

• 0

#1885 karamba i karambita

karamba i karambita
  • Members