Jump to content

Photo
- - - - -

Za koga navijate?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

Poll: Za koga navijate? (39 member(s) have cast votes)

Za koga navijate?

1. BMW (0 votes [0.00%])

Percentage of vote: 0.00%

2. Ferrari (16 votes [43.24%])

Percentage of vote: 43.24%

3. Force India (0 votes [0.00%])

4. Honda (2 votes [5.41%])

Percentage of vote: 5.41%

5. McLaren (12 votes [32.43%])

Percentage of vote: 32.43%

6. Red Bull (1 votes [2.70%])

Percentage of vote: 2.70%

7. Renault (5 votes [13.51%])

Percentage of vote: 13.51%

8. Super Aguri (0 votes [0.00%])

9. Toro Rosso (0 votes [0.00%])

10. Toyota (0 votes [0.00%])

11. Williams (1 votes [2.70%])

Percentage of vote: 2.70%

Vote Guests cannot vote

#46 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 24 January 2008 - 18:57

Za Ferrari jos od kraja 60-tih! Imam silne knjige o F1 i Ferrariju, enciklopedije, godisnjake, CD-e, i naravno sve modele u razmeri 1:43. A i SVE Sumijive modele i u razmeri 1:18.
Ali ne volim najvise Sumija - njega najvise postujem. Najvise volim Zila Vilneva!

Attached Files

#47 EunosCosmo

EunosCosmo
  • Members
  • 483 posts

Posted 24 January 2008 - 23:33

Izvin'te, jel to Putin????
Mislim, od skoro sam na forumu pa ne znam..... :rolleyes:

#48 Fear

Fear
  • Members
  • 370 posts

Posted 19 February 2008 - 14:13

Pa da se i ja ubacim, osvežimo opet ovu temu i vratimo na prvo mesto ovog podforuma, barem na kratko.
Uvek sam pratio i navijao za vozače više nego timove ali sa svojih sedam-osam godina jedan "crni JPS" sa imenom Senna se izdvojio od ostalih. McLaren mi je već tada bio simpatičan Sa Prostom, čini mi se, i naravno Pique, Mansell, sećam se Patrese-a i Alboreta, Bergera ... (sve kroz maglu) nesećam se da li je još Lauda vozio '86. ili '87. Mrzi me da Google-ujem. A onda ona prvo-opisana kombinacija se sklapa, Senna i McLaren, crni JPS je pre toga postao žuti i ...
Pokušaj da zavolim, vredno-radnog i ničim zamrznutog Šumija, nije urodio plodom zbog nekih izjava (hladnokrvnosti) i "preterane" radosti pobedom na trci odmah posle pogibije (za mene lično !!!) najvećeg Senne i "legendarnog izgurivanja" na kraju sezone Hilla, te sam ostao veran McLarenu i do današnjih dana. :rolleyes:
Očekujem da će 2008. biti još bolja sezona od prethodne, koja mi je opet bolja i interesantnija od pet-šest sezona pre toga, s'obzirom na klince koji će da grizu tipa; Lewis, Heiiki, Rosberg, Pique jr. , Vettel a da ne zaboravimo šampione Kimia i Alonsa, aktuelnog četvorostrukog šampiona ChampCar serije Bourdais-a zatim Webber, "matori" DC ... Wow ... Što bi rekli: "Ajde već"

#49 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 20 February 2008 - 16:17

Renault, naravno. Istina, prosle sezone je bilo nezgodno jer sam usput navijala za Alonsa, medjutim Renault ionako nije bio u formi, ali se iskreno nadam da se ove sezone vracaju u punom sjaju. :rolleyes: