Jump to content


Photo

Lsv spot


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
53 replies to this topic

#46 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 17 January 2008 - 13:53

Moram da cestitam sama sebi. Bas ovakvu reakciju sam ochekivala.


Znaci da ne napredujes. Tapkas u mestu. Ako je to cilj...pa fino :rolleyes:

#47 Zoran021

Zoran021
  • Banned
  • 1,079 posts

Posted 17 January 2008 - 13:54

Kako ćemo se svi iznenaditi 20. januara! Tadić je prošlost Srbije, a budućnost je pod velikim znakom pitanja. Samo su dve opcije: ona evropska i Miloševićeva. Evropska je već jedamput imala šansu, pa je ubijena, a da li će imati još jednu - videćemo za par dana. Čanak? Sad se pošteno obrukao! Obično je hrabar, ali sad se poneo ko neka pičkica.

Koje je to evropska opcija ?I samo nešto da pitam dežurne Čediste , zašto ne postoji pokrajinski odbor i kako je tri puta gašen novosadski odbor ?

#48 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 17 January 2008 - 14:06

daj boze da je tako.
nego ti to mislis stvarno? hocu reci, imas pouzdane izvore (racunam i ti si iz novog sada ako ne gresim, pa valjda znas)...

Bez da biram stranu zanima me samo zašto se ovde poteže pitanje božje pomoći..?
Koliko znam, Liga je oduvek bila stranka koja je u sebi sublimirala srž vojvođanskih interesa, i valjda je onima kojima je stalo do Vojvodine stalo da bude što jača - pa bila ona u koaliciji sa LDP ili sa DS.

Kapiram da će vojvođanske interese bolje da predstavlja i brani LSDV nego bilo koja druga stranka (sa sedištem u Beogradu).

#49 sta dalje

sta dalje
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 17 January 2008 - 14:20

Bez da biram stranu zanima me samo zašto se ovde poteže pitanje božje pomoći..?


cista jezicka postapalica

Koliko znam, Liga je oduvek bila stranka koja je u sebi sublimirala srž vojvođanskih interesa, i valjda je onima kojima je stalo do Vojvodine stalo da bude što jača


ne, ne, meni je sve jedno dal ce vojvodina da bude jaca. moj rezon je cisto pragmaticki: ako je tacno da glasaci lsv prelaze na stranu ldp, bolje za ldp.

Edited by sta dalje, 17 January 2008 - 14:22.


#50 Zoran021

Zoran021
  • Banned
  • 1,079 posts

Posted 17 January 2008 - 14:31

cista jezicka postapalica



ne, ne, meni je sve jedno dal ce vojvodina da bude jaca. moj rezon je cisto pragmaticki: ako je tacno da glasaci lsv prelaze na stranu ldp, bolje za ldp.

Znači po tebi je bolje da Vojvodinu predstavlja stranka koja ima sedište u Beogradu i koja nema pokrajinski odbor (videti sajt LDP) i gde glavnu reč vodi Jovanović i to veoma autoritativno ( tri puta je telefonski smenio novosadski odbor )? Baš lepo i pragmatično !

#51 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 17 January 2008 - 14:31

ne, ne, meni je sve jedno dal ce vojvodina da bude jaca. moj rezon je cisto pragmaticki: ako je tacno da glasaci lsv prelaze na stranu ldp, bolje za ldp.


Mislio sam da je masovni prelazak članova ili birača ili odbora iz stranke u stranku, izmišljotina devedesetih i da je u ovom veku taj markenški "trik" prevaziđen.

#52 kriss

kriss
  • Members
  • 389 posts

Posted 17 January 2008 - 14:31

Ako uzmesh u obzir da ogromna vecina chlanova, simpatizera i glasacha LSV vec uveliko prelazi ili ce preci na stranu LDP-a, ne vidim ja tu nishta tuzhno :rolleyes:


Naprotiv,puno clanova LDP prelazi u Ligu.200 clanova u Novom Sadu,Beceju.Puno ljudi je preslo u Beogradu,npr. Marko Karadzic,clan predsednistva LDP.

#53 sta dalje

sta dalje
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 17 January 2008 - 14:44

Mislio sam da je masovni prelazak članova ili birača ili odbora iz stranke u stranku, izmišljotina devedesetih i da je u ovom veku taj markenški "trik" prevaziđen.


pa ja sam zato i pitala da li je to prilicno pouzdana vest ili se samo radi o misljenju/nadanju..

#54 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 17 January 2008 - 14:49

ne, ne, meni je sve jedno dal ce vojvodina da bude jaca. moj rezon je cisto pragmaticki: ako je tacno da glasaci lsv prelaze na stranu ldp, bolje za ldp.

Cool, shvatio. Nešto sam umislio da si (bila) ligašica :rolleyes: