Jump to content


Photo

Lsv spot


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
53 replies to this topic

#16 Penzionerka

Penzionerka
  • Members
  • 781 posts

Posted 17 January 2008 - 00:30

Ukucah par logicnih stvari (izadjite na izbore, izbori 2008, LSV...itd) i ne nadjoh spot! Moze link?

Izvoli LINK! Steta sto ovaj spot niko nije emitovao! :rolleyes:

#17 Zoran021

Zoran021
  • Banned
  • 1,079 posts

Posted 17 January 2008 - 00:36

Kojeshta. Samo neko totalno politichki nepismen mozhe da veruje da ce simpatizeri LSV glasati za Tadica, a ne za Chedu.

O "drugovima chlanovima" ne govorim, oni ce verovatno poslushati shefa, ali oni chine svega 5% od 30 soma LSV glasacha, tako da se ne zanosis.

To je fakat, sve ostalo su lepe partijske zelje.

Btw, spot vam je njesra.

Ovde vidim dosta mržnje prema nekadašnjem prijatelju !Odakle to i kako je došlo do toga ?Malo ste rano oterali ligaše od sebe !

#18 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 17 January 2008 - 00:40

www.youtube.com seselj premijer


Izvoli LINK! Steta sto ovaj spot niko nije emitovao! :rolleyes:


Hvala! :huh:

#19 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 17 January 2008 - 00:43

@ Zoran021-Zagor je samo malo besan jer neki od nas shvataju da se na ovim izborima ne bira ZA nego PROTIV.
I da su ovi izbori referendum, u pravom smislu te reci, izmedju mogucnosti suocavanja sa prosloscu, mogucnosti ulaska u EU (docim, do 2009.niko u EU nov nece uci, jer Lisabonski sporazum stupa na snagu tek kada ga ratifikuju sve zemlje clanice,a to ce biti 2009, Ugovor iz Nice je prilagodjen za 27 clanica,btw), mogucnosti normalnog putovanja bez viza do kraja 2008, mogucnost nastavka saradnje s ICTY, mogucnosti normalnog zivota, s jedne strane, i povratka na devedesete, iz cega se nikad a mozda ni tad necemo izvuci. :rolleyes:
E, posto ja hocu ovo prvo, i posto hocu opste dobro, a ne licni i stranacki interes, onda je moj partijski kolega ljut ne samo na mene, nego na sve koji glasaju za BT, a opcija LDP ili bliska joj su.:huh:

#20 kriss

kriss
  • Members
  • 389 posts

Posted 17 January 2008 - 01:09

I onda neke pristalice LDP zele da u drugom krugu ostanu kuci.UZAS!

#21 Zoran021

Zoran021
  • Banned
  • 1,079 posts

Posted 17 January 2008 - 01:21

I ko će onda biti kriv ako Nikolić pobedi ? Hoće li Jovanović zbog toga podneti ostavku jer je krivo procenio ?Gotivim ja LDP i Jovanovića , ali stvari treba sagledati iz više uglova.Čeda je trebao da se kandiduje za sledeće izbore kad mu partija malo ojača i dobije masovniju podršku nego sada , tada bi sigurno dobio izbore!

#22 Zoran021

Zoran021
  • Banned
  • 1,079 posts

Posted 17 January 2008 - 01:23

Spot koji nije prikazan :
Youtube Video ->Original Video


#23 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 17 January 2008 - 01:53

...već ne postoji u modernoj demokratiji stil da neko emituje negativan spot o protivničkom kandidatu
kampanja ima potrebu za afirmacijom, ne degradacijom
...

'Si ikada video predizborne spotove iz Amerike, Kanade, Britanije...? Bar 80% je negativna kampanja prema protivniku.

#24 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 17 January 2008 - 01:56

Dobar spot, šteta što je Čanak rešio da se odrekne biračkog tela zarad mesta pod Tadićevom suknjom.
Tužan kraj za jednu simpatičnu stranku.

#25 Super Mario

Super Mario
  • Members
  • 131 posts

Posted 17 January 2008 - 02:08

E, posto ja hocu ovo prvo, i posto hocu opste dobro, a ne licni i stranacki interes, onda je moj partijski kolega ljut ne samo na mene, nego na sve koji glasaju za BT, a opcija LDP ili bliska joj su.:rolleyes:


Urose, moram priznati da mi poslednjih dana ides na zivce, tim pre sto sam iz tvojih ranijih postova stekao utisak da razmisljas.

Hoces li mi konkretno odgovoriti kako mislis da glasanjem za onog koji jasno iskazuje tebi bliske satove o svim pitanjima (evropa, mladic, kostunica,tijanic, pahomije, nis, ljudska prava) ti cinis opste zlo ovoj zemlji? Zar nije upravo sustina prvog kruga da jasno kazes u kakve vrednosti verujes? Zar prvi krug nije odlicna prilika da Tadicu porucimo da nas ima i da makar ponekad obrati paznju na ovaj gradjaski deo birackog tela umesto sto se nacionalistickom retorikom ulaguje kostunicinim i veljinim biracima? O kakvom rasipanju glasova govoris u prvom krugu kada nema cenzusa? Zelis li u prvom krugu bezrezervno nagraditi choveka koji je Kostunicu smestio u premijersku fotelju a Tijanica ostavio da zagadjuje mozgove gradjana?

#26 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 17 January 2008 - 02:12

@zoran 021

nemamo mi nista protiv biraca ligasa,ali canak je po malo razocarao ovom podrskom tadicu.njemu treba malo bebinih muda,e onda bi za njega glasao pre nego li za g.Jovanovica....al taj dan doci izgleda nece :rolleyes:

#27 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 17 January 2008 - 03:33

Evo i malo objašnjenja za Čankov prebeg kod DSa.

Saopštenje Predsedništva Vojvođanske Partije

Vojvođanska partija podržava predsedničkog kandidata LDP-a, Čedomira Jovanovića. U kampanji koja se privodi kraju svaki kandidat je imao priliku da izloži svoje političke stavove, te nema nikakve dileme da je Čedomir Jovanović najbliži programu VP.

Isticao je na veoma posećenim konvencijama, tribinama, u izjavama za medije i u neposrednom kontaktu sa građanima svoje zalaganje za reviziju tzv. „noćnog ustava" izrazio sumnu u regularnost referenduma, zahtevao, između ostalog, poboljšanje ustavnog položaja Vojvodine, što je jedan od temeljnih principa i suština programa VP.

Nedvosmisleno je opredeljen za građansko odgovorno društvo i državu koja će poštovati radom i preduzimljivošću afirmisane ljude, a ne tajkune i monopoliste koji zloupotrebljavaju istu tu državu i njene institucije. Srbiji je potrebna nova proevropska politika, jer tu pripada i očekujemo da će njen najevropskiji deo znati da to prepozna u nedelju na biralištima.

Predsedništvo Vojvođanske Partije


Predsednik VPa je mr Igor Kurjački koji je istakao kandidaturu da zameni Čanka na čelu LSVa i dobio šut kartu.

#28 The Stonecutter

The Stonecutter
  • Banned
  • 436 posts

Posted 17 January 2008 - 04:55

Ovde vidim dosta mržnje prema nekadašnjem prijatelju !Odakle to i kako je došlo do toga ?Malo ste rano oterali ligaše od sebe !



Tragicno je da je g.Canak ponovo pokazao svoje pravo lice, i verovatno nikada neraskinute kumovske veze sa g.Secerkom koji uziva u toplom. majcinskom krilu DS(S)-a.

#29 kriss

kriss
  • Members
  • 389 posts

Posted 17 January 2008 - 07:44

Evo i malo objašnjenja za Čankov prebeg kod DSa.



Predsednik VPa je mr Igor Kurjački koji je istakao kandidaturu da zameni Čanka na čelu LSVa i dobio šut kartu.


Igor Kurjacki je sam napustio LSV kada je dobio,slovima i broj Jedan -1 glas podrske(svoj) na Glavnom odboru.A sto se tice njegove partije .mislim da nema vise od 3-4 clana.Naravno,postoje i imaju pravo da podrze koga god hoce.

#30 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 17 January 2008 - 08:00

canak je po malo razocarao ovom podrskom tadicu.njemu treba malo bebinih muda
...

Muda da iz inostranstva sa sigurne geografske i ekonomske razdaljine pripljuckava umesto da je ovde i da se bori, odnosno da posluje sa vladajućom elitom 90ih umesto da preživljava mobilizaciju po frontu i ratuje sa radikalima i sličnom otpacima rase homosapiens 90ih..?
Čanak ipak jeste imao bebina muda... jednom, pre 40ak godina... dok je bio beba. Kasnije se desilo neminovno. Porasla su.