Jump to content


Photo
- - - - -

Madona u Budvi?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#16 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 26 January 2008 - 23:04

Ja sam čuo da dolazi Janis Joplin u Areni i da tražim milion dolara.

#17 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 27 January 2008 - 04:25

Ja sam čuo da dolazi Janis Joplin u Areni i da tražim milion dolara.

u krivu si. 2 milke + boca jacka.

#18 trashomi

trashomi
  • Members
  • 87 posts

Posted 27 January 2008 - 15:44

a shta se deshava sa najavljenim bitlsima i elvisom na ushcu??

#19 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 27 January 2008 - 16:44

a shta se deshava sa najavljenim bitlsima i elvisom na ushcu??

Pomerili su za ispred skupštine. Ipak je događaj od većeg značaja.

#20 tica2610

tica2610
  • Members
  • 832 posts

Posted 27 January 2008 - 16:46

Pomerili su za ispred skupštine. Ipak je događaj od većeg značaja.



Nije zbog toga, zbog akustike je....

#21 kosta

kosta
  • Members
  • 3,139 posts

Posted 27 January 2008 - 16:58

Uh,hvala Isusu da Maddie ne dolazi kod nas...ne bi se moglo ziveti od nje na televiziji,novinama,itd...
A u Crnu Goru moze,nema problema :rolleyes:

#22 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 28 January 2008 - 23:25

Uh,hvala Isusu da Maddie ne dolazi kod nas...ne bi se moglo ziveti od nje na televiziji,novinama,itd...


ne bi je ja bas prerano otpisivao

#23 bosonogaunjujorku

bosonogaunjujorku
  • Members
  • 10 posts

Posted 01 February 2008 - 19:55

Kakva Madona, treba dovesti Rammstein na Cemovsko polje.

#24 M.M.

M.M.
  • Members
  • 140 posts

Posted 01 February 2008 - 22:44

Isla bih na Madonin koncert. Ipak sam je obozavala u detinjstvu, a kasnije sam je slusala usput.
A, kad pomenu Rammstein, to bi biloooooo.... Samo, kad bi i da li bi?

#25 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 15 February 2008 - 01:29

ne bi je ja bas prerano otpisivao



Na kraju sam jos i bio u pravu, kada sam rekao da je ne treba prerano otpisivati. Jer upravo je potvrdjen njen koncert na Budvanskoj plazi `Jaz` koji ce se odrzati krajem avgusta ili pocetkom septembra. Inace za ovaj koncert Madonna ce inkasirati 5.000.000$

http://www.b92.net/k...p;nav_id=284898

Edited by Gooky, 15 February 2008 - 01:33.


#26 mr@ki

mr@ki
  • Members
  • 1,080 posts

Posted 15 February 2008 - 02:23

Na kraju sam jos i bio u pravu, kada sam rekao da je ne treba prerano otpisivati. Jer upravo je potvrdjen njen koncert na Budvanskoj plazi `Jaz` koji ce se odrzati krajem avgusta ili pocetkom septembra. Inace za ovaj koncert Madonna ce inkasirati 5.000.000$
http://www.b92.net/k...p;nav_id=284898

Da, rekose negde minimslno 5M$.
Realno, koliko je to isplativo za Budvu?
Znam da ce dobiti veliki publicitet i privuci turiste, ali opet...

Edited by Ljuban, 15 February 2008 - 02:57.


#27 Cosmic Sailor

Cosmic Sailor
  • Members
  • 60 posts

Posted 15 February 2008 - 08:49

http://uk.youtube.co...feature=related

obratiti paznju na dio intervjua koji pocinje u 7:55... LMAO

#28 BOOGIEMAN

BOOGIEMAN
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 16 February 2008 - 02:56

http://uk.youtube.co...feature=related

obratiti paznju na dio intervjua koji pocinje u 7:55... LMAO

Opa, znaci otvara se Starbucks u Budvi pre avgusta. Superiska, mek je totalno aut :rolleyes:

#29 kimi

kimi
  • Members
  • 132 posts

Posted 19 February 2008 - 10:43

Menadžerski tim svjetske muzičke zvijezde Madone juče je konačno potvrdio da će ona nastupiti krajem ljeta na budvanskoj plaži Jaz, što će biti njen prvi nastup u 25 godina dugoj karijeri na prostoru nekadašnje Jugoslavije i Balkana.

Mediji prenose da je predstavnik Opštine Budva i lokalne Turističke organizacije Blažo Radoman kazao je da je još ostalo da se precizira datum koncerta i drugi detalji, ali je sigurno da će to biti krajem avgusta ili u prvoj sedmici septembra, kada pop diva ima slobodan termin na predstojećoj turneji.

‘’Koliki je ovo uspjeh dovoljno govori podatak da će Madona jedino nastupiti u Budvi i ni u jednoj zemlji u okruženju. Već sada imamo veliko interesovanje njenih fanova iz Srbije, Hrvatske i Makedonije koji se svakodnevno interesuju o detaljima koncerta’’, naveo je Radoman i istakao da su bili iznenađeni velikim interesovanjem Čeha na upravo završenoj berzi turizma u Pragu, koji su spremni da organizuju čarter let specijalno za Madonin koncert.

Odgovarajući na pitanje ko će finansirati dolazak Madone, imajući u vidu da se u javnosti spekuliše da će njen honorar iznositi pet miliona dolara, Radoman je kazao da ni ljetošnji koncert Rolingstounsa, pa ni ovaj Madonin neće ni centa koštati poreske obveznike Budve i države Crne Gore.

‘’Finansiranje će snositi agencija sa kojom će Opština zaključiti ugovor o suorganizaciji. Opština daje svoj koncertni prostor, a agencija je ta koja će obezbijediti novac. Da ne govorimo kakav je promotivni efekat imao koncert Rolingstounsa, koji se ne može mjeriti milionima dolara, jer je ime Crne Gore i Budve osvanulo u svim svjetskim časopisima.

Agencija će cijelu organizaciju pokrivati od sponzora i prodaje ulaznica, jer, sudeći prema našem istraživanju, koje smo sproveli u zemljama u okruženju, očekuje se dolazak oko 100.000 ljudi, jer Madona trenutno u svijetu važi za zvijezdu broj jedan kada su u pitanju koncertni spektakli’’, naveo je Radoman.

Ukoliko sve bude po planu, detalji će biti utanačeni do kraja februara, a već sada je sigurno da će Madona u Budvi boraviti najmanje tri dana. Sa njom, osim supruga, poznatog režisera Gaj Ričija i njihovo troje djece, dolazi i kompletna svita od 200 ljudi, a njen producentski tim donosi kompletnu opremu.

Već sada je sigurno da će cijena karata za Madonin koncert biti popularna, jer cilj je da se privuče što više ljudi, a i termin, kraj ljeta, za održavanje ovoga megaspektakla, izabran je kako bi Budva i u postsezoni bila puna turista.

‘’Cijene ulaznica sigurno će biti znatno niže od onih za Rolingstounse, ali sve ćemo to još dogovoriti sa njenim menadžerskim timom’’, kazao je Radoman.

#30 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 15 March 2008 - 14:56

ponovo je doslo do obrta

http://www.blic.co.y...va.php?id=34137