Jump to content


Photo
- - - - -

Madona u Budvi?!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#1 kimi

kimi
  • Members
  • 132 posts

Posted 15 January 2008 - 17:18

Opština Budva spremna je da obezbijedi pet miliona dolara za nastup pop pjevačice Madone na plaži Jaz ovog ljeta, ukoliko ona odluči da krene na turneju, potvrđeno je Beti u lokalnoj upravi.

Beti je takođe rečeno da u opštini za sada ne razmišljaju o nekoj drugoj zvijezdi, jer su pregovori sa menadžerskim timom Madone u toku.

Nakon uspješno organizovanog koncerta "Rolling Stonesa" početkom jula prošle godine, opština Budva odlučila je da i ove godine na koncertni prostor na Jazu dovede neku svjetsku muzičku zvijezdu.

"Mi smo spremni da dovedemo Madonu i ispunimo njene zahtjeve, ali jedina otežavajuća okolnost je činjenica što još nije izvjesno da li će biti turneje u ovoj godini. Što se nas tiče, mi ćemo sve učiniti da je dovedemo", rekao je izvor iz vrha opštine Budva.


Medijska prašina koja se podigla oko Madoninog dolaska i nastupa podgrijana je činjenicom da će pop diva dobiti duplo veći honorar od rok veterana "Rolling Stonesa".

Novac za Madonino gostovanje većim dijelom bi bio obezbijeđen od sponzora, kao i u slučaju "Stonesa".

Odluka da se Madona pozove da održi koncert na Jazu donijeta je na osnovu njene izuzetno uspješne turneje "Confession" prošle godine.

"Jaz je tehnički spreman za održavanje velikih muzičkih spektakala jer smo prošle godine postavili novi elektro vod i obezbijedili dovoljne kolčine vode. Ukoliko Madona odluči da u godini kada puni 50 godina krene na turneju, Budva će učiniti sve da bude jedna od destinacija", rečeno je Beti u vrhu opštine.


Da li Madona vrijedi te pare? Ima li ona i dalje toliko fanova koji bi napunili koncertni prostor na Jazu?

#2 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 15 January 2008 - 18:25

Kako ne bi imala. Pa celokupnu proslu turneju je rasprodala. Verujem da ukoliko bi doslo do turneje ove godine da bi pored Jaza uleteo koncert i kod nas, pogotovo zato sto je jos ranije izjavila de bi volela da nastupa u Srbiji. Cak i da ne bude kod nas, bice u Pesti sto mi je opet primamljivije od C. gore, a i mnogo blize. Sto se tice para, ja prvi bi dao i 100 evra za kartu ako treba, jer je ona za mene ono sto je Ceca za 90% ostalih gradjana Srbije.

#3 GENTLEMAN

GENTLEMAN
  • Members
  • 66 posts

Posted 15 January 2008 - 19:07

To se po meni zove silan narod ... Da li neko u Srbiji moze da zamisli koja je to suma novca .... Ja se slazem da zemlje koje su vec dostigle vrhunce svojih razvitaka sebi priuste ovako nesto ..... ali Crna Gora ili Srbija ....... mada mozda i ja gresim ..... Za vreme otcepljenja Srpski narod je govorio da Crna Gora nece moci bez nas ..... e pa iz prilozenog se bas vidi da su bili u pravu .....
A sto se tice Madone kao Madone .... mislim da se njeno ime nikada nece izbrisati iz istorije svetskih muzickih pop diva, ali mislim da postoji mnogo boljih izvodjaca koje treba ugostiti pre nje . . .

#4 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 15 January 2008 - 19:30

Srbija je priustila prosle godine RHCP i Stonse koji nisu mnogo jeftiniji od Madonne.

#5 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 15 January 2008 - 21:15

samo par puta su jeftiniji i jedni i drugi.

#6 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 15 January 2008 - 22:23

samo par puta su jeftiniji i jedni i drugi.


nisam bas tako siguran, u svakom slucaju zajedno vrede sigurno bar isto ko madonna, tako da je njen koncert opet realna opcija..

#7 kimi

kimi
  • Members
  • 132 posts

Posted 16 January 2008 - 11:01

Srbiji ce organizovati takav koncert tek ako budu sigurni da ce se to isplatiti dok Crna Gora organizuje tu vrstu velikih koncerata sa zvucnim imenima sasvim sigurna da se nece bas skroz isplatit ali znajuci da je to najbolja reklama za Crnu Goru, Budvu i njen turizam. Mislim da je to pametno, jer imas odlicnu reklamu, veliki dogadjaj, gradjanima bacis malo prasine u oci a jos ti se veci dio troska i vrati tako da sve to na kraju dobijes za "male" pare.

BTW. Stonsi su bili duplo jeftiniji, a RHCP neznam.

#8 FriendOfTheEarth

FriendOfTheEarth
  • Members
  • 590 posts

Posted 16 January 2008 - 12:01

jer je ona za mene ono sto je Ceca za 90% ostalih gradjana Srbije.



Pa ima dosta tih sto slusaju cecu a sigurno bi isli na "Madooonu" :rolleyes:

Edited by FriendOfTheEarth, 16 January 2008 - 12:01.


#9 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 16 January 2008 - 18:49

eto, ipak nista od ovog certa


Madona - nastup na Jazu košta 5 miliona
Nedelja, 13. januar 2008. 17:16

Sigurno je da će na jesen biti organizovan koncert neke velike svetske rok ili pop zvezde na velokoj plaži Jaz kod Budve, ali ne postoji ni minimalna šansa da jedna od najpoznatijih svetskih pop zvezda Madona na jesen dodje u Crnu Goru i održi koncert, kao što su prošlog leta učinili "Rolingstounsi", rečeno je danas Tanjugu u budvanskoj opštini.

Podgoričke "Vijesti" objavile su danas da budvanske vlasti pregovaraju s Madonom o održavanju koncerta na Jazu i da je ona za taj nastup tražila pet miliona dolara.

Za Madonin koncert na Jazu gotovo da nema nikakvih šansi, jer je ona tražila pet i po miliona dolara, a nema ni mogućnosti da se njen nastup u Crnoj Gori uklopi u njenu svetsku turneju planiranu za 2008. godinu, rečeno je Tanjugu.

Prema navodima podgoričkog dnevnika, bilo je govora da Madona na Jazu održi spektakularni koncert, koji bi se poklopio sa njenim pedesetim rodjendanom.

U opštini Budva rečeno je Tanjugu da je, pored Madone, pregovarano i sa grupama U-2 i Led Zeppelin, kao i sa Robijem Vilijamsom, sa kojima još nije postignut konačan dogovor, niti su pregovori okončani.

Svi bismo želeli da Madona dodje u Crnu Goru, ali želje su jedno, a mogućnosti drugo, vele u opštini.

Svetska rok atrakcija The Rolling Stones, koju su u Budvu doveli menadzeri Raka Marić i Vukić Raspopović, dobila je duplo manji honorar od onog koji je Madona tražila za nastup u Crnoj Gori.

Raspopović je nedavno izjavio da je izvesno da će on i njegov partner naredne jeseni u Crnu Goru, a verovatno i Srbiju, dovesti neku svetsku grupu, ali nije želeo da precizira koja će to grupa biti.

On je kazao da je na Jazu kod Budve, gde je prošle godine održan koncert "Rolingstounsa", napravljen ambijent i stvoreni uslovi za održavanje najvećih muzičkih manifestacija.

Čuvena uvala Jaz pokazala se kao fantastično akustičan koncertni prostor, kazao je Raspopović.

(Tanjug/MONDO)

#10 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 19 January 2008 - 10:54

Bolje da uloze u vodovod i struju nego u Madonu i Stonse.

#11 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 19 January 2008 - 17:18

Ako stavimo na stranu sve tehnikalije, novce i ostalo, dakle ako zamislimo da Madonna zaista i dodje u ove nase ili komsijske krajeve...

Uprkos tome sto je sve to samo industrija zabave, sto je krajnji cilj lova i nista drugo mislim da bih rodjenu kevu prodala da odem na taj koncert. Tetka Madonna se ne propusta. Pogotovo sto tesko da cu ikada vise imati priliku da je vidim u svom dvoristu.

#12 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 21 January 2008 - 09:12

i ja bi prodala kevu...

#13 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 25 January 2008 - 12:53

Ja sam cuo da dolaze Massive attack u Majdanpek.

#14 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 25 January 2008 - 13:55

Ja sam cuo da dolaze Massive attack u Majdanpek.



a ovo ima veze sa Madonnom i ovim topicom zato sto...? :rolleyes:

#15 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 26 January 2008 - 12:25

zato sto je to izvesno kao i dolazak Madonne u Budvu.