Jump to content


Photo
- - - - -

Stoni tenis u Srbiji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
318 replies to this topic

#241 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 01 March 2011 - 03:42

Pa to i nije tako losa ideja ;) Hajde, videcu ja ako mogu pre da nadjem, ako ne, javnes mi ovde samo kad prijatelj krene za Nemacku, da ti kazem da li da uzme. U svakom slucaju, hvala na pomoci ;)

#242 filipescu

filipescu
  • Members
  • 80 posts

Posted 01 March 2011 - 16:27

Napravljen je sajt za zaljubljenike u stoni tenis na srpskom, koga zanima, neka mi posalje pp...

Edited by McLeod, 01 March 2011 - 18:01.
adresa sajta je no-no :)


#243 sreten yujkic

sreten yujkic
  • Members
  • 6 posts

Posted 01 March 2011 - 21:24

jel raspolozen neko da opikamo,mozda neki amaterski turnir forumasaPosted Image

#244 topspin

topspin
  • Members
  • 24 posts

Posted 02 March 2011 - 19:24

ima na limundu guma andro 2,2 mm 2200 dinara je pocetna cena

#245 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 02 March 2011 - 21:58

Ja sam nasao na limundo 2.1mm debljinu i to samo crvenu

Inace, nista posebno guma, za moj ukus. Defanzivna i preteska. Evo vam osnovne karakteristike pomenute.

Speed 5.5
Spin 10.0
Control 10.0
Tackiness 10.0 - Very tacky
Throw Angle 9.0 - High
Weight 8.0 - Heavy
Sponge Hardness 10.0 - Hard
Gears 4.0 - Average
Durability 7.0 - Lasts longer than

Edited by First, 02 March 2011 - 22:03.


#246 topspin

topspin
  • Members
  • 24 posts

Posted 02 March 2011 - 23:32

jeste 2.1 nisam dobro napisao, to je ta, a karakteristike nisam gledao

#247 Mimic Zoran

Mimic Zoran
  • Members
  • 1 posts

Posted 09 March 2011 - 00:41

Ja mislim da je joola jako kvalitetan reket,moj komsija je imao joola reket i niko nije mogao da ga dobije.
Ja imam baterfly reket kupljen u inter sportu i niko me za sada nije dobio...inace,vezbam u sumicama,pa ako neko hoce mozemo da odigramo vikendom?

#248 topspin

topspin
  • Members
  • 24 posts

Posted 12 March 2011 - 20:35

najbolji reket ima Timo Bol, a ne taj tvoj komsija

#249 dita71

dita71
  • Members
  • 9 posts

Posted 16 March 2011 - 18:25

Danas sam bio do Markopa i uzeo drvo-reket Gruba carbon All+ i dve Friendship Higher gume pa ko hoće da opikamo malo da isprobam gume
Ja sam u centru (kod 29 novembra tu ima stonoteniserski klub spin i cena je prihvatljiva za 1 sat 200 dinara do 17 časova posle je 300 dinara)

#250 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 18 March 2011 - 03:54

Danas sam bio do Markopa i uzeo drvo-reket Gruba carbon All+ i dve Friendship Higher gume pa ko hoće da opikamo malo da isprobam gume
Ja sam u centru (kod 29 novembra tu ima stonoteniserski klub spin i cena je prihvatljiva za 1 sat 200 dinara do 17 časova posle je 300 dinara)



Ja sam za, javi kad ti odgovara ;)



#251 nova vizija

nova vizija
  • Members
  • 146 posts

Posted 18 March 2011 - 05:56

200 dindži pa čak i 300 za sat?!? Hoćeš da kupiš takmičarski ali stari drveni sto + vintage mrežica sa dva drvena stalka koji se šrafe za sto sa strane + mislim da ima dva reketa prosečna + dva obična. Sve je to verovatno starije od tebe ali dobiješ za sitnu lovu. Taj sto je nekada korišten za prvenstva Srbije.

Edited by nova vizija, 18 March 2011 - 06:43.


#252 dita71

dita71
  • Members
  • 9 posts

Posted 18 March 2011 - 21:59

Ja sam za, javi kad ti odgovara ;)



Pozdrav baš sam se dogovorio sa drugarom za nedelju u 16 časova ako ti odgovara možeš da dođeš(daću ti telefon na PP da se dogovorimo)ako ti ne odgovara nedelja možemo ja i ti da se dogovorimo i za drugi dan.

#253 dita71

dita71
  • Members
  • 9 posts

Posted 18 March 2011 - 22:06

200 dindži pa čak i 300 za sat?!? Hoćeš da kupiš takmičarski ali stari drveni sto + vintage mrežica sa dva drvena stalka koji se šrafe za sto sa strane + mislim da ima dva reketa prosečna + dva obična. Sve je to verovatno starije od tebe ali dobiješ za sitnu lovu. Taj sto je nekada korišten za prvenstva Srbije.

Hvala ti prijatelju ali ja živim u soliteru i nemam ga gde staviti,a na poslu imam isti takav očuvan i da ti kažem iskreno nismo odavno pikali(jedno godinu dana)zbog posla šta ćeš ne stigne se tako da mi ova opcija odgovara kod mene(u poslednje vreme sam se dosta ulenjio moram ponovo da se aktiviram ;))

#254 Gogomor

Gogomor
  • Members
  • 13 posts

Posted 27 March 2011 - 21:53

Pozdrav, igram stoni tenis amaterski vec 20 godina, od ranog detinjstva. Uvek sam igrao sa kupljenim gotovim reketima. Sada bih hteo da se "popnem" na jedan visi nivo i da uzmem profi drvo i gume. Citanjem ove teme sam shvatio da su dobre a jeftine (ok za amatere) gume od Friendship proizvodjaca iz Kine. Nameracio sam se da ih kupim kao i neko kvalitetno drvo. Za drvo bih izdvojio i vise para jer ono ostaje a gume se menjaju i trose.
Da li neko moze da mi preporuci neko dobro drvo koje moze sa se kupi u markopu posto bih tamo uzeo sve (jedino ako neko ima nesto bolje da ponudi) , drvo, gume, sredstva za ciscenje ako treba i one folije za gume, ne znam koliko to koristi? Igram u proseku 2 puta mesecno.

Hvala.

Edited by Gogomor, 27 March 2011 - 22:28.


#255 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 27 March 2011 - 23:40

Pozdrav, igram stoni tenis amaterski vec 20 godina, od ranog detinjstva. Uvek sam igrao sa kupljenim gotovim reketima. Sada bih hteo da se "popnem" na jedan visi nivo i da uzmem profi drvo i gume. Citanjem ove teme sam shvatio da su dobre a jeftine (ok za amatere) gume od Friendship proizvodjaca iz Kine. Nameracio sam se da ih kupim kao i neko kvalitetno drvo. Za drvo bih izdvojio i vise para jer ono ostaje a gume se menjaju i trose.
Da li neko moze da mi preporuci neko dobro drvo koje moze sa se kupi u markopu posto bih tamo uzeo sve (jedino ako neko ima nesto bolje da ponudi) , drvo, gume, sredstva za ciscenje ako treba i one folije za gume, ne znam koliko to koristi? Igram u proseku 2 puta mesecno.

Hvala.


Dobro drvo a jeftino ti je Timo boll Spirit. U pitanju je off drvo, prihvatljive tezine i ne toliko kruto. Mnogo igraca ga koristi, jer je najbolji sto se tice odnosa cena-kvalitet. Cena drveta ti je 30 evra. Sto se guma tice, mozes uzeti Friendship Faster isto kod Markopa, one su ti po strani 15 evra (dakle 30 evra ti je par) i to je najjeftinije sto mozes naci a da je dobro. E sad, da ne bi bilo da ti ja nesto namecem, ja prodajem nove Donic gume Quatro A'Conda Soft 1.8mm, obe strane za 30 evra, koje su neuporedivo bolje od tih Friendship. Nove su 60 evra, ali ja sam ih samo probao i shvatio da zelim nesto brze. Inace gume su sa najvecom mogucom kontrolom i spinom. Pogodne za defanzivne i allround igrace, mada ako se stave na brzo drvo, kakvo je recimo Timo Boll Forte, daju odlicne karakteristike i brzinu i vrse balans izmedju brzine i kontrole, sto ti je najbitnije.

Ako te zanimaju gume, imas ih na kupujem prodajem, evo ti link, pa se javi ako si zaiteresovan:

http://www.kupujempr...lter_id=1730415

Pozdrav