Jump to content


Photo
- - - - -

Stoni tenis u Srbiji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
318 replies to this topic

#211 Zo k

Zo k
  • Members
  • 14 posts

Posted 20 February 2011 - 18:38

First ovako :))
Mnoge ljude-sem nas dvojice-boli uvo za Tensor ,HT,ESN,Formula Donic,Bios formula itd.Onaj gore utisak o T05FX je ustvari utisak o T05 (T05FX nema nista dodatno bolje od T05,samo joj je sundjer meksi).Sa druge strane pojavili su se Tensori novije generacije koji nisu meki kao ranije i polako ali sigurno sustizu Butterfly i njihove tehnologije.
Ako kazes da je T 05FX Tensor jednostavno dajes pogresnu informaciju.Malo je povrsno reci tako.Nije bukvalno ista stvar.Tensor je izum ESN-a a oni ne prave Butterfly gume.Njihov patent je prodat Jooli,Donicu,Xiomu,Androu itd. pod nekim drugim nazivom. Naravno radi se napregnutoj povrsini gume a kod mnogih se pojavljuje porozni sundjer sa vecim katapult efektom.Sve u cilju (koji je svakoj tehnologiji isti :)) da se simulira efekat svezeg lepljenja starim/benziskim lepkom. "The meaning of Tensor or high tension is the same thing" - cini mi se da je ovo suvise lako svedeno.. Svako ima svoje misljenje a koga interesuje nesto vise postoje ozbiljni forumi gde je to neko pre mene i Firsta razjasnio,klasifikovao itd. Da ne izmisljamo mi sad ovde toplu vodu.Sve je to veliki marketing.Radi se o gumama nove generacije(pa da ja malo svedem-gume za novi lepak)) Pozdrav.

#212 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 21 February 2011 - 02:55

First ovako :))
Mnoge ljude-sem nas dvojice-boli uvo za Tensor ,HT,ESN,Formula Donic,Bios formula itd.Onaj gore utisak o T05FX je ustvari utisak o T05 (T05FX nema nista dodatno bolje od T05,samo joj je sundjer meksi).Sa druge strane pojavili su se Tensori novije generacije koji nisu meki kao ranije i polako ali sigurno sustizu Butterfly i njihove tehnologije.
Ako kazes da je T 05FX Tensor jednostavno dajes pogresnu informaciju.Malo je povrsno reci tako.Nije bukvalno ista stvar.Tensor je izum ESN-a a oni ne prave Butterfly gume.Njihov patent je prodat Jooli,Donicu,Xiomu,Androu itd. pod nekim drugim nazivom. Naravno radi se napregnutoj povrsini gume a kod mnogih se pojavljuje porozni sundjer sa vecim katapult efektom.Sve u cilju (koji je svakoj tehnologiji isti :)) da se simulira efekat svezeg lepljenja starim/benziskim lepkom. "The meaning of Tensor or high tension is the same thing" - cini mi se da je ovo suvise lako svedeno.. Svako ima svoje misljenje a koga interesuje nesto vise postoje ozbiljni forumi gde je to neko pre mene i Firsta razjasnio,klasifikovao itd. Da ne izmisljamo mi sad ovde toplu vodu.Sve je to veliki marketing.Radi se o gumama nove generacije(pa da ja malo svedem-gume za novi lepak)) Pozdrav.


Sve si rekao, ja nemam sta vise da dodam ;) Kao i ti i ja sam pokusao da malo uprostim stvari, da ljudima objasnim razliku izmedju obicnih guma i guma sa Tensorom, High tension, o tim novim tehnologijama, ali bojim se da ih je sve to jos vise zbunilo. Elem, kao sto ti rece, koga zanima, neka malo googla u slobodno vreme, a nas dvojica mozemo da opikamo malo stondzu ako si iz Bg-a ;)

Pozz

Edited by First, 21 February 2011 - 02:58.


#213 filipescu

filipescu
  • Members
  • 80 posts

Posted 23 February 2011 - 00:15

Jel mogu i ja? 0:)

#214 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 23 February 2011 - 01:14

Heh filipescu, naravno da mozes, sto nas je vise, to bolje ;) Gde obicno igras?

#215 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 February 2011 - 01:27

Samo vi kucajte ljudi, i onako nas ima svega nekoliko koji ovde igraju na bilo kom nivou stoni tenis, koga nesto zanima, pitace.. :)

#216 filipescu

filipescu
  • Members
  • 80 posts

Posted 23 February 2011 - 13:37

Heh filipescu, naravno da mozes, sto nas je vise, to bolje ;) Gde obicno igras?


Pa otkada sam u Beogradu, bio sam na par mesta, ali poslednji put sam bio u Dzoni-ju tamo mi za sada najvise prija. Cak sta vise, radnim danom pre 4 kad stignem, sat vremena je 200 dinara, sto nije za zanemariti, a i turniri su stvarno ok...

#217 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 24 February 2011 - 02:30

Pa otkada sam u Beogradu, bio sam na par mesta, ali poslednji put sam bio u Dzoni-ju tamo mi za sada najvise prija. Cak sta vise, radnim danom pre 4 kad stignem, sat vremena je 200 dinara, sto nije za zanemariti, a i turniri su stvarno ok...



Ja uglavnom igram u Kocicu na 11. aprilu ili u IMT-u, obzirom da sam sa Novog Beograda, ali su cene duplo vise nego u Dzoniju, samo sto mene mrzi da se iscimam do tamo :) Mozemo jednom da odemo do Sumica, totalno je glup prostor, ali barem neku sredinu da nadjemo :)

Za turnire sam cuo da si dobri, ima dosta kvalitetnih igraca, pa se mozda sretnemo na jednom od njih ;)

#218 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 February 2011 - 10:44

Je l' postoji u Bgu neka rekreativna liga? Mi imamo dve u Kragujevcu, ja sam clan StoReka...

#219 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 24 February 2011 - 18:42

Imaju turniri svake nedelje koje organizuju par klubova na amaterskom nivou, ali za neku ligu globalnu nisam cuo, neka me neko ispravi ako gresim.

#220 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 24 February 2011 - 19:35

Je l' postoji u Bgu neka rekreativna liga? Mi imamo dve u Kragujevcu, ja sam clan StoReka...

Ja mislim da ima. Imas u NS, SU, Senti, kod vas u Kg.

#221 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 February 2011 - 19:42

Pa pitam za Bg, Teo brate :D Znam da svuda po Vojvodini ima, uvek me cudi sto izgleda stvarno nema u Bgu.

#222 filipescu

filipescu
  • Members
  • 80 posts

Posted 25 February 2011 - 00:03

Ima neka liga i u Bg... Pricalo mi je par ljudi da je igra...
@first
moze u sumicama, sledece nedelje kad ti bude odgovaralo, pusti pm..

#223 First

First
  • Members
  • 24 posts

Posted 25 February 2011 - 01:15

Ok, igramo onda sledece nedelje, javljam kada ;)

#224 sreten yujkic

sreten yujkic
  • Members
  • 6 posts

Posted 25 February 2011 - 10:07

first,koje bi gume preporucio za solidnog igraca da su brze jeftine i dobrePosted Image

#225 topspin

topspin
  • Members
  • 24 posts

Posted 25 February 2011 - 11:57

evo kod nas se pojavio neki frendship po 8evra, dobra guma, par drugara igra sa njima i nemaju zamerku, kazu da je kao sriver otprilike