Jump to content


Photo

Nema trola bez Vilhelmine, ni Vilhelmine bez trola


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

#1 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 05 January 2008 - 23:15

Bas tako, ovi iz USA i CAN su svi doktori/erospace/software/hardawre/engineer (moj utisak, ima neko da nije?; neka potkrepi licnom izjavom!). Takvi su i ovi iz Evrope. Sve doktor do doktora. Nego, mani se ti kompa i hvataj se cuskije. Ja cu metle. Dok nas Nickie ne obrise ili banuje.

Srdacan pozdrav!

#2 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 05 January 2008 - 23:34

To je verovatno iz tog razloga sto ljudi koji se bave tim poslovima nemaju previse interesovanja za forum.Inace nije bas neka tradicionalno "nasa" grana.Poljaci barem u mome kraju drze primat.

#3 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 06 January 2008 - 00:15

Tradicija ili ne, ali primetila sam da su se mnogi ucesnici ovog foruma bavili fizickim poslovima TAMO I NEGDE, ali niko SADA I OVDE. Jesu li se to vremena promenila?

Cini mi se da je sve vise ljudi koji fizikalisu, ali ipak "imaju interesovanja za forum". Jave se jedamput, neko im objasni da su glupi i ne dodju vise nikad. Sta drugo da urade?

#4 Posmatrac

Posmatrac
  • Members
  • 890 posts

Posted 06 January 2008 - 00:24

Tradicija ili ne, ali primetila sam da su se mnogi ucesnici ovog foruma bavili fizickim poslovima TAMO I NEGDE, ali niko SADA I OVDE. Jesu li se to vremena promenila?

Cini mi se da je sve vise ljudi koji fizikalisu, ali ipak "imaju interesovanja za forum". Jave se jedamput, neko im objasni da su glupi i ne dodju vise nikad. Sta drugo da urade?


Da li te ovo zeza tastatura ili si sarkasticna?

"Glupan koji je shvatio da je glupan, nije vise glupan."

Dostojevski

#5 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 06 January 2008 - 01:29

Da li te ovo zeza tastatura ili si sarkasticna?

"Glupan koji je shvatio da je glupan, nije vise glupan."

Dostojevski


Ja sam sarkasticna. Za ove druge ne znam :rolleyes:

#6 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 06 January 2008 - 02:00

Cini mi se da je sve vise ljudi koji fizikalisu, ali ipak "imaju interesovanja za forum". Jave se jedamput, neko im objasni da su glupi i ne dodju vise nikad. Sta drugo da urade?

Ma dobro bre pusti te kretenarije.Iz iskustva nikada mi u kucu nije usao majstor koji je iz nasih krajeva.Zato ako odes u Wal Mart mozes da vidis dosta ljudi koji su poreklom iz SFRJ.Verovatno ima ljudi koji se bave tim poslovima ili imaju svoje firme ali nije bas nesto uobicajeno.Ovde barem imas te monopole na odredjeni biznis tako da sve benzinske pumpe i prodavnice pica drze Indusi.Bog ce ga znati gde smo "mi" jaki.

#7 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 06 January 2008 - 02:28

1. Koje kretenarije?
2. Da li to sto tebi u kucu nije usao majstor iz bivse YU znaci da takvi ne postoje?
3. Sta si uopste hteo da kazes?
4. Neki ljudi koji rade fizicke poslove koriste internet
5. Tesko da cu ikada otici u Wal Mart (skupa karta), ali prisapni kakva se to tamo cuda desavaju?
6. Steta sto ne mozes da pomognes postavljacu topica. Ja bih se potrudla da sam u tom delu sveta.
7. Srecan Bozic.

#8 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 06 January 2008 - 02:43

Komentar se odnosi na tvoju konstataciju "neko im objasni da su glupi i ne dodju vise nikad".Ja nisam rekao da ljudi koji rade fizicke poslove ne koriste internet ali ih mozda ne zanima ovaj forum iz razloga koje si sama navela.Wal Mart je u prevodu robna kuca i ima dosta nasih koji tamo rade.Jedino sto ja mogu da mu pomognem je da ovo nije bas sjajan kraj za gradjevinare kao i Boston zbog zimske sezone kada sve stoji.
Sto si ti bre neki namcor

#9 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 06 January 2008 - 02:50

Nisam ja nikakav namcor, ali si ti mnogo pametan pa te nekad ne razumem.

#10 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 06 January 2008 - 11:55

Nisam ja nikakav namcor, ali si ti mnogo pametan pa te nekad ne razumem.


More negativno ova zima na tebe utiche :rolleyes:
Nesto si postala zloca.

Meni ulaze srpski majstori u kucu ( al samo kad je neki rad na crno, a i unapred znam da to umeju da rade).
U Nemackoj ima zaista ljudi onako od a do sh. Od skoro pa nepismenih do doktora nauka.

Ne znam zasto te buni da ovi "jednostavniji" ljudi ne umeju na ovom forumu da se snadju.
Pa ne ume ni genijalni Mile Curcic. I sada, zaista ozbiljno..Ti ljudi ne ostaju ovde jer jednostavno
nemaju nikakav zajednicki jezik sa vecinom koja na ovom forumu boravi.

#11 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 06 January 2008 - 13:35

Ja bih volela da ovde ima sto vise razlicitog sveta (sto nas je vise, zabava je bolja) i to bi mozda i bio slucaj kad bi se svi osecali dobrodoslima.
Razumem da ovom gore coveku niko nije mogao da odgovori na neka od pitanja jer se niko time konkretno ne bavi. Ali bilo je i opstih mesta o porezima i osiguranjima, vecernjim kursevima i sl., pa opet niko nista. Javio se samo nesrecni Magripa i tako natrcao na pobesnelu mene. I kao sto obicno biva, covek se istrese na onog ko mu prvi dodje pod ruku, tj. na prisutne iako je ustvari ljut na odsutne. Izvinjavaj, Magripa!

#12 balkanikus

balkanikus
  • Members
  • 75 posts

Posted 06 January 2008 - 16:34

I sada, zaista ozbiljno..Ti ljudi ne ostaju ovde jer jednostavno nemaju nikakav zajednicki jezik sa vecinom koja na ovom forumu boravi.

Moze biti al nije naucno dokazano :huh:
Nego, ja sam mu neka zlatna sredina al skoro da sam prestala da komentarisem iz sasvim drugih razloga.
Hehehe, i ja po nekad budem i namcor i zloca.
Tebi se to ne desava na ovim "prostorima" :rolleyes:

#13 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 06 January 2008 - 18:06

Crna Vilhelmino, odvuce me bre na deponiju i to na Badnje vece :rolleyes:

#14 kobac

kobac
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 06 January 2008 - 20:22

Pretpostavka je da sto je neko uspesniji u svojoj karijeri, da ce imati manje vremena da forumise.


zar nije najveci moguci uspeh u karijeri ratosiljati se rmbacenja kako bise imalo vise vremema za forum? :rolleyes:

#15 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 06 January 2008 - 21:34

A i mene ispljuva pred Bozic mada prihvatam izvinjenje.Od sada pre nego nesta postavim moracu na PMu da je pitam u kakvom je raspolozenju