Jump to content


Photo
- - - - -

ne mogu da verujem


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#1 gnrkoncerti

gnrkoncerti
  • Members
  • 253 posts

Posted 06 January 2008 - 10:49

www.paypal.com

Srbija je jedina zemlja na planeti koja nije registrovana za paypal transfer novca

A nas premijer bi jos da zaostrava odnose

#2 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 06 January 2008 - 11:20

www.paypal.com

Srbija je jedina zemlja na planeti koja nije registrovana za paypal transfer novca

A nas premijer bi jos da zaostrava odnose



Nisu mogli da se dogovore oko procenta .

#3 1.maj

1.maj
  • Members
  • 735 posts

Posted 06 January 2008 - 11:25

Pobogu, odakle vam hrabrost da postavite takvo pitajne kada nam uzimaju 15% teritorije.

#4 Premium

Premium
  • Members
  • 53 posts

Posted 06 January 2008 - 11:39

Problem je nastao kada su PayPalu trazili da u ugovoru eksplicitno napisu da se PayPal zalaze za ocuvanje integriteta Srbije :rolleyes:

Edited by Premium, 06 January 2008 - 11:42.


#5 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 06 January 2008 - 12:27

A i ugovor je morao da bude napisan iskljucivo cirilicom, cak i verzija na engleskom..

#6 Zoran021

Zoran021
  • Banned
  • 1,079 posts

Posted 06 January 2008 - 14:56

Da je samo to , nego i ne može se slati novac preko Western Union van Srbije , tako da ta kompanija ovde obavlja samo polovinu posla.Što ovu tzv. državu čini još interesantnijom po tom pitanju, a da se ne priča o internet kupovini. I tamo je isto takva situacija samo još gora jer ako hoćeš neku knjigu da kupiš preko e-bay , ispadne da ta knjiga duplo više košta nego njena cena što je, a sve zbog carine i transporta.

#7 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 06 January 2008 - 15:23

www.paypal.com

Srbija je jedina zemlja na planeti koja nije registrovana za paypal transfer novca

A nas premijer bi jos da zaostrava odnose

Posto si vec pametnica koja postavlja besmislena pitanja, ajde ti nama objasni kakve to veze ima sa premijerom bilo koje drzave?

#8 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 06 January 2008 - 16:05

da stvarno kako te nije sramota u vreme bozicnog posta, pitas takva pitanja...i to premijera, koji se sprema za pricest i pusta bradu, kako ce na liturgiju bez brade.

#9 gemini

gemini
  • Members
  • 2,701 posts

Posted 06 January 2008 - 16:10

Pobogu, odakle vam hrabrost da postavite takvo pitajne kada nam uzimaju 15% teritorije.


12,3% teritorije. Jučer sam ponovo izračunao i to je tačan procenat ne 15%.

#10 Premium

Premium
  • Members
  • 53 posts

Posted 06 January 2008 - 16:25

12,3% teritorije. Jučer sam ponovo izračunao i to je tačan procenat ne 15%.




Necemo da sitnicarimo oko par procenata gore dole :rolleyes:

Mislim da bi bombasticnije zvucalo da su rekli "otimaju nam 25% stanovnistva", pod pretpostavkom da ima 7.5 miliona Srba i 2 miliona Albanaca

#11 gnrkoncerti

gnrkoncerti
  • Members
  • 253 posts

Posted 06 January 2008 - 16:39

Necemo da sitnicarimo oko par procenata gore dole :rolleyes:

Mislim da bi bombasticnije zvucalo da su rekli "otimaju nam 25% stanovnistva", pod pretpostavkom da ima 7.5 miliona Srba i 2 miliona Albanaca

KAKVE TO VEZE IMA S PREMIJEROM,MA U PRAVU SI,AJDE GDE SI VIDEO INTERNET KUPOVINU JOS,TO RADE SAMO ZAOSTALE EVROPSKE ZEMLJE.iMAMO MI NASIH 5000 kineza pa kupi sta ti je volja

Sto se procenta tice,to je jos manje od 12,3 %,jer Srbiji ce pripasti onaj severni deo kosova,tako da je to 105

#12 gemini

gemini
  • Members
  • 2,701 posts

Posted 06 January 2008 - 16:40

Necemo da sitnicarimo oko par procenata gore dole :rolleyes:

Mislim da bi bombasticnije zvucalo da su rekli "otimaju nam 25% stanovnistva", pod pretpostavkom da ima 7.5 miliona Srba i 2 miliona Albanaca



Mislim da nas ima jedva 7 miliona na čitavoj teritoriji Srbije ako se uzmu u obzir izbjeglice jer nisu svi ni izašli na popis 2002. godine.

Edited by gemini, 06 January 2008 - 16:41.


#13 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 06 January 2008 - 16:41

Mislim da bi bombasticnije zvucalo da su rekli "otimaju nam 25% stanovnistva", pod pretpostavkom da ima 7.5 miliona Srba i 2 miliona Albanaca

Pazi kad ti nijedan podatak nije tacan. Nit je 25% ljudi nit ima Srba 7.5 miliona, a jos manje ima 2 miliona Albanaca. A za palpay treba da se pita ministarstvo za ekonomske odnose sa inostranstvom ili ministarstvo finansija.. koje treba da potpise ugovor u ime drzave, a ne Premijer drzave. Kad vec postavljas pitanja postavi pravoj osobi ili instituciji.

#14 Premium

Premium
  • Members
  • 53 posts

Posted 06 January 2008 - 16:50

Pazi kad ti nijedan podatak nije tacan. Nit je 25% ljudi nit ima Srba 7.5 miliona, a jos manje ima 2 miliona Albanaca. A za palpay treba da se pita ministarstvo za ekonomske odnose sa inostranstvom ili ministarstvo finansija.. koje treba da potpise ugovor u ime drzave, a ne Premijer drzave. Kad vec postavljas pitanja postavi pravoj osobi ili instituciji.



Ok, iznesi tacne podatke kako ne bih sirio dezinformacije u buduce. Hvala.

#15 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 06 January 2008 - 16:57

Ok, iznesi tacne podatke kako ne bih sirio dezinformacije u buduce. Hvala.

Podatke ne znam jer me licno uopste ne zanima ko je Srbin a ko je Albanac ili bilo koje druge nacionalnosti. Albanaca sigurno nema 2 miliona nego dosta manje, dole popis nije radjen godinama, granica je otvorena i niko ziv ne moze da da precizan podatak koliko ima ljudi na Kosovu, a koliko je od toga Albanaca. Sto se tice Srbije, ako se gleda biracki spisak tu ima oko 6 miliona biraca, dodaj jedno 20% za one koji nisu u spisku il su maloletni pa odbih 1/3 i dobices otprilike koliko ima Srba, ako ti je to toliko bitno u zivotu. A ni tada neces imati pravu sliku jer dosta ljudi nije u Srbiji a vodi se u spisku ili racuna se u tih 1/3 nesrba i Albanci sa Kosova i tako u krug.

TROLL OFF