Jump to content


Photo
- - - - -

Zasto je TV program oko Nove Godine tako katastrofalan ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
26 replies to this topic

#1 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 02 January 2008 - 21:12

Dobro vece , Srecna Nova 2008. svima !

Meni nije jasno sledece - zasto je Novogoisnji TV program umreo sa nasih TV kanala ??? Neke humoristicke autorske emisije , neki karikirani TV dnevnik , neki dobri filmovi...Filmovi su katastrofa , osim Babela veceras , sve je blagi uzas . Da li je moguce da posle legendarne ekipe Treceg Kanala , jos iz 90-setih , ne moze da se skupi ekipa dobrih autora koja bi napravila dobre emisije , skrivene kamere ili nesto slicno , autorski , ili da postoji odlican filmski program.Z A S T O ???
Jos i da se pohvalim da na KDS Kanalima imamo sneg kao napolju .

Edited by Plavimost, 02 January 2008 - 21:16.


#2 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 03 January 2008 - 21:07

Dobro vece , Srecna Nova 2008. svima !

Meni nije jasno sledece - zasto je Novogoisnji TV program umreo sa nasih TV kanala ??? Neke humoristicke autorske emisije , neki karikirani TV dnevnik , neki dobri filmovi...Filmovi su katastrofa , osim Babela veceras , sve je blagi uzas . Da li je moguce da posle legendarne ekipe Treceg Kanala , jos iz 90-setih , ne moze da se skupi ekipa dobrih autora koja bi napravila dobre emisije , skrivene kamere ili nesto slicno , autorski , ili da postoji odlican filmski program.Z A S T O ???
Jos i da se pohvalim da na KDS Kanalima imamo sneg kao napolju .

Pa ne menjaju ga zadnjih 5 godina...
Evo na RTS-u juče je bio filmski serijal posvećen Lepoj Breni, na Pinku Mile Kitić i ostala ekipa... Svake godine umesto da se takmiče ko će bolji program da osmisli, oni se takmiče u konkurenciji ko će više da smori. Avala me iznenadila izborom dobrih filmova!
Svaka čast!
:rolleyes:

#3 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 03 January 2008 - 21:35

A program je tako jednostavno osmisliti... u 20h specijal kviz MILIONER, recimo, u 21h najnoviji film ludilo hit hitova iz odlazece godine, u 23 do 00 spotovi, muzika uzivo, bez bilo kakve price iz studija. U 00:00 glodur pozeli Srecnu Novu Godinu, od 00:01 ponovo muzika, slicno kao sto bi se pravila zurka, pusta se isto to, ali kao spot ili snimak sa koncerta. Od 03 recimo neki DJ "al sam smorio prosle pa cu i ove godine" koji cima do 05h Ujutro repriza neke serije ili tako nesto pa Diznijevi crtaci od 09 do 12h u 12h vesti pregled dogadjaja iz prosle godine i tako to. u 13h najbolja utakmica LS. U 15h neka dobra komedija, ali klasik komedija ne neko proslogodisnje s**nje... u 17 ponovo neka serija ili kviz ... i to je to. Ovo muzika do zore na Pinku je slicno, samo je zanr pogresan. Zato su i bili najgledaniji, tako bar kazu :rolleyes:

Edited by milosh76, 03 January 2008 - 21:37.


#4 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 03 January 2008 - 21:44

Zato su i bili najgledaniji, tako bar kazu :huh:

Čekaj, i RTS je javio da je bio najgledaniji?
Još i B92 da javi isto to... :rolleyes:

Edited by sarište, 03 January 2008 - 21:44.


#5 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 03 January 2008 - 21:48

Čekaj, i RTS je javio da je bio najgledaniji?
Još i B92 da javi isto to... :rolleyes:

B92 moze samo da sanja da je najgledaniji... RTS1 i PINK tu drze banku i zavisi koje istrazivanje citaju, ali po onome sto sam cuo PINK je bas za Docek imao najvise gledalaca, nemam pojma da li je tacno, ali je definitivno zalosno. Licno sam bio daleko od bilo kakvog televizora i ne zanima me mnogo sta su pustali. Od programa me jedino filmovi zanimaju, a program je bio ocajan.

#6 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 03 January 2008 - 22:16

B92 moze samo da sanja da je najgledaniji... RTS1 i PINK tu drze banku i zavisi koje istrazivanje citaju, ali po onome sto sam cuo PINK je bas za Docek imao najvise gledalaca, nemam pojma da li je tacno, ali je definitivno zalosno. Licno sam bio daleko od bilo kakvog televizora i ne zanima me mnogo sta su pustali. Od programa me jedino filmovi zanimaju, a program je bio ocajan.

Ja ti kažem da mi nije jasno kako su obe televizije javile da su najgledanije u NG noći??
Čitaj malo bolje šta pišem... :rolleyes:

#7 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 04 January 2008 - 12:42

bas su bili super filmovi. al ja imam kablovsku jeeeee

#8 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 04 January 2008 - 15:39

Ja ti kažem da mi nije jasno kako su obe televizije javile da su najgledanije u NG noći??
Čitaj malo bolje šta pišem... :rolleyes:

B92 je mozda bio najgledaniji u sopstvenoj zgradi na NBG i niugde vise... realno... RTS1 i PINK razlicito citaju isto istrazivanje i zato su jedni najgledaniji kad cita Pink a drugi kad cita RTS... citaj ponekad sta drugi pise

#9 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 04 January 2008 - 15:46

B92 je mozda bio najgledaniji u sopstvenoj zgradi na NBG i niugde vise... realno... RTS1 i PINK razlicito citaju isto istrazivanje i zato su jedni najgledaniji kad cita Pink a drugi kad cita RTS... citaj ponekad sta drugi pise

10-ti put...
Vidi, ja kažem da je nemoguće da su dve televizije bile najgledanije u NG!
Drugo, ja sam se šalila za B92?
Sad malo jasnije, ili treba da crtam?

#10 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 04 January 2008 - 16:29

10-ti put...
Vidi, ja kažem da je nemoguće da su dve televizije bile najgledanije u NG!
Drugo, ja sam se šalila za B92?
Sad malo jasnije, ili treba da crtam?

NEMOGU 2 televizije da budu najgledanije... ne znam kako to zamisljas. Recimo PINK gleda istrazivanje za siri period i za vecu grupu gledalaca, recimo od 10 godina pa navise, a RTS u kracem periodu i za drugu strukturu gledalaca, recimo za punoletne... i ZATO imaju drugacije rezultate tj zato su obe televizije najgledanije. To sam isto napisao vec 2 puta, samo sto ti ne citas bas svaku recenicu koja ti se napise. Jel treba jos plasticnije?

#11 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 04 January 2008 - 17:16

NEMOGU 2 televizije da budu najgledanije... ne znam kako to zamisljas. Recimo PINK gleda istrazivanje za siri period i za vecu grupu gledalaca, recimo od 10 godina pa navise, a RTS u kracem periodu i za drugu strukturu gledalaca, recimo za punoletne... i ZATO imaju drugacije rezultate tj zato su obe televizije najgledanije. To sam isto napisao vec 2 puta, samo sto ti ne citas bas svaku recenicu koja ti se napise. Jel treba jos plasticnije?

Pa to sam i ja rekla!
:rolleyes:
odustajem

#12 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 04 January 2008 - 18:26

Pa to sam i ja rekla!
:rolleyes:
odustajem

Dobro je posto ti bas nista nije jasno, a i ne trudis se previse da razumes jednostavne recenice. Mani se neta i analiziranja, nije to za tebe

#13 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 04 January 2008 - 18:46

ja bi vam pustao dokumentarce o razmnozavanju morskih spuzvi i nijeme filmove

#14 Barnet

Barnet
  • Members
  • 344 posts

Posted 04 January 2008 - 20:26

ja bi vam pustao dokumentarce o razmnozavanju morskih spuzvi i nijeme filmove

Vi nemate pravo glasa :huh:
Pa hrt je počastio svoje pretplatnike, a bogami i nas, jednom trilogijom Gospodara prstenova, i to na moje zaprepašćenje i gađenje bez prekida filma extremno korisnim reklamama :rolleyes:
Bojim se da taj virus ne zakači i naše televizije, zamislite predvidljiv tv program, na npr pinku, gde filmovi i serije počinju u minut, pa da nam onda skrate gledanje filma sa ugodnih 198 min na bednih 100...
stvarno jezivo :)

#15 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 04 January 2008 - 20:58

pa da nam onda skrate gledanje filma sa ugodnih 198 min na bednih 100...
stvarno jezivo :rolleyes:

Da upropaste vece, sta bi covek radio ostalih 98 minuta da nema reklama i ostalih bitnih informacija. Mene posebno nervira kad u sred filma ubace vesti i to one od pre sat vremena gde samo cita isti text i nista novo ne kaze. Da se bar nesto desi... to me izludjuje, na reklame sam navikao, nazalost.

Edited by milosh76, 04 January 2008 - 21:03.