Jump to content


Photo
- - - - -

Novi hladni rat


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
38 replies to this topic

#31 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 03 January 2008 - 13:34

Na ovaj forum nema deka se piše engleski, bratko. Mene me obrisuvaše isto. Probaj po bulgarskiot, ke da gi vidim, da li gi isto smeta. :huh: sorry my French


Nece ni smeta jerbo ga razbiremo (ovo valjda makedonski , al aj nema veze :rolleyes: )
Mozda je i moj torlacki jezik.

#32 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 03 January 2008 - 13:45

Several my replies were erased while some examples of Serbian flaming are still here. Obviously the non-serbian mentality isn't appreciated. That's exactly what I meant by starting this discussion... :rolleyes:


bugarski koristi slobodno, i ranije smo to tolerisali. srbi mogu da te razumeju ako se potrude, narocito mi ciji je rodni dijalekat ide malo na jug-jugoistok. engleski ipak ne. za detalje, pogledati pravilnik foruma. Ipak, razumeli smo se lepo i u proslosti :huh:


Edited by Zabalujev, 03 January 2008 - 13:46.


#33 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 03 January 2008 - 15:16

bratko.

Batko, ne bratko. :rolleyes:

#34 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 03 January 2008 - 15:20

Batko, ne bratko. :rolleyes:

A ostalo može proći pod bulgarskiot jezik, a?

#35 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 03 January 2008 - 15:27

Los blgarski, ali mere proc. :rolleyes:

#36 gemini

gemini
  • Members
  • 2,701 posts

Posted 03 January 2008 - 23:20

Pa cim su postavili provg predsednika Avganistana (idalje aktuelnog) izgradili su gasovod. Uzmi pogledaj Farenhajt 9/11 tu ima lep deo o tome.



Žele da ti kažu da Afganistan nema izlaz na Kaspijsko more.

Izlaz na Kaspijsko more imaju Kazahstan, Rusija, Turkmenistan, Iran i Azerbejdžan.

Edited by gemini, 03 January 2008 - 23:22.


#37 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 03 January 2008 - 23:48

A ostalo može proći pod bulgarskiot jezik, a?


A be sfe te razbrafme, toa je najvazno. :rolleyes:

#38 profesionalac

profesionalac
  • Members
  • 289 posts

Posted 04 January 2008 - 01:16

Žele da ti kažu da Afganistan nema izlaz na Kaspijsko more.

Izlaz na Kaspijsko more imaju Kazahstan, Rusija, Turkmenistan, Iran i Azerbejdžan.


Pa ko je rekao da imaju izlaz na Kaspijsko jezero. Poenta je da ruta ide preko Afganistana kroz Pakistan i da oni pokusavaju da je uspostave i da je kontrolisu.

#39 Bugarinot

Bugarinot
  • Members
  • 143 posts

Posted 04 January 2008 - 11:28

bugarski koristi slobodno, i ranije smo to tolerisali. srbi mogu da te razumeju ako se potrude, narocito mi ciji je rodni dijalekat ide malo na jug-jugoistok. engleski ipak ne. za detalje, pogledati pravilnik foruma. Ipak, razumeli smo se lepo i u proslosti :rolleyes:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=B3Edo7sMzyQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=B3Edo7sMzyQ</a>


Модераторът започна да трие след като постнах реплики, в които имаше конструктивни критики към информационната политика на Б92, написани с напълно цивилизован език.

Edited by Bugarinot, 04 January 2008 - 11:32.