Jump to content


Photo
- - - - -

Tijanic jase ponovo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

#1 Montecristo

Montecristo
  • Banned
  • 293 posts

Posted 31 December 2007 - 12:03

U Pressu http://www.pressonli...mp;sectionId=37

Izdvajam sledeci pasus:

# Osim nasilnog oduzimanja Kosova, šta je najveća opasnost za normalnu Srbiju?

- Grupa logoreičnih, revolucionarnih fanatika, zaostala od crknutog DOS-a, predvođena jednim predsedničkim kandidatom koji ne ume da objasni srpskoj javnosti od čega živi, sa nauljenom bubašvabom kao guruom, sa demohrišćanskim ideologom koji optužuje patrijarha Pavla da krije Mladića i savetnicima koji stoje u redu da za Kosovo potpišu nezavisnost.#

#2 1.maj

1.maj
  • Members
  • 735 posts

Posted 31 December 2007 - 12:12

Definitvno je covek u pravu da je, ta grupa ljudi, opasnost ali za njega samog i njegove D(KG)B drugare. Zato nemojte napadati coveka rekao je istinu.

Ali ovaj deo pitanja je vrh diletantizma "normalnu Srbiju". Sto ce reci da postoji i neka nenormalna Srbija. :rolleyes:

#3 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 31 December 2007 - 12:54

Ruby strikes again, ovog puta sa starim drugarima iz Nacionala. Iako se jedno vreme pritajila ponovo se se javlja jer je vreme izbora pa je red udovoljiti malo gospodaru, uciniti se korisnim. Lepo je mesto direktora RTS-a plata 200 i nesto k, jos se usicari i nesto sa strane i sad treba dokazati lojalnost. A tu je Tijanic najjaci bilo da je gospodar bila drugarica Mira na otvaranju Madone, bilo da je to bilo u vladi Mirka M., bilo to kod Bogoljuba na BK tv-u, tom zaboravljenom "trijumfu" Tijanicevog profesionalizma, bilo kao predsenicki savetnik Vojislava bez Zemlje, bilo sada kao direktor Javnog servisa obmane (JSO). Siguran sam da je Tijanic i kada je pisao "Ako Zoran Djindjic prezivi Srbija nece", tu cuvenu recenicu koja iz ove prespektive vise lici na presudu nego na deo novinskog clanka, samo radio svoj posao. I nije li lepo da su se stari drugari iz Nacionala okupili ponovo zadatak je isti, meta je samo druga.

#4 Zoran021

Zoran021
  • Banned
  • 1,079 posts

Posted 31 December 2007 - 13:01

Koga on smatra normalnom Srbijom. Možda presvetog Koštunija ili slatkorečivog Borisa , ili debelguzog samosamsešalio Mihajlova? Ostali su nenormalni ? Ako njih smatra normalnim , ja ću pre onda da biram društvo sa nenormalnim delom društva .

#5 Paladin

Paladin
  • Members
  • 809 posts

Posted 31 December 2007 - 13:47

Siguran sam da je Tijanic i kada je pisao "Ako Zoran Djindjic prezivi Srbija nece", tu cuvenu recenicu koja iz ove prespektive vise lici na presudu nego na deo novinskog clanka, samo radio svoj posao.


I pred septembarske izbore 2000. godine, koji su okončani 5. oktobra, Tijanić je radio svoj (uvek dobro plaćen) posao izjavivši da je "pred Slobodanom Miloševićem cvetno polje" u smislu da 'ladno dobija izbore, jer je opozicija sa Đinđićem na čelu totalno nesposobna. Mislim da je to bilo ili u "Utisku nedelje" ili u nekoj emisiji na STB.

Šta će čovek, kada nije svršio škole, pa ne zna ništa drugo da radi.

#6 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 31 December 2007 - 13:48

opasnost za Srbiju danas jeste grupa logoreičnih, revolucionarnih fanatika, zaostala od crknutog DOS-a


Najveća opsanost za Srbiju je grupa prenagojenih fašističkih lopova i degenerika okupljenh oko najvećeg čira na dupetu od koga je DOs bolovao

Mediji zato nisu međusobna konkurencija, već buzdovani u rukama zaraćenih strana.


Znamo ko je najveći buzdovan...


Ovaj intervju je svakako ultimativni izraz potpune samodegradacije prestravljenog aparatčika raznih mafija i PRa nacističke Srbije.

#7 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 31 December 2007 - 14:58

- Svake večeri 2,5 miliona ljudi dođe na naš program da čuje kako živi i zašto tako živi.


Hahahahaha, zagrcnuh se od smeha. Ne pada sneg da pokrije breg nego da svaka zverka pokaze svoj trag.

To je taj klasicni odnos srpskog patriote obicnog prema "svom narodu" . "Svoj narod" je stoka (copyright Pasic) koja ne zna nista, i govnari (copyright profesionalac) i onda ce njima patriote da objasne kako zive i zasto tako zive, i da ih vode, a na stoci je samo da sledi i da muče. Jel' tako profesionalac?

#8 Čika Ciki

Čika Ciki
  • Banned
  • 549 posts

Posted 31 December 2007 - 18:13

Jedno je začuđujuće --- na koju god televiziju Tijanić ode, ona postane najgledanija !

#9 odmor

odmor
  • Members
  • 543 posts

Posted 31 December 2007 - 22:37

Jedno je začuđujuće --- na koju god televiziju Tijanić ode, ona postane najgledanija !


A otkako nam je Kostunica premijer, zemlja nam je najprosperitetnija! Izvini, ali ovakav komentar moze da da samo neko ko je dobro zalegao u neki upravni odbor, ili se nekako drugacije ugradio u sistem lopovluka.

#10 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 01 January 2008 - 02:33

Jest obojica imaju po dva uveta i novinari su ali samo jedan od nijih kenja o nasem trosku. I posto ne volis nikog od ovih koje pominjemo nadam se da imas neki pametan predlog. A ako nemas onda tracis vreme na forumu politika.

Edited by rory, 01 January 2008 - 02:37.


#11 Montecristo

Montecristo
  • Banned
  • 293 posts

Posted 01 January 2008 - 02:39

Jest obojica imaju po dva uveta i novinari su ali jedan od nijih kenja o nasem trosku. I posto ne volis nikog od ovih koje pominjemo nadam se da imas neki pametan predlog. A ako nemas onda tracis vreme na forumu politika.


Dopusti da ja sam procenim da li tracim vreme i gde tracim vreme. I Tijanic i Feralko pisu za onoga ko plati vise ,obojica su sirovine nevidjene i obojica uobicajeno idu daleko ispod donje granice ukusa. Kao klonovi stim sto jedan igra za Lacio a drugi za Livorno.
Ali ti kao vatreni navijac samo jednog tima, to naravno ne primecujes. Ah da, srecna ti nova godina.

#12 rory

rory
  • Members
  • 2,989 posts

Posted 01 January 2008 - 03:25

Hvala, takodje ti zelim sve najbolje.
Ono sto pokusavam da kazem je da tijanic radi to sto radi za pare koje nama prinudno naplacuju dok je lukovic na trzistu pa ko voli ...
Drugo, meni je ispod casti da budem navijac jer. To dovodi u pitanje moju inteligenciju jer pretpostavlja bezrezervnu podrsku i u trenutcima kada tim izgubi kompas. Nikome ne dajem bezrezervnu podrsku i prvi cu okrenuti ledja kad primetim da radi protiv mojih/nasih interesa. Moj interes je da zivim bolje, da svojoj deci mogu da priustim sve sto imaju njihovi vrsnjaci u nekim sretnijim zemljama itd. Nekome mozda nije mnogo bitno sta ce jesti, obuci i gde ce putovati ali ga recimo cini srecnim da zivi u velikoj i mocnoj drzavi. Samo treba videti i sta je realno.
20 godina izlazim na izbore a '90.-'00. sam ucestvovao u birackim odborima ispred raznih stranaka. Svaki put je bilo i nekih pritisaka da se uclanim ali to podrazumeva lojalnost na koju nisam bio spreman. Dakle mozemo raspravljati o tome sta je bolje, zasto je bolje i ko to najpre moze da sprovede a prepucavanje i etiketiranje neka ostane za drugu priliku.

#13 odmor

odmor
  • Members
  • 543 posts

Posted 01 January 2008 - 03:34

Dopusti da ja sam procenim da li tracim vreme i gde tracim vreme. I Tijanic i Feralko pisu za onoga ko plati vise ,obojica su sirovine nevidjene i obojica uobicajeno idu daleko ispod donje granice ukusa. Kao klonovi stim sto jedan igra za Lacio a drugi za Livorno.
Ali ti kao vatreni navijac samo jednog tima, to naravno ne primecujes. Ah da, srecna ti nova godina.


Takodje, srecna NG i sve najbolje. U vezi Pere i Tijanica, da, i jedan i drugi su sirovine, koje vole alkohol i lupetaraju svasta po tekstovima: medjutim, Pera Lukovic nije godinama bio eksponent raznih "sluzbi" kao Tijanic (a pritom sve delujuci kao veliki opozicionar). Tako da ipak nije umesno porediti ih.
Uostalom to sto je sirovina ajde, nego bre, u pitanju opasan destruktivan covek iza koga ocigledno stoji opasna i destruktivna masinerija. A Pera je samo covek dobrocudni alkoholicar koji zaista nikome ne moze naneti zlo.

Poredjenje izmedju Pere i Tijanica dakle nije umesno.

Edited by odmor, 01 January 2008 - 03:36.


#14 BIG SWEDE

BIG SWEDE
  • Members
  • 13 posts

Posted 01 January 2008 - 10:32

Jedno je začuđujuće --- na koju god televiziju Tijanić ode, ona postane najgledanija !

Dokaz da covek zna i ume.Meni se RTS cini dosta korektnom TV bar sto se tice politickog zivota.Svi su zastupljeni, ni na koga se ne pljuje argumenti se ukrstaju a redakcijski se nista ne komentarise.Divan primer javnog servisa koji je u sluzbi svih gradjana.Da se predsednik i premijer vise vrte na tv od Cedomira je logicno jer oni su na vaznim funkcijama.Stoga moja podrska Tijanicu da nastavi i da se ne povija ni na ciju stranu.

#15 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 01 January 2008 - 10:45

Dokaz da covek zna i ume.Meni se RTS cini dosta korektnom TV bar sto se tice politickog zivota.Svi su zastupljeni, ni na koga se ne pljuje argumenti se ukrstaju a redakcijski se nista ne komentarise.Divan primer javnog servisa koji je u sluzbi svih gradjana.Da se predsednik i premijer vise vrte na tv od Cedomira je logicno jer oni su na vaznim funkcijama.Stoga moja podrska Tijanicu da nastavi i da se ne povija ni na ciju stranu.

Pa kad nista drugo ni ne gledas sem RTS-a i Pink televizije ,tamo negde na severu kod kralja Gustava.Veze ti nemas.Steta sto ne gledas jos Palma TV,pa da uokviris nezavisno novinarstvo :rolleyes: :huh: :)