Jump to content

Photo
* * * * * 2 votes

PDF Fudbal

• Please log in to reply
6870 replies to this topic

#6841 Cavani

Cavani
  • Members
  • 2,721 posts

Posted 17 March 2019 - 23:21

Ne prdi Abrahame, nego vuci svoje matoro dupe dole na Vox, gde ima nas gomila koji volimo da procitamo tvoje misljenje. ;)
Sto se mene tice pisacu na Voxu, a kada ugase Vox idem na drugo mesto dok ga bagra ne provali I ugasi I njega i tako u krug.
Nema ovde borbe u rukavicama, svako treba da da svoj doprinos, neko na ulici, neko za kompom ukoliko je vican tome, svaki I najmanji nacin borbe je dobro dosao ..
  • 4

#6842 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 20 March 2019 - 01:59

......

Istina je, imali smo razgovore oko brisanja naloga i ja sam predložio da se Taliesinu izađe u susret. Do realizacije nije došlo jer bi brisanje jednog značajnog profila učinilo mnoge diskusije besmislenim, što je činjenica. Uz to, i dalje se ne dešava ništa po pitanju statusa foruma & forumaša te forumašenja, što je podjednako važno jer bi sve bilo izvodljivo tek u suprotnom. Ne pre toga. 

Bio sam pod nekim ogavnim virusom danima, i dalje se oporavljam, izvinjavam se na kašnjenju s odgovorom. Ništa me nije zaobišlo u poslednja tri meseca...

Sto bi rek’o escalade - pakuj.

Što bi rekla Knjiga - 10 dana. Provociranje na više nivoa, kontinuirano.

Edited by barracuda, 20 March 2019 - 02:13.

• 2

#6843 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 05 April 2019 - 23:14

cim sam napisao post pomislio sam da nisam mozda preterao, kad sam video odmor u banovini rekoh - ok (po prvi put) opravdano... onda dodje vikend, tekma pfc-a i shvatim da nisam preterao, onda dodje jos jedna tekma, pa jos jedna.... i sad vec mislim da mi urednistvo duguje izvinjenje 

https://www.youtube....h?v=ipa2fPnp6co

• 0

#6844 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 06 April 2019 - 17:51

Banovan si na mesec dana, napisano je na prethodnoj strani. 

• 0

#6845 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 06 April 2019 - 20:55

cim sam napisao post pomislio sam da nisam mozda preterao, kad sam video odmor u banovini rekoh - ok (po prvi put) opravdano... onda dodje vikend, tekma pfc-a i shvatim da nisam preterao, onda dodje jos jedna tekma, pa jos jedna.... i sad vec mislim da mi urednistvo duguje izvinjenje

https://www.youtube....h?v=ipa2fPnp6co

Auuu brt.

Pisao sam ja svakakve gluposti, ponekad nisam birao reci (vredjao) za funkcionere i kolege 4umase ( u vecini slucajeva sa tamne strane brda ili ove Hamiltonove fasisticke stranke), ali jebeno nikada nisam uvalcio i zeleo da se deci desi nesto lose.

Ocigledno je da smo kao narod(nacija, kako god) i drustvo otisli u qrac ( da proste dame) i da nam nema pomoci.
  • 2

#6846 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 16 April 2019 - 19:27

не знам шта је кокавац. али те претње преко интернета су јужњачки фазон тако да ме не чуди, ипак сте далеко од цивилизације

свеједно није било упућено теби него онима који имају идеју да направе стадион са атлетском у 2019. години

Svengali - 10 dana, uvredljiva generalizacija.

• 0

#6847 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 16 April 2019 - 22:22

Malo, realno

• 3

#6848 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 23 April 2019 - 14:23

Dragi svi,

Obaveštavam vas da Forum B92 prestaje sa radom, i to najverovatnije od 1. maja 2019. Dok ne stigne zvanično saopštenje, izgleda da su u pitanju finansijski razlozi i novousvojeni zakon EU o zaštiti autorskih prava.

Hvala svima na učešću i druženju.

• 0

#6849 Darby O'Gill

Darby O'Gill
  • Members
  • 2,313 posts

Posted 23 April 2019 - 14:58

• 2

#6850 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 23 April 2019 - 18:23

Društvo, Metalheadov predlog je ne samo najlakši i "daj, samo da se ne smaramo", već iznad svega dobra volja i iskustvo u materiji. Dobrodošli su svi, i kao budući članovi i ako žele da na bilo koji način pomognu da se naša nova kuća podigne na noge.  

Na Auto - Moto threadu je otvoren topik na kome će se govoriti o daljim koracima, ako imate dobre ideje, predloge i uopšte zapažanja, napišite tamo. 

Idemo dalje... :)

• 0

#6851 NMX

NMX
  • Members
  • 11,160 posts

Posted 23 April 2019 - 18:31

iskopaj Abrahama iz naftalina i nek vuce matoro dupe na novi forum 

• 0

#6852 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 23 April 2019 - 20:23

Koji sad novi forum?

• 0

#6853 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 23 April 2019 - 21:12

Ljudi, javite se slobodno ako negde škripi, ali znajte da se radi na novom forumu.

Našem forumu.

Ista ekipa, idemo dalje.

Edited by barracuda, 23 April 2019 - 21:13.

• 0

#6854 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 23 April 2019 - 22:29

Istina je, imali smo razgovore oko brisanja naloga i ja sam predložio da se Taliesinu izađe u susret. Do realizacije nije došlo jer bi brisanje jednog značajnog profila učinilo mnoge diskusije besmislenim, što je činjenica. Uz to, i dalje se ne dešava ništa po pitanju statusa foruma & forumaša te forumašenja, što je podjednako važno jer bi sve bilo izvodljivo tek u suprotnom. Ne pre toga. 

Mogu li sad da se izbrisu ti postovi, buduci da je ceo forum postao besmislen pa nije nikakva steta ako i neke diskusije na njemu budu besmislene?

A i promenilo se dosta "po pitanju statusa foruma & forumasa te forumasenja".

• 0

#6855 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 23 April 2019 - 22:54

Znao sam. :)

Pre svega, postoji utemeljeni imperativ da vučeš matoro dupe tamo gde plima nosi. 

"po pitanju statusa foruma & forumasa te forumasenja"

What is dead, may never die. 

Edited by barracuda, 24 April 2019 - 07:55.

• 0