Jump to content

Photo

Vase zamerke i pohvale Beogradu ?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#61 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 03 January 2008 - 23:38

Hoces da kazes da greju stanove tako dobro da se sneg na ulici topi od toplote pa ne moraju da bacaju so

Ako loži Pera ložač, ne sumnjam da je tako kao što kažeš. :rolleyes:

#62 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 03 January 2008 - 23:47

Ova žvaka o prvom snegu koji poremeti samo Beograd uvek me nasmeje. Video sam isto tako poremećene i Pariz i Beč i Berlin, al' tamo nisam čuo priču "ovo ima samo kod nas". :rolleyes:

Ma nisi bio kod mene u Frankfurtu :huh: Al cu te pozovem.#

Izgleda da su ta iznenadjenja uvek najveca u USA ( bash oni krajolici gde drug Magripa
obitava) Svake godine iznova. :)

#63 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 04 January 2008 - 00:13

Pa kod mene barem ciste sneg a na ulicama ima vise soli nego snega.Ovi ovde nisu normalni koliko bacaju soli mada na -19 koliko je bilo jutros nema bas nekog izbora.Sasvim su druga pesma rupe na putevima koje ostave snow plow trucks tako da ako ne vozis SUV racunaj na polomljenu poluosovinu kada pogodis neku od tih rupcaga.
Koliko se secam kod tebe u Frankfurtu bacaju onaj tucanik pa je zimska sezona raj za staklare.Svake zime menjas sofersajbnu.

Edited by MAGRIPA65, 04 January 2008 - 01:45.

#64 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 04 January 2008 - 01:26

Ti si ga prijatelju s nekim zamijenio. Pera radi u ložioni i hvala na pitanju živ je i zdrav.

e.

#65 axa

axa
  • Banned
  • 395 posts

Posted 04 January 2008 - 08:38

Srbija je lepša bez Beograda!A Vojvodina je lepša bez ostatka Srbije !

Vidi, pavijane ,možda je mittel europa lepša bez vojvodine!? Kako ne razumeš da je to igra bez granica ? Šta misliš da je nekoj bogatoj ,npr, Bavarskoj lako da se odreknu dela svojih para za račun nekog manje bogatog dela? Ali ti sa svojim mozgom od 128KB teško da možeš to da razumeš a nije ni važno zato što si nebitan taman toliko kao i tvoje "mišljenje" , pa si verovatno zbog toga tako isfrustriran.

#66 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 10 January 2008 - 23:01

Verovatno ste primetili koliko je zagadjen vazduh u Beogradu. Veceras se bas ne moze disati. Sta se moze uraditi po tom pitanju ? Da li je situacija slicna Pancevu, a nece da nam kazu ? O cemu se radi ?

#67 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 11 January 2008 - 08:59

Verovatno ste primetili koliko je zagadjen vazduh u Beogradu. Veceras se bas ne moze disati. Sta se moze uraditi po tom pitanju ? Da li je situacija slicna Pancevu, a nece da nam kazu ? O cemu se radi ?

o grejanju na drva i mazut (+ visok pritisak i nema vetra)

#68 shivaja

shivaja
  • Members
  • 1,828 posts

Posted 15 January 2008 - 03:07

Vrlo me interesuje dokle ce petarde da nam plase decu i nas da plase? Petarde, pistolji , rakete i td ?

Interesuje me zassto ima toliko maloumnika koji pricaju sami sa sobom i psuju prolaznike , na Kalemegdanu ?

Interesuje me zasto se dozvoljava da se sneg strovaljuje sa krovova na prolaznike na ulici. Jel treba neko da pogine ?

Eto, ima puno pitanja.