Jump to content


Photo
- - - - -

Rezolucija o Evropi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
47 replies to this topic

#46 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 01 January 2008 - 15:56

Не. Не. Нисам рекао да треба да уђемо у изолацију, већ да гледамо своја посла. Треба да имамо добросуседске односе са унијом, да развијамо трговину и сваки вид сарадње. Али да не трошимо време у узалудном покушавању да се уђе у Унију. Свакодневно доказују да нас неће.

Ti bi, decace, u najboljoj tradiciji svih srBskih budala, da od govana pravis pitu - ne ide.

#47 revolucionar

revolucionar
  • Banned
  • 2,408 posts

Posted 01 January 2008 - 16:44

Ja bi bracu radikale prcao na njihov nacin.

Bio sam u Srbiji i zaista me ne iznenadjuje zasto radikali imaju toliko pristalica. Po meni, ostale partije su verovatno bez ideja i u polemici su dosta iskljucivi. Na primer, radikal u skupstini postavlja pitanje zasto su kamate u Srbiji najvece u Evropi. Na to Dinkic, kao zauzet je, izlazi iz Skupstine i uopste ga ne interesuje takvo pitanje. Mozda njega ne interesuje ali gradjane to sigurno interesuje. Produktivna demokratija je kad se na interesantna pitanja daju odgovori i resenja. Gledao sam intervju Tomislava Nikolica i zaista sam se iznenadio da posle intervjua ostale partije uopste nisu reagovale na neke njegove odgovore i predloge. Pozicija kad neko umislja da je pametan i napredan a opstaje zahvaljujuci prozetilizmu, podrskom medija i imidzom kao da ih progresivni svet podrzava je zaista jadno i bedno...

#48 Mimix

Mimix
  • Members
  • 572 posts

Posted 02 January 2008 - 00:36

Kamate su najvece u Evropi jer je Srbija sa aspekta finansija zemlja visokog rizika...
Inace,ulazimo u EU preko veze...Slovenci su pronasli resenje za Kosovo gde ce svi biti srecni i zadovoljni (slusam sinoc na BBC-ju...)