Jump to content

Photo

Swingeri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
163 replies to this topic

#46 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 29 December 2007 - 01:31

Oboje?! Pa što, bre, omak ne reče da si devojčica?! :rolleyes:

Stvarno se ne ponashash kako treba, trebao si se drzati politike, ovako adio

Ili Ti Ili Ja
Biti ce zanimljivo :huh:

#47 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 29 December 2007 - 04:38

pa vidis, totalno je nezrelo od tebe da se toliko vezes za neciji forumski lik i delo da se zabrinjavas a onda da ti laknu takve izjave :huh:

Pusti coveka, utripovao da ti nedostaje Duna pa koveli da uskochi :rolleyes:

#48 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 29 December 2007 - 07:33

Pusti coveka, utripovao da ti nedostaje Duna pa koveli da uskochi :huh:

Ko je Duna? :)

Al che biti cistke, today :rolleyes:

#49 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 29 December 2007 - 07:52

pih, nemas smisla cak ni za sarkazam.....

Ma dobro pusti kastora.Mi smo barem komsije ako se ne varam.Gde bre mozes od komunjare da napravis ljubavnika.Znas ono ja sam primitivan kapitalista pa se palim na Pamelu Anderson a Kastor uzdise za Mirom Markovic.Nije to fizicka privlacnost nego vise ideoloska plus ljubav prema cvecu u kosi.
Inace Kastor je glavni pobornik swinga posto je u komunizmu sve zajednicko pa je samim tim ljubomora zlocin.

#50 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 29 December 2007 - 07:55

Ko je Duna? :D

Joooj... Sad si nadrljao... :huh:

Duna je aktuelna predsednica ovog foruma, izabrana na demokratskim izborima, a inače terminator mladih momaka (i devojaka) koji ne zadovoljavaju propisane kriterijume... :rolleyes:

Ovakvi kao što sam ja, su sretni što ih toleriše... :)

A ti si dibidus nagrabusio... Ovo ti nije trebalo... ;)

#51 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 29 December 2007 - 08:03

Joooj... Sad si nadrljao... :huh:

Duna je aktuelna predsednica ovog foruma, izabrana na demokratskim izborima, a inače terminator mladih momaka (i devojaka) koji ne zadovoljavaju propisane kriterijume... :rolleyes:

Ovakvi kao što sam ja, su sretni što ih toleriše... :)

A ti si dibidus nagrabusio... Ovo ti nije trebalo... ;)

i shta sad, nema edit.
Bar sam stavio smajli

E da oni izbori.Glasam za Dunu.

A i znam neke moderatore, cisto da napomenem :D

#52 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 29 December 2007 - 09:13

Ma dobro pusti kastora.Mi smo barem komsije ako se ne varam.Gde bre mozes od komunjare da napravis ljubavnika.Znas ono ja sam primitivan kapitalista pa se palim na Pamelu Anderson a Kastor uzdise za Mirom Markovic.Nije to fizicka privlacnost nego vise ideoloska plus ljubav prema cvecu u kosi.
Inace Kastor je glavni pobornik swinga posto je u komunizmu sve zajednicko pa je samim tim ljubomora zlocin.

Neka, hvala, ne treba. Magripa uzdiše za Mirom Marković i traži je po belom svetu, pa to projektuje na sve i svakoga. K'o o čemu - on o Miri i seksu k'o baba o uštipcima. :rolleyes:
A što se tiče odnosa komunizma prema ljubavi i odnosima polova, umesto da se o tome informišeš kod primitivnih balkanskih gibaničarskih mantijaša, preporučujem Engelsovu knjižicu "Poreklo porodice, privatne svojine i države". Mala knjižica i ne traži mnogo truda i vremena, a čitka i pitka ko planinski izvor.

i shta sad, nema edit.
Bar sam stavio smajli

E da oni izbori.Glasam za Dunu.

A i znam neke moderatore, cisto da napomenem ;)

Lele, al' te namesti Dare sprečivši ti edit. :huh: Pa je l' misliš da će posle toga ijedan moderator biti spreman da prizna i da te poznaje, a kamoli još da te uzme u zaštitu. Beri kožu na šiljak kad ovo Duna vidi. :)

#53 pinkpanter

pinkpanter
  • Members
  • 42 posts

Posted 29 December 2007 - 11:20

Ma nije problem okruzenje koliko porodica...problem je kako reci mamama i tatama, da zet i snaja vole da rade "one stvari"...:) sa drugim parovima :huh:

Sta bi tate rekle da saznaju pravu sexualnu prirodu svojih "princeza".....i da li je zet pravi otac unucadi tj. naslednika...... ;), sinovima bi verovatno rekli da su ludi kad im je OK da im drugi j*** zenu :D

A mame bi za cerke rekle da su......sigurno bile "drogirane" ili "prisiljene"...cak bi i na eventualne fotografije reagovale kao da se radi o fotomontazi....0:)

Sinu bi majka rekla da je nemoralan, da ga ona nije tako vaspitavala i da se pita da li ga je ona uopste i rodila....0:)

Naravno da u Srbiji ima swingera, nije to nista novo, cak su iz dobrostojecih porodica...medjutim nema ih mnogo, posto je ovo ipak Balkan i problem vise lezi u srpkinjama, obzirom da su nam zene "balkanke" i nevole da dele muskarce. Sa druge strane skoro da nema muskarca koji ne bi pristao na malo egzotike, ali pod uslovom da neucestvuje njegova zena. :rolleyes:

So.....everybody na gomilu ili sto bi grci rekli "mamos i tatos s komsiluk na patos" -_-

ljudi bi se sigurno iznenadili koliko mnogo parova , bracnih ima koji sfingaju , a zena mislim da ima u mnogo vecem broju koje su spremne uraditi tako nesto !

Edited by pinkpanter, 29 December 2007 - 11:22.

#54 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 29 December 2007 - 20:18

A što se tiče odnosa komunizma prema ljubavi i odnosima polova, umesto da se o tome informišeš kod primitivnih balkanskih gibaničarskih mantijaša, preporučujem Engelsovu knjižicu "Poreklo porodice, privatne svojine i države". Mala knjižica i ne traži mnogo truda i vremena, a čitka i pitka ko planinski izvor.

Vidis nisam znao da je Engels bio jedan od prvih svingera.Da nije mozda Marks napisao ono delo Figure Veneris sto su 80tih kacili po izlogu knjizara.

#55 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 29 December 2007 - 20:29

Vidis nisam znao da je Engels bio jedan od prvih svingera.Da nije mozda Marks napisao ono delo Figure Veneris sto su 80tih kacili po izlogu knjizara.

Ćut', bre, odrtavela umišljena sFingerčino u vazda uzaludnom pokušaju. :rolleyes: Engels u toj knjižici razvija teoriju monogamne ljubavne veze slobodne od svih socijalnih stega i pritisaka. O poliandriji se ne izjašnjava toliko eksplicitno, pa možda tu možeš da nađeš neku jalovu šansicu za tebe. :huh:

#56 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 29 December 2007 - 20:36

Tile je bio najvechi swinger :rolleyes:

#57 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 29 December 2007 - 20:57

Tile je bio najvechi swinger :huh:

Što jes' - jes'. Kao i najveći lovac, ribolovac, pekar, lekar, apotekar, rudar, šumar, pandur, pionir, časna sestra, sportista, kosmonaut... i uopše najveći sin svih naroda i narodnosti u svemiru i šire. :rolleyes:

#58 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 29 December 2007 - 22:24

ti se zajebavas, al cinjenica je da su najvechi womanizeri - najuspesniji muskarci

#59 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 29 December 2007 - 22:29

ti se zajebavas, al cinjenica je da su najvechi womanizeri - najuspesniji muskarci

Nisu za to krivi samo oni, nego pre svega istorijski socijalni i ekonomski položaj žena. :rolleyes:

#60 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 30 December 2007 - 00:08

:rolleyes: sta bre filozofiras bre.. lepe zene su oduvek, i bez pravila, bile inspiracija mnogim uspesnim muskarcima....