Jump to content


Photo

Sinisa Mihajlovic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
29 replies to this topic

#1 djalminha

djalminha
  • Members
  • 342 posts

Posted 21 August 2002 - 23:04

Da li je doslo vreme da ova ruina od fudbalera okaci kopacke o klin i kaze zbogom fudbalu.Mislim hvala mu za sve slobodne udarce...ali dosta je bilo.Vasa misljenja?

#2 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 22 August 2002 - 07:14

Iskreno, nikada nista nije ni znao osim tih slobodnjaka. Bio je solidan u odbrani one jedne sezone (1999 ili 2000) kada je bio izabran za najboljeg defanzivca u Italiji.

#3 yu_homicide

yu_homicide
  • Members
  • 146 posts

Posted 22 August 2002 - 14:03

Da, bio je solidan, pa je izabran za najboljeg defanzivca Italije, gde odbrana uopste nije bitna i igra se apsolutno napadacki fudbal pa jedan solidan igrac moze da bude izabran za najboljeg odbrambenog igraca...

Pf.

#4 Shaquadelic

Shaquadelic
  • Members
  • 128 posts

Posted 22 August 2002 - 17:13

djalminha:
Da li je doslo vreme da ova ruina od fudbalera okaci kopacke o klin i kaze zbogom fudbalu.Mislim hvala mu za sve slobodne udarce...ali dosta je bilo.Vasa misljenja?


Mihajlovic je jedan od najgorih odbranbenih igraca koga je ijedan bolji klub imao. Coveka su drzali samo da bi sutirao slobodnjake, a pokusavali mu da nadju mesto na terenu gde ce najmanje smetati. Ako pogledas snimke preko 50% golova pada zato sto on na neki nacin pogreci. Protiv Holandije (na Evrpskom prvenstvu) 4 gola smo primili na njegovu gresku. U Laciju isto. Manje od postigne golova nego sto se njegovm greskom prime. On je najveca rupa o odbrani nase representacije (mada bi se cela nasa reprezentacija klala za sredinu tabele u Seriji A, Spaniji ili Premiershipu).

#5 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 22 August 2002 - 21:10

Citat Homicidea
Da, bio je solidan, pa je izabran za najboljeg defanzivca Italije, gde odbrana uopste nije bitna i igra se apsolutno napadacki fudbal pa jedan solidan igrac moze da bude izabran za najboljeg odbrambenog igraca...

Pf.
Sarkazam ti nije najjaca strana.
Daj mi Nestu ko partnera u odbrani i ja cu biti najbolji defanzivac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
More on je za penziju vise nije ni za slobodnjake. Za premestanja u timu mislim da je on najbolji slucaj svih vremena.
U Zvezdi levo krilo
U Romi i Sampdoriji levi bek
U Laciju libero.
IMAM SJAJNU IDEJU.
STAVITI GA NA MESTO GOLMANA PA DA SUTIRA SLOBODNJAKE KO CILAVER...

#6 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 23 August 2002 - 10:32

Idealno resenje za Mihajlovica i njegov tim bi bilo da se u uvede kao u americkom fudbalu poseban igrac koji ulazi samo da izvodi udarce - kicker, punter itd.

#7 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 24 August 2002 - 01:17

Mogo bi da krlja i da uziva u tome....ui

#8 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 24 August 2002 - 11:02

Slazem se da je vezara i da je red da ode u penziju.Realno u odbrani bi trebalo da igraju Bata,Bunjevcevic,Krstajic,Dmitrovic.S druge strane od svih njegovih slobodnjaka samo dva su nam bila korisna Iran,Slovacka

#9 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 24 August 2002 - 14:22

Laciju je sa njima doneo titulu. Zbog toga mu svaka cast, ali da je vezara u odbrani - vezara je.

#10 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 24 August 2002 - 19:47

A ona dva slobodnjaka protiv Hrtvata?
Nikad nije imao pojma u odbrani u Laciju ga je vadio Nesta kod nas nije bilo Neste u ekipi.....

#11 Moca

Moca
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 25 August 2002 - 02:31

Ej Sinisa je sad stvarno propast ali 99 i 00 on je bio jedan od klucnih igraca u timu pa setite se kako je milan uzeo titulu sinisa dobio crveni ili se povredio ilacio bez njega izgubio 3 utakmice za redom. A 2000 je bio dosta dobar ali posle toga propast.

#12 Nikola

Nikola
  • Members
  • 2,399 posts

Posted 25 August 2002 - 02:58

Ja i dalje mislim da je Mihajlovic mozda i najbolji izvodjac slobodnih udaraca sa daljine do 25 metara. Vece udaljenosti pripadaju Karlosu. Poslednjih nekoliko godina sam tvrdio da bi njegova prava pozicija bila na SREDINI terena, sto dalje od sopstvenog gola. Podsetio bih tim povodom na autogol protiv Nemacke, precku protiv Hrvatske, dodavanje Zahovicu protiv Slovenije, itd. Dalje, on mi definitivno ne izgleda kao kapiten reprezentacije koja se podmladjuje. Ima previse sukoba i iskljucenja da bi bio uzor novim igracima. Uvek je njegova katastrofalna nepreciznost sa penala bila zanimljivost uzevsi u obzir fantastican udarac iz slobodnjaka. STo se tice defanzive, smatram da je on upravo covek koji je proslavio Kezmana. I protiv BIH je napravio drzak prekrsaj za direktni crveni karton. Imamo mi i druge solidne izvodjace slobodnih udaraca.

Smatram da je vreme da ode.

#13 Moca

Moca
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 25 August 2002 - 12:49

Kakav crni Carlos pa i ja bi dao vise golova od njega. On samo sto ne sutira zmurecki. Znaci raspali pa sta bude. On je dao onaj gol francuzima a pre toga niko za njega nije cuo. i od tada on je najbolji suter na svetu ma hajte.

#14 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 25 August 2002 - 20:25

Najbolji suter sa preko 25-30 metara je brazilac Branko, igrao je na SP '94. Tada je zavalio golcinu Holandjanima, a par meseci kasnije i nama u Porto Alegreu.
Legendaran fudbaler.

#15 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 25 August 2002 - 21:11

Branko car moj imenjak......
Van Der Vart dobro sutira...
Mozda je ipak najbolja pozicija MIhajlovica bila bek ali mozda i dmc.Sto da ne?
Sto se Karlosa tice 100% je tacno on krljne ko kreten nema tehniku udarca.
Asonsao iz Rome izvodi carski slobodnjake.
Sezona 1999-2000 on je odigrao najvise minuta u Laciju i uzeli su titulu nekom magijom nikad necu shvatiti kako kad je Juve vodio 9 bodova.... Tad je i bio najbolji defanzivac zar ne?