Jump to content


Photo

Odlazak (samo)otpisanih


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
39 replies to this topic

#1 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 20 December 2007 - 17:44

Lagano sam zivcana, ali ne onako u "Ziza" stilu, nego;

Kuca B92 je izuzetno cijenjena van granica Srbije zato jer promice demokraciju i pluralizam, a forum B92 je dio te kuce. Zasto brisete postove? Ako smatrate da nije tema, uradite split.

A inace, i prije svega hajde da prestanemo s glumom, optuzeni/banovani korisnici tvrde (tj. dio njih) da nisu ovaj forum koristili u necastive svrhe i ja im vjerujem. A Vi?

Sljedece sto me muci je sto uskoro idem na godisnji i nece me biti neko vrijeme (osim ako na kraju ne budem prisiljena zamoliti da me na PPP ponovo aktiviraju, a sto je sve izglednije) pa da se dogovorimo; koliko placate da Vam saljem kolumne?


Da ne duljimo; Vasu odluku da banujete ekipu s PPP-a , a da evidentno nemate dokaze, bar ne za one koji su se glasno ogradili, smatram niskom i radikalnom. Imate vise od 13 000 korisnika, a nas koji smo tu mozete izbrojati na dvije sake. - Ja znam da ste Vi dobili mandat (i totalnu slobodu) da poboljsate forum. Budite svjesni da ce Vas polozaj biti kratkotrajan ako ovako nastavite. Ne samo zato jer ja (ne kao Ziza) mogu do vasih nadredjenih, nego zato sto bih da sam na mjestu nepravedno optuzenih stvarno isao do detalja - ovo je ujedno poruka ljudima s PPPa uz molbu da to, ako nisu krivi, ne prepuste zaboravu. Nemojte zaboraviti da forume cine ljudi, a ne sjene. Ako je netko sa PPPa svakodnevno koristio PM da vrbuje ljude to NIJE OK. Mislim da ne bi bilo lose da u PPP-u to pitanje rasciste; ako su cisti - to je jako dobro. Ako nisu, mislim da je kuca isla na "glavu", sto je ok. Ruzno je sto napadate ljude ako nisu krivi - i ja Vam to necu oprostiti jer sam tvrdila da je OVO transparentan forum.

+ i sto na kraju krajeva trazite da osobno svjedocim kako kod Vas nemaju Svi isti tretman.

uj :rolleyes:

Ovo sam kopirala.

I mislim, ajmo da sad ne otezemoo do jutra - jebote stvarno cu nazvati Verana, jebes mi sve.

#2 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 20 December 2007 - 17:58

Predlažem da se ubuduće PM prvo šalje adminima, i prosleđuje krajnjoj adresi tek nakon što se dobije odobrenje od njih. Greota je ne koristiti u prošlosti već oprobane modele, koji garantuju cvetanje hiljadu cvetova u ovom bastionu slobodne misli. Naravno, u koliko je slobodna misao podobna misao.

Puno mi srce kad vidim u kakav svetionik slobode izrasta naš FB92. Ili FSB92. Carevi.

#3 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 December 2007 - 18:02

pa zar si se i ti uzbudio oko foruma koga si se odrekao i na kome vise ne pises? :rolleyes:


@ziza:
ja im ne verujem.

#4 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 20 December 2007 - 18:08

Memorija nikad jeftinija na tržištu, a vi se bakćete sa verujem/ne verujem.
Ništa lakše, Teacher i Hattori tvrde da nikada svoj nalog ovde nisu koristili za pozivnje ljudi tamo. Još nekoliko njih da to nisu činili poslednjih par meseci.
Administracija ovog foruma ima uvid u PM-ove.
Zašto nas lepo ne počaste scrinšotovima npr techerovih ili hattorijevih pmova u kojima rovare po ovom forumu?
I vazda nama bukačima začepe usta.

#5 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 20 December 2007 - 18:22

pa zar si se i ti uzbudio oko foruma koga si se odrekao i na kome vise ne pises? :rolleyes:


@ziza:
ja im ne verujem.


To je 0k, ali kome ne vjerujes. Ja sam mozda naivna ali vjeru[/size] ljudima ako kazu da nisu zajebali i neka ne odustanu ]
[size=6]
. Ja sam na ovom forumu zato jer je se prepoznajete kao demokratski - tj. politika kuce je obicno vaznija od pojedinaca
[/font]

Iskreno se ispricavam na ovakvim slovima, ja inace koristim normalnu opciju i ne sluzim se ovim slovima. Molim Vas da mi vjerujere,

Edited by Ziza, 21 December 2007 - 06:20.


#6 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 December 2007 - 18:38

Zašto nas lepo ne počaste scrinšotovima npr techerovih ili hattorijevih pmova u kojima rovare po ovom forumu?
I vazda nama bukačima začepe usta.


ja nigde nisam tvrdila da je neko koristio pm-ove, ali verujem da su naskodili ovom forumu.
samo pisanje na ppp o ovom forumu u poslednje vreme, odnos prema onima koji su pisali na oba foruma, odnos prema onima koji su moderisali na oba foruma mi govori tome u prilog.
i niko od vas se tada nije bunio.
zanimljivo da ste svi skocili bas sad, kad su banovani oni koji na ovom forumu ne zele da pisu i koji ga preziru.
sta ih briga? :rolleyes:

mene uopste ne bi pogodilo kada bi me kod vas banovali.

hvala ziza na slikovitom postu.

Edited by nickie, 20 December 2007 - 18:39.


#7 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 20 December 2007 - 18:42

pa zar si se i ti uzbudio oko foruma koga si se odrekao i na kome vise ne pises? :rolleyes:


Nisam ga se odrekao, to je krajnje glupo učiniti. Ipak sam 2 godine piskarao ovuda. Samo sam otišao kad mi više nije bilo dobro. Samo sam se vratio da pročitam obrazloženje za banovanje nekih ljudi koje zaista vređa inteligenciju. "Bili su neaktivni". Pa, onda treba banovati 97% registrovanih usera. PM argumentacija - jbg, ja sam mislio da PM znači personal message.

Ne bih više zadržavao. Pozdrav.

edit:
@nickie:

samo pisanje na ppp o ovom forumu u poslednje vreme, odnos prema onima koji su pisali na oba foruma, odnos prema onima koji su moderisali na oba foruma mi govori tome u prilog.
i niko od vas se tada nije bunio.


I sama znaš da to nije istina. No, dobro.

Edited by dig_chohano, 20 December 2007 - 18:45.


#8 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 20 December 2007 - 18:43

Oprosti, nije bilo namjerno, ali zaista nije,nesto sam krivo kliknula. Iskreno se ispricavam, nisam znala .

#9 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 December 2007 - 18:51

I sama znaš da to nije istina. No, dobro.


:rolleyes:

kad kazem niko, mislim na vise od troje.

Edited by nickie, 20 December 2007 - 18:51.


#10 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 20 December 2007 - 18:56

ja nigde nisam tvrdila da je neko koristio pm-ove, ali verujem da su naskodili ovom forumu.
samo pisanje na ppp o ovom forumu u poslednje vreme, odnos prema onima koji su pisali na oba foruma, odnos prema onima koji su moderisali na oba foruma mi govori tome u prilog.
i niko od vas se tada nije bunio.
zanimljivo da ste svi skocili bas sad, kad su banovani oni koji na ovom forumu ne zele da pisu i koji ga preziru.
sta ih briga? :rolleyes:

mene uopste ne bi pogodilo kada bi me kod vas banovali.

hvala ziza na slikovitom postu.

O cemu ti pricas? To su ljudi koji su godinama pisali na ovom forumu i niko od njih ga ne prezire. Jednostavno, ljudi su se organizovali kada je ovaj forum puko, a ostalo je istorija. Ta ekipa je bila, po mom misljenju, najbolji deo ovog foruma. I sta znaci to " naskodili ovom forumu"? Pa zar nije konkurencija ono cemu tezimo? Jel sme neko da bude clan oba foruma? I sta nekog briga da li ce neko da pise ili da lurkuje?

#11 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 December 2007 - 19:00

O cemu ti pricas? To su ljudi koji su godinama pisali na ovom forumu i niko od njih ga ne prezire. Jednostavno, ljudi su se organizovali kada je ovaj forum puko, a ostalo je istorija. Ta ekipa je bila, po mom misljenju, najbolji deo ovog foruma. I sta znaci to " naskodili ovom forumu"? Pa zar nije konkurencija ono cemu tezimo? Jel sme neko da bude clan oba foruma? I sta nekog briga da li ce neko da pise ili da lurkuje?


kako ti znas da ga ne preziru?
si citao teme tamo? si citao sta sam pisala o odnosu prema forumasima koji pisu ovde i moderatorima koji su moderisali i tamo i ovde?
si citao ista?
nisi primetio da postoje clanovi koji pisu na oba foruma i nista im ne fali?
nisi primetio da je ovaj forum i dalje pun lurkera? (koje bih ja sve banovala, samo da se pitam).

#12 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 20 December 2007 - 19:01

Da li se svi PM-ovi citaju izveceri u tajnosti ili samo oni od "proskribovanih elemenata"?
Mene je ovo saznanje bacilo u teshku deshperaciju jer sam slala (nesto manje dobijala)
i neke PM-ove eroticnog sadrzaja.Kakvo li misljenje sada imaju o meni?

#13 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 20 December 2007 - 19:03

Da. Niije ok.

#14 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 20 December 2007 - 19:06

Kakvo li misljenje sada imaju o meni?


:rolleyes:

mislim da se pm-ovi ne citaju. ne znam. mislim.
ono sto znam je da moderatori ne mogu da ih citaju sve i da hoce.

al moram opet da kazem da mi je jako smesno to panicenje oko citanja pm-ova. nigde nijedan pm nisam napisala da se bojim da ce neko da ga procita.
isla sam od pretpostavke da nece, al i ako procita, boli me uvo.

u svakom slucaju, sve sto odleti preko neta, racunam da je otislo u javnost.

uostalom, proverite kako stoje stvari na drugim forumima. :huh:

#15 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 20 December 2007 - 19:08

kako ti znas da ga ne preziru?
si citao teme tamo? si citao sta sam pisala o odnosu prema forumasima koji pisu ovde i moderatorima koji su moderisali i tamo i ovde?
si citao ista?
nisi primetio da postoje clanovi koji pisu na oba foruma i nista im ne fali?
nisi primetio da je ovaj forum i dalje pun lurkera? (koje bih ja sve banovala, samo da se pitam).

Kazi mi ko to prezire ovaj forum?Navedi mi nickove!