Jump to content


Photo
- - - - -

Predsednik opstine Stara Pazova otkazao Balasevicev koncert!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
80 replies to this topic

#31 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 14 December 2007 - 15:39

upravo onolika cifra i jeste problem...sve lepo napises i onda stavis 15.000-20.000,da je proverena informacija valjda bi se znala cifra(ziro racun da ne spominjem)?


U gradu je pominjana (javljala su o tome i gradska glasila) cifra od 20.000 maraka! Bilo je dosta govora o toj aferi!

Edited by Nesh, 14 December 2007 - 15:40.


#32 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 14 December 2007 - 15:43

Ama zna li iko zasto je uopste otkazan koncert Balasevica u Pazovi ljudi? :rolleyes:

#33 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 14 December 2007 - 16:32

Ama zna li iko zasto je uopste otkazan koncert Balasevica u Pazovi ljudi? :rolleyes:


Vala bash. Ima li nesto konkretno?

#34 solar

solar
  • Members
  • 102 posts

Posted 14 December 2007 - 17:17

Hajd da cujemo razlog otkazivanja, pa da pljujem ako treba... Ne volim ovako, u prazno...

Đorđe Balašević je legenda, neverovatan lik, ima sjajne pesme, a ko ima problem sa njim najverovatnije ima problem i sa svojim mentalnim zdravljem. On je čovek koji na najbolji način predstavlja vojvođanski mentalitet, ja ga bukvalno obožavam i stvarno mi nije jasno kako neko može da ga ne voli frusty.gif


Ja sam bash Vojvodjanski nastrojen, ali Balasevica blago receno ne volim... Nema to veze sada...
Bitna je pozadina otkazivanja koncerta. Ako je iz politickih razloga, onda je strasno... Ako je iz nekih realnih, onda je OK. Necu da pljujem po nekome bez fakata...

#35 Yeahlenn

Yeahlenn
  • Members
  • 601 posts

Posted 14 December 2007 - 17:30

RAZLOG JE:

ne da predsednik opstine.

#36 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 14 December 2007 - 17:32

RAZLOG JE:

ne da predsednik opstine.


Mislim da bi ipak bilo prikladno jos malo detalja.
Mislim, ko je organizator, kako je zabranjeno (tehnicki,kako je to izvedeno), otkud vi to sve znate (ima neko pismo, nesto objavljeno, neko vam rekao...)?

Ja sam sklon da verujem, i ne bi me uopste iznenadilo, ali mislim da ako vec pozivate na protest, red je da date detaljno objasnjenje.

#37 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 14 December 2007 - 19:27

RAZLOG JE:

ne da predsednik opstine.


Pa ja se iskreno nadam da postoji neko (bilokakvo) objasnjenje, link, ili bilo sta drugo,...malko je ovo.....nejasno. :rolleyes:

PS ovako jos postoji opasnost da se ja i Sheridan slozimo oko necega :huh:

Edited by steinsfild, 14 December 2007 - 19:28.


#38 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 14 December 2007 - 19:51

ljudi, dobro je Masinovodja rekao, kad je SRSovac u pitanju i "NE DAM" bez objasnjenja je sasvim moguc odgovor. a razlog za to moze da bude bilo koji, iznervirala ga tashta. :rolleyes:

#39 Mashinovodja

Mashinovodja
  • Members
  • 2,454 posts

Posted 14 December 2007 - 20:27

Problem je to sto je Balasevic taj koncert podvodio u javnosti kao "njegov poklon" prvom slobodnom gradu u Srbiji, kako je rezim nachet i kako je ovo samo pocetak.. A onda je maltene pred sam koncert u gradu, kad je sve vec bilo pripremljeno, "mudro" ucenio organizatore ili sve propada.. I to upravo onoliku cifru.

Onaj ko pod "poklon koncert" podrazumeva da to znači da muzičar XY dođe sa svojim bendom, instrumentima, opremom i ozvučenjem, sve to preveze i instalira na vlastiti trošak, odsvira koncert i još na kraju kaže "drago mi je, vi ste tako dobra publika", taj ili stvarno nema pojma šta je posao profesionalnog muzičara, ili se pravi naivan.
Đoletov prateći bend je 5-7 muzičara, plus tehničari. Svi su profesionalci i svi žive od toga. Pretpostavljam da svi imaju porodice. Jedan njihov dan rada košta, i to ne tako malo. Ako ne plati organizator koncerta, to bi morao da plati Đole iz džepa. Veruj mi, takav "poklon" nećeš dobiti ni od jednog profesionalnog muzičara.
Žao mi je, ali i muzika je roba kao i svaka druga i ima svoju cenu. Besplatna muzika je samo ona na presnimljenom ili ukradenom CD-u.

A potez ovih iz Pazove je vise nego ocajan, em sto "ratuju" sa Indjijom i zatvaraju se umesto da se ceo potenicijal te opstine upregne u dobrobit, em sto ne postuju svoje sugradjane, fanove Balaseviceve, "nenormalne" iz Pazove.

Ne daju ni leba ni igara. Kakva je to vlast? :rolleyes:

Loša.

#40 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 14 December 2007 - 21:10

A potez ovih iz Pazove je vise nego ocajan, em sto "ratuju" sa Indjijom i zatvaraju se umesto da se ceo potenicijal te opstine upregne u dobrobit, em sto ne postuju svoje sugradjane, fanove Balaseviceve, "nenormalne" iz Pazove.

Ne daju ni leba ni igara. Kakva je to vlast? :rolleyes:

Ma to su uopste budalastine, sta ima opstinska vlast da se pita za neke tamo hale, kakve su to gluposti? Znaci, ta hala verovatno zvrji prazna i odrzava se iz opstinskog budzeta umestio da se te pare trose na nesto drugo. I jos kad treba da dodje neko pa da hala uzme neki dinar da ima bar da se okreci, neka tamo zadrta budaletina iz ko zna kojih razloga "neda" halu kao da mu je od ćaće ostala. A za sve je to kriv drug kostunica voštana lica. On je povampirio sve te kretene koji su bili skoro pa politicki mrtvi na izborima decembra 2000.

#41 Aloha

Aloha
  • Banned
  • 1,355 posts

Posted 14 December 2007 - 23:13

'Nate sta (na konto ovih zabrana Pescanika i Balasevica),

posebna ste Vi fela i tako treba da ostanete, tako posebni sa sve zabranama pesnicima, misliocima i uopste tim umetnickim dusama, cemu svi oni? Mislim, treba toliko da ostanete posebni da se svoje posebnosti drzite za vjeki-vjekova na jednom svetom i nedostupnom mestu ovim nazadnim globalisticko-zaverenickim silama, a to je recimo "Mokra Gora".

Jedan zbeg pod Arsenom Koshtunijem koji predvodi par zuba (i Dragoljub Zarkovic sa svim zubima) ka buducnosti srBstva i protiv takozvane civilizacije i kulture, sa sve zlatnim pal(m)ama, u zagrljaj presvetlom Emiru, pardon Nemanji.

Ponos bratjo, u ponosu je spas... pa makar ziveli na Mokroj Gori, sto i nije tako lose sem haracha na prolaz kroz istu, ali sta je to naspram grozne Jevrope ili nedajboze Vamerike i njiJovi' tudjinskih haracha namesto Emirovih, brata nashega.

Ovako platis svom gazdi Emiru da te cuva, zivis u sojenici, jedes najbolji bakterijski sir, pijes rakiju i tuces zenu do mile volje, a niko, bas niko nema da te zaustavi. Raj na zemlji i na nebu, gora pod oblacima, kao u snu Dobrice Cosica.

#42 sloboNS

sloboNS
  • Members
  • 14 posts

Posted 14 December 2007 - 23:26

A da gostuje Baja mali Knindza!?

Em bi dobio salu za Dz em bi opstina otkupila sve ulaznice i podelila ih vernim glasacima

#43 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 15 December 2007 - 00:00

neda kosovo, neda salu... razumite coveka.

#44 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 15 December 2007 - 00:28

Ovako se dobija zabrana rada:

Muhamed Ali, Majkl Daglas, Deni Glover, Nadin Gordimer, Hari Belafonte, Mia Farou, Jusu N Dur, Piter Justinov, Suzan Sarandon, Bertran Pikar i jos cetrdeset "glasnika mira" i "ambasadora dobre volje" medju kojima je bio i DJordje Balasevic (u ime Kancelarije Visokog komesarijata Ujedinjenih nacija za izbeglice) bili su u prethodna dva dana glavne zvezde u jednom od najvecih birokratskih zdanja na svetu, u sredistu Ujedinjenih nacija na Ist riveru.


A ovako nacionalna penzija:
Posted Image


"U Srbiji prilike su take,
babe slave, preziru junake.
Zato i vi ne mučte se džabe.
Srpska deco postanite babe."


#45 snake

snake
  • Members
  • 679 posts

Posted 15 December 2007 - 00:32

A jel moze da se saceka i sazna razlog zasto je OTKAZAN a ne ZABRANJEN koncert u Pazovi? Mislim, vidim ja da je Kostunica u svakom vlaznom snu nekih jedinki, ali ipak.
Verovatno je u pitanju nesto oko novca, zakupa sale, prava na koriscenje, sanitarnih dozvola i slicnih stvari.