Jump to content


Photo

BORO - Middlesbrough Football Club


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
115 replies to this topic

#1 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 19 August 2002 - 01:33

Od kada je McClaren dosao idemo samo uzlaznom putanjom. Posted Image
Za sve koji ne prate ovu temu koja je otvorena pod "navijaci" malo upoznavanje sa ovim klubom sa severoistoka Engleske.
http://www.mfc.co.uk

Od vecih novosti - doveli smo:
-Juninha Paulistu (covek se na pripremnoj utakmici povredio na 5-9 meseci, leci ga Ronaldov doktor)
-Boatenga
-Massimo Maccaronea (U21 reprezentativca Italije, a i odlasle postave) Velika nada.
-Geremi (iz Reala) pozajmljen na 1 godinu
-Jasper Blomquist je pred potpisivanjem ugovora.

Prava utakmica 0:0 u Southamptonu. Prvo poluvreme je bilo lose (po nas) mada je MAccarone mogao postici gol vec u 2. minutu. Drugo poluvreme mnogo bolje ali je podela bodova najposteniji ishod. Oba tima su pogli uzeti ceo plen.
Evo sta kaze SkySports:Boro draw blank but Massimo shows pedigree

Middlesbrough drew a blank on the south coast as they were held to a goalless draw at Southampton but £8million new boy Massimo Maccarone showed that, with the right service, he will score goals in the Premiership. Sadly for boss Steve McClaren, though, his new striker with a big reputation received only two decent passes all game in a Boro side that is still set up to build from the back.


_________________
Posted Image

[ Izmena poruke: Nikola21 na dan 2002-08-19 02:35 ]

#2 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 19 August 2002 - 21:08

Igrac koji nije dobar u menageru i nije neki. Paulista se povredio? 7 dana u selu i nisam cuo. Bas maler.

#3 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 19 August 2002 - 22:20

Ipsvic:
Igrac koji nije dobar u menageru i nije neki. Paulista se povredio? 7 dana u selu i nisam cuo. Bas maler.

Posted Image
Ma kakav menadzer, to nije realno (inace igram CM od sezone 92-93). Pa Johnston je napravljen kao odlican (mozda najbolji) igrac Boroa a u sustini je najgori igrac koga smo ikada imali. Kada bi CM davao stvarne ocene onda bi Johnston imao pace 5, acceleration 1 (ili 0) itd.

Juninha su skrsili kretenski igraci Modene na prijateljskoj utakmici (koja je trajala 45min) i sjebali mu ligamente kolena tako da ide pod noz. A svi znamo kako je on sitan covek - nadimak mu je TLF (The little Fella).

Inace protiv Southamptona je Boateng bio fantastican, Geremi je delovao izgubljen (jos se nije privikao), Boksic i Nemeth (prilicno dobri, Boksic je izgubio 5kg i povratio brzinu i agilnost), Marineli prilicno los (on je nekad fantastican nekad nema pojma ali ima samo 20 godina) i Ugo je razbijao i kao po pravili je bio duplo bolji od Southgatea. Stockdale solidam, i golman odlican.
Sve u svemu mi mozemo mnogo bolje, ako timovima kao sto je Southampton ne uzmemo ceo plen ona se ne mozemo nadati nekom boljem rezultatu u Premiershipu.

Posted Image Prica se da je Steave McClaren zainteresovan za igraca Leedsa Gary Kellya. Pitanje je sta cemo sa tolikim odbranbenim igracima ali doduse posle povrede Murphya (na prosloj utakmici) na levoj strani je ostalo slobodno mesto.

Posted Image

[ Izmena poruke: Nikola21 na dan 2002-08-19 23:23 ]

#4 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 20 August 2002 - 00:14

Jadni Zuninjo. Klajvert je najveci promasaj njemu bi dao finish 5. Gari Keli je koliko ja znam desni bek. Njukasl osta zajeban....

#5 Dule

Dule
  • Members
  • 677 posts

Posted 20 August 2002 - 00:44

Majke mi taj zuninjo stvarno nema srece,od SP 98 kada je on najvise falio brazilu,do sad ako je spojio 3 meseca fudbala.A bas sam navijao za njega da uspe po drugi put u Boro-u

#6 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 20 August 2002 - 13:13

Ipsvic:
Jadni Zuninjo. Klajvert je najveci promasaj njemu bi dao finish 5. Gari Keli je koliko ja znam desni bek.  Njukasl osta zajeban....


David Murphy je povredjen na 5 meseci.
Kely moze da igra i levo (bez obzira sta pise u CMu)

#7 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 20 August 2002 - 13:14

Dule:
Majke mi taj zuninjo stvarno nema srece,od SP 98 kada je on najvise falio brazilu,do sad ako je spojio 3 meseca fudbala.A bas sam navijao za njega da uspe po drugi put u Boro-u


Ovo je njemu TRECI (3) put u Borou!

#8 Ehiogu

Ehiogu
  • Members
  • 336 posts

Posted 20 August 2002 - 19:34

David Murphy je povredjen na 6 nedelja (najnovija vest - ligamenti kolena). Zar vam se ne cini da su kolena Boro igraca mnogo slaba u poslednje vreme.
Ali to nema veze i onako se uskoro vraca sa suspenzije Franck Queudrue koji se prosle godine na pozajmici tako dobro pokazao da smo ga ove godine kupili.

#9 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 20 August 2002 - 20:55

Samo ovo u Borou nista novo.
Svaki bek moze i levo i desno al je keli mnogo bolji desno....

#10 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 21 August 2002 - 01:17

Posted Image
Portsmouth zeli da dovede jednog od najomiljenijih Boro igraca medju navijacima - Gianlucu Festu. Ovom bivsem igracu Intera (33 god) istice poslenja godina ugovora za Middlesbrough. Portsmouth nema love za transfer jer Festa zeli dobar ugovor. Iz tog razloga ce cekati do kraja ugovora da ga dovedu na free transfer.
Gianluca je rekao da ako ne izbori mesto u timu (izgubio ga je kad se Southgate oporavio od povrede) zeli da promeni sredinu.

#11 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 22 August 2002 - 18:02

Juninho u nedelju putuje u Ameriku gde ce u ponedeljak ili utorak biti operisan.

#12 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 23 August 2002 - 02:03

Navodno je (Dirty) Leeds zainteresovan za mladog Irca koji pored doblje kapljice ima buducnos u odbrani. Inace on je jedan od Robby Keanovih najboljih prijatelja.

#13 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 24 August 2002 - 19:05

Middlesbrough – Fulham 2:2

Maccarone 32’
Maccarone 50’ (Greening asistencija)
Davis 90’
Sava 90’

Sta reci sem da je McClarenova greska kostala Boro 2 boda! Bili smo bolji rival 89 minuta ali nepaznja u odbrani kada smo mislili da je sve gotovo nas je kostala pobede. Primili smo 2 gola za 30 sekundi (to mora da je neki rekord). Velika greska menadzera je sto je izvadio dva najbolja igraca pre kraja utakmice (Maccaronea i Boksica).
Igrac utakmice: Massimo Maccarone
Posted Image

Inace McClaren je po prvim informacijama odbio da Boksica proda Real Madridu koji su zainteresovani za ovog internacionalca.

#14 Ehiogu

Ehiogu
  • Members
  • 336 posts

Posted 25 August 2002 - 16:02

Samo da ti se nadovezem sa jednom novom informacijom koju ne znam da li znas, a to je da smo obnovili interest za Americkog reprezentativca DaMarcus Beasley-a. Prvo smo ponudili £850,000 pa su nas odbili, potom je Ajax ponudio £1.3 million i to je bilo odbijeno.
Kako navode na internetu nasa nova ponuda ce iznositi £1.5 million!
Kazu isto da su dva igraca koji su bili mesec dana kod nas na probi – Jasper Blomquist i Tony Vidmar (Australski reprezentativac) pred potpisom ugovora do kraja nedelje.

#15 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 27 August 2002 - 22:52

Posted ImagePosto je sve oko potpisivanje Vidmara i Blomquista skoro gotovo, dolazak Beasleya je nazalost sve manje verovatan.