Jump to content

Photo
- - - - -

doslo doba izdaje me snaga

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
28 replies to this topic

#16 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 December 2007 - 01:27

ja sam za prirodnu medicinu, kaki sajber, sijalis, bullshit..... nek covek lepo opusti mozak, ode negde u prirodu, grudva se s decom, napravi ogromnog sneska.. iscepa drva nekoj sirotoj usamljenoj baki na selu..... ondak se zajendo napiju domacheg vina... i tome sl... da vish kako sve te stvari deluju.....

#17 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 13 December 2007 - 01:32

ja sam za prirodnu medicinu, kaki sajber, sijalis, bullshit..... nek covek lepo opusti mozak, ode negde u prirodu, grudva se s decom, napravi ogromnog sneska.. iscepa drva nekoj sirotoj usamljenoj baki na selu..... ondak se zajendo napiju domacheg vina... i tome sl... da vish kako sve te stvari deluju.....

Mislis deluju sa bakom :rolleyes: nakon drvosecenja i vina?

#18 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 13 December 2007 - 01:34

Da narocito cepanje drva.Treba da ga usinu ledja pa posle toga mozes i u Pamelu Anderson samo da gledas.

#19 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 December 2007 - 02:54

koji ste vi kilosteri.. nikad niste cepali drva? ja zensko pa jesam....

#20 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 13 December 2007 - 04:04

jutarnja ili nocjna (u snu)? :rolleyes:

...steta, ova tema zasluzuje vise ozbiljnosti i manje trolovanja...bilo kako bilo, nocna i jutarnja erekcija su deo istog mehanizma - fizioloske nocne erekcije se javljaju u fazi spavanja nazvanoj REM spavanje, odnosno faza u kojoj sanjamo. Obicno se ujutru budimo neposredno posle poslednje epizode REM-a (od cetiri-pet u toku noci) i jutarnja erekcija po budjenju predstavlja 'carry-over' efekat. Procena nocnih erekcija pomaze dijagnosticki u odredjivanju etiologije erektilne disfunkcije (psiholoske v. organske).

#21 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 13 December 2007 - 09:23

...steta, ova tema zasluzuje vise ozbiljnosti i manje trolovanja...bilo kako bilo, nocna i jutarnja erekcija su deo istog mehanizma - fizioloske nocne erekcije se javljaju u fazi spavanja nazvanoj REM spavanje, odnosno faza u kojoj sanjamo. Obicno se ujutru budimo neposredno posle poslednje epizode REM-a (od cetiri-pet u toku noci) i jutarnja erekcija po budjenju predstavlja 'carry-over' efekat. Procena nocnih erekcija pomaze dijagnosticki u odredjivanju etiologije erektilne disfunkcije (psiholoske v. organske).

Sigurno zasluzuje, pod uslovom da sam inicijator teme ucini isto. U prvom delu postavlja pitanja koja se mogu smatrati ozbiljnom namerom da se informise i odluci da li ce potraziti strucnu pomoc. Njegov drugi deo posta je nesto sto je iritantno za zenski pol, naime svoj problem, bez obzira da li je organske ili psihogene prirode (iako su cesto uspostavlja i uzrocno-posledicna veza) je istakao u kontekstu ljubavnice i zene, kao da se to ne odrazava i da to nije nesto o cemu se prvo otvoreno razgovora bas medju partnerima, iz razloga da se uz razumevanje i podrsku drugog izbegne dalja moguca psiholoska blokada itd. itd. Da rezimiram, a ti ces mi pojasniti ako dobro ne razumem, cini mi se da su ovo neke tvoje strukovne vode, kod erektilne disfunkcije muskarca, problem ima i zena, posebno ako se to od nje prikriva (sada sam stupidna kako muskarci izbegavaju fiziku, znam iz prica da zene boli glava ili su umorne...), a cini mi se da je g-din bas to uradio, tako da i zena u ovakvim situacijama ulazi u sopstveni haos misli, pa je i njoj potrebna pomoc, makar u vidu paznje i neznosti, jer ovako je u prvi plan stavljeno pravo muskarca na izrazavanje seksualnosti, a zene su tu kao neki cekajuci predmeti, a ne bica koja imaju ista prava i potrebe.

P.S. Nisam feministkinja, ako si to pomislio i ne smatram njegov problem minornim.

#22 Radak

Radak
  • Members
  • 37 posts

Posted 13 December 2007 - 13:12

Njegov drugi deo posta je nesto sto je iritantno za zenski pol ... jer ovako je u prvi plan stavljeno pravo muskarca na izrazavanje seksualnosti, a zene su tu kao neki cekajuci predmeti, a ne bica koja imaju ista prava i potrebe.

Sorry ako sam nekoga povredio, nije mi bila namera
Ne znam kakve veze ima ovaj drugi citirani deo sa celom pricom, mislim ja sam taj koji ne moze

#23 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 13 December 2007 - 14:04

Ne znam kakve veze ima ovaj drugi citirani deo sa celom pricom, mislim ja sam taj koji ne moze

Sve cool, ne se uzbudjavaj...

Sto se tiche tvog problema, znash kako kazhu - problem sa potencijom najcesce nije izmedju nogu vec izmedju ushiju.
Prema tome, pre svega treba da otkrijesh da li se radi o organskom ili, shto je verovatnije, psiholoskom uzroku. Ovo, pretpostavljam, mozhesh da saznash relativno lako tj. dovoljna je jedna poseta urologu koji se bavi problemom erektivne disfunkcije.

#24 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 13 December 2007 - 15:18

Nisi me povredio, pokusavam ti samo reci da je tvoj problem nesto u cemu je dvoje, da ga mozda mozes resiti i jednostavnije, tako sto ces ga otvoreno reci svojoj partnerki, jer je ona mozda ta koja ti moze vise pomoci da ga prevazidjes, od recimo hemije ili neceg slicnog. Cak bi i odlazak lekaru trebao biti stvar dogovora, ali bi mozda trebalo pre toga uciniti bas ovo o cemu ti sada govorim, a to je probati da se otvorenim razgovorom dodje do resenja, ako naravno ima tome mesta u vasim odnosima, a to vec ti sam najbolje znas. Ako se tako ne uspe, ako sve ostalo u vasim odnosima funkcionise valjano, onda doista treba otici lekaru, jer je i ovo sto se tebi desava, kao i bilo sta drugo kao npr. prehlada, infekcije kod zena..., nesto sto se resava na ovaj ili onaj nacin. Ili, zamisli da sa njom nesto nije u redu, jer i mi zene imamo katkad probleme, zamisli da ona to sakriva, zamisli da te izbegava, sta bi ti mislio u tom slucaju? Zato sam i pre ovog malo ozbiljnijeg pisanja, ti sugerisala da menjas ljubavnicu, zenu...jer ako sa njima ne mozes o tome, onda...mozda tu lezi osnov tvog problema. Nemoj samo misliti da imas lose namere, ili bilo kakav negativan pristup ovome, cak ne smatram ovo nekim tabuom o kome se ne govori, ali da sam kojim slucajem ja tvoja partnerka, bila bih povredjena da cutis, odnosno da nemamo ono najelementarnije, a to je medjusobno poverenje kako u lepim, tako i u manje lepim stvarima. Valjda smo se sada razumeli, volela bih da jos ponesto kazem, ali tome ovde nije mesto.

#25 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 13 December 2007 - 15:26

Sve cool, ne se uzbudjavaj...
...

U zivotu ne videh neprikladniji savet. :rolleyes:

(ostatak je odlican by the way).

#26 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 13 December 2007 - 15:55

U zivotu ne videh neprikladniji savet. :huh:

(ostatak je odlican by the way).

:)

sluchajno bre, foruma mi :rolleyes:

#27 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 13 December 2007 - 15:57

:huh:

sluchajno bre, foruma mi :rolleyes:

dobro dobro, iskupio si se malo drugim delom posta koj ije odlican.

#28 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 13 December 2007 - 18:51

Uobicajena stvar i nista sto dobar psiholog ne bi mogao da resi ... a mozda i da se rasciste neka fundamentalna bracna pitanja.

... kao da se to ne odrazava i da to nije nesto o cemu se prvo otvoreno razgovora bas medju partnerima

ono prvo ukljucuje i ovo drugo

P.S. Nisam feministkinja, ako si to pomislio i ne smatram njegov problem minornim.

Pa sta i da jesi feministkinja, kako bi to uticalo na tvoje stavove koji su pravilni i dokazivi? Drugim recima, ako se neko i proglasi feministkinjom, to ne znace da su time stavovi i misljenja te osobe pogresni ili manje vredni. Cini mi se da ta rec u poslednje vreme (bez jakog razloga) postaje neki faktor diskvalifikacije u razgovoru. Generalno, mislim da se feminizma plase samo ljudi koji nisu sigurni u sebe i imaju nerasciscene pojmove vezane za ravnopravnost polova (a feminizma ce biti sve dok neravnopravnost postoji).

#29 dexxxter

dexxxter
  • Members
  • 1,185 posts

Posted 25 December 2007 - 17:52

Da li vam se ikada desilo, i zasto?
Kako ste se ponasali?
Gde ste se informisali?
Je li proslo i kako?
Da li nesto uzimate i da li je to bezopasno?

Vi cete posle a sad malo ja

Jeste pre skoro mesec dana. Pretpostavljam da je stres i umor u pitanju. A i godine, skoro ce 40-ta. :huh:
Ubedacio se, povukao u sebe, izbegavao ljubavnicu (sa zenom i tako nemam nista vec dugo)
Blam me da pitam, drugari bi se smejali. Idem po netu ali tu stvarno ima svega i svacega.
Posle dve nedelje sam imao oralni seksi bilo je OK ali se bojim da "idem unutra"
Frka mi je, sve te tablete mozda nisu zdrave. Mozda nisu ni toliko stetne. Vidim da ih klinci masovno gutaju i hvale se time. :rolleyes:

gledaj rnjave 3x dnevno po 4 sata i resen problem. :)