Jump to content


Photo

Oasis storming New York


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
No replies to this topic

#1 tstream

tstream
  • Members
  • 63 posts

Posted 18 August 2002 - 12:40

Sta reci...reci su suvisne...

Oasis su trenutno najbolji band na planeti...definitivno!!!

posle nekoliko godina "Oasis trubadurisanja"
diljem Evrope i Amerike, konacno sam se uverio u njihovu velicinu.
Oni su super, mega svetske zvezde, sa super mega svetskim hitovima.To mora da se postuje.

a u to sam se uverio gde?
U legendarnom "Beacon Theatre"(ko je gledao film "Beatlemania"zna koja je sala u pitanju) U NYC pre 4 dana, U sali zapakovanoj kao sibica u atmosferi koju nisam video ni na U2, niti Rolling Stones koncertima,u strasno nabijenoj pozitivnoj energiji na ivici histerije(skoro pa ko Beatles)
Neverovatno je koliko su ljudi srecni sto gledaju Oasis, pevaju u glas "Don't Look Back In Anger"(Noel)"She's Electric"(Liam),
Hindu Times, Wanderwall,...................................strava

Liam je bio odlican,Noel je bio superioran,gitarista,basista,bubnjar strava.
Kad pomislim na odlazak na koncerte novijih bendova kod kojih posle 3 ploce ne mozes da izvuces 2-3 poluhita obicno odustajem da se ne bih smarao, ali ovo je totalno druga dimenzija.Na koncertu Irske,Engleske zastave
Ïndijci,Ribe sa SGT Peppers majicama...

Poslednja pesma My Generation (The Who)
totalni delirijum...
U toku koncerta zvao sam burazera u BG
da mu docaram atmosferu posto mi se zalio da je Srbija u totalnim muzickim dubiozama da to tamo niko ne slusa(*ebi ga "MUZICKI SREDNJI VEK":wink:
sto postavlja jedno bolno pitanje vezano za our HOME LAND....

elem to je kratki osvrt na gore pomenuti dogadjaj, izvinjavam se svima koji su ocekivali vise detalja. Ako ima jos neko ko je gledao Oasis nek se javi

pozdrav