Jump to content


Photo
- - - - -

Da li biste se odazvali mobilizaciji?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
469 replies to this topic

Poll: Opsta mobilizacija (236 member(s) have cast votes)

Da li biste se odazvali?

  1. Da (29 votes [15.59%])

    Percentage of vote: 15.59%

  2. Ne (157 votes [84.41%])

    Percentage of vote: 84.41%

Vote Guests cannot vote

#466 kiiriik

kiiriik
  • Members
  • 113 posts

Posted 08 December 2007 - 14:32

Sheridane koji je tvoj problem sa jedne strane podrzavas rat tako sto podrzavas veliko Srbovanje, dok sa druge strane opet govoris kako se ogranicavas svih gnusnih ranjdi koje je neko u ime mog naroda radio.

Mene je sramota sto imamo ljude koji su ubijali i proganjali, trpali u hladnjace i sl.

Nisam podrzavao sve te namere, nekolicina fleka od masnica prouzrokovanih pendrekom iz protesta 90-tih mi to opisuje.

Ja necu da ratujem nikada nisam ni hteo.
Da su mene pitali SFRJ bi postala prvo konfederacija, a potom sve ostalo sto treba da se dogodi pa i nezavisnost drzava unutar te konfederacije.

I sve bi bilo civilizovano.

Ovo sto se poziva na rat nije dobro i nece biti dobro ako se nastavi.

Zao mi je sto dosta mladih (20-25 godina) podrzava rat, a kada ih u vojsku zovu radije sluze civilno.

Bre sve to smrdi na klasicno klozetsko pricanje.

Na barikadama su uvek najbrzi ali nikad i najmudriji
-Dj. Balasevic, Albuma Panta rei


#467 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 08 December 2007 - 14:56

Sheridane koji je tvoj problem sa jedne strane podrzavas rat tako sto podrzavas veliko Srbovanje, dok sa druge strane opet govoris kako se ogranicavas svih gnusnih ranjdi koje je neko u ime mog naroda radio.

izvinjavam se što reagujem u tuđe ime, ali gde si ti uspeo da vidiš da sheridan podržava rat/bilo kakvo srbovanje? :rolleyes:

#468 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 08 December 2007 - 16:24

Sheridane koji je tvoj problem sa jedne strane podrzavas rat tako sto podrzavas veliko Srbovanje, dok sa druge strane opet govoris kako se ogranicavas svih gnusnih ranjdi koje je neko u ime mog naroda radio.
...


ahem, stvarno, gde si to video? Moguce da nisi shvatio negde ironiju, ali pogledaj ponovo ili navedi nesto pa cu rado razjasniti. Ponekad se iznerviram pa pisem puno i ocigledno nedovoljno jasno, a ni sarkazam mi nije stran uopste, tako da je moguce da si nesto takvo shvatio. Sve vreme sam iz sve snage protiv srbovanja i protiv ratova, i cesto se tome svmu na ovom topiku podsmevam.

Inace sa ostatkom tvog topika se slazem, osim sto verovatno ni konfederacija ne bi bila potrebna niti nesto uzbudljiva da nije upropascena reforma onomad, ali to je za onaj drugi topik (od kojeg pokusavam da se uzdrzim iz sve snage).

Mioba, nema sta da se izvinjavas, hvala.

#469 Gavrilo

Gavrilo
  • Banned
  • 617 posts

Posted 08 December 2007 - 17:04

Kao na primer Gavrilo sto je.


Ma hajde. Nisam ja ni upola los, ko sto kruze glasine. :rolleyes:

#470 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 08 December 2007 - 17:22

Ma hajde. Nisam ja ni upola los, ko sto kruze glasine. :huh:


Dabome da nisi samo ti kriv što ti se glas čuje mnogo dalje od dobrog. :rolleyes: