Jump to content

Photo
- - - - -

Da li biste se odazvali mobilizaciji?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
469 replies to this topic

Poll: Opsta mobilizacija (236 member(s) have cast votes)

Da li biste se odazvali?

1. Da (29 votes [15.59%])

Percentage of vote: 15.59%

2. Ne (157 votes [84.41%])

Percentage of vote: 84.41%

Vote Guests cannot vote

#31 kiiriik

kiiriik
  • Members
  • 113 posts

Posted 04 December 2007 - 17:59

Hahahaha kada nema resenja eto ti naziva KOMUNISTA.

Stvarno strasno, ljudi ja znam dva divlja puta koja neposmatra policija ni vojska u Madjarskoj, a kojim se fino moze, doduse pesice, ali boze moj.

Zelim svima da brane Srbiju i sve ostalo sa tastatura svojih racunara, a ne sa puskama u ruci.

Inace se nece Albanci siriti po jugu Srbije, ako Srbi sa juga neprodaju kuce kao na Kosovu.

Kosovo smo izgubili, a ostavljen nam vruc krompir Mikija i Shekija da se mi sada sa njim hebemo.

A dijaspora, kada god nas ljudi iz dijaspore brane mi naderemo ko zuti.

Neka hvala, ja kada puzim nemogu zenu da guzim....

Mir ljudi MIR I PROSPARITET A PONAJVISE ZDRAVLJA I LJUBAVI....

Ti sto si u Londonu kada ti je tako stalo do odbrane nase divne zemlje, sto neodes ispred Britanskog parlamenta ili sazoves Srbe tamo pa kao i svi platite nekoga u parlamentu da zastupa nase interese, a ne tu kao AJD U RAT PA BRANI.

Kao i krajem proslog veka tako i sada NECU DA RATUJEM!!!!!
KOSOVO NIJE DEO MENE
Hriscanstvo koje nudi SPC preko svojih ljudi nije Hriscanstvo, jer lepo u Bibliji kaze: "Okreni drugi obraz"
Predstavnici SPC koji se guraju nisu predstavnici naroda, Hrista i Gospoda svevisnjeg kreatora, vec DjAVOLA I SOTONE. :rolleyes:

#32 Space Cowboy

Space Cowboy
  • Members
  • 250 posts

Nemam elemente da ga posaljem na kraci dusevni odmor - kolikogod pisao gluposti.
"ko ne dos'o u boj na Kosovo..."
Kakve nacional-romanticarske budalastine; namesto da Srbija nekome plati da preuzme Kosovo...

a sto engleska ne plati nekom da preuzme foklande, skotsku, severnu irsku i vels i ona predgradja londona puna indijaca, pakistanaca, arapa, turaka i poljaka?

Edited by Space Cowboy, 04 December 2007 - 18:01.

#33 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Nemam elemente da ga posaljem na kraci dusevni odmor - kolikogod pisao gluposti.
Kakve nacional-romanticarske budalastine; namesto da Srbija nekome plati da preuzme Kosovo...

Imas reputaciju moda-siledzije, nije sad vreme da je ispravljas :rolleyes:

Sala na stranu, u pravilima lepo pise:

"Potrudite se da vasi postovi imaju smisla. Postovi i topici koji su po proceni moderatora banalni i glupi bice uklanjani, a clanovima koji ih cesto salju bice uskracen pristup."

#34 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 04 December 2007 - 18:01

...
Ti sto si u Londonu kada ti je tako stalo do odbrane nase divne zemlje, sto neodes ispred Britanskog parlamenta ili sazoves Srbe tamo pa kao i svi platite nekoga u parlamentu da zastupa nase interese, a ne tu kao AJD U RAT PA BRANI.
...

Alo, procitaj malo jos ponesto osim cowboyevih postova.
Sarkastican sam, ajde sada, calm down.

#35 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 04 December 2007 - 18:25

a sto engleska ne plati nekom da preuzme foklande, skotsku, severnu irsku i vels i ona predgradja londona puna indijaca, pakistanaca, arapa, turaka i poljaka?

:rolleyes: Kako si ti samo glup.

Ukucaj u google (www.google.com) scotish parlament vote recimo, procitaj malo, pa ces videti da su jedva uspeli da nagovore skote da glasaju za svoj parlament odvojen od britanskog.

#36 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 04 December 2007 - 19:02

Ne razumem sta hoces da kazes: Da bi Foklandi, Skotska, Severna Irska i Vels hteli da budu nezavisne drzave, ali ih Vestminster ne pusta?
Sto se, prijatelju, malo ne uhvatis knjige, pa prosiris vidike i horizonte, namesto sto vreme gubis lupetajuci gluposti po forumu? Nije to ovde bas za svakoga; poneko bi trebalo i samo da cita, a ne da pise - ti spadas medju takve.
Pocecu zaista, kako predlaze Sheridan, da ti brisem postove zbog gluposti.

Edited by vladan, 04 December 2007 - 19:05.

#37 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 04 December 2007 - 19:27

pa kako cemo da napredujemo ako nismo spremni da branimo ono sto imamo , i ako cemo kad nas sutra opet neko napadne sa zeljom da nam otme to sto je nase, mesto da branimo to sto smo stvorili i sagradili - pobeci glavom bez obzira?

sta sutra ako albanci odluce da je njihovo sve do kragujevca i knjazevca( a imaju vec takve karte)?

oces li braniti bujanovac, vranje, nis, medvedju, kursumliju ako napadnu? Ili neces braniti nista?

Koji ste to vi? Evo neka brani na primer Miskovic. On je covek stvorio i sagradio pa neka brani. Meni je svejedno. Samo nemoj da diraju pivare i meni je dobro.

#38 pera1788

pera1788
  • Members
  • 19 posts

Posted 04 December 2007 - 19:38

ne ne bih ne zato sto nisam srbin vec zato sto mislim da ne vredi ratovati za nesto sto je vec izgubljeno

#39 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 04 December 2007 - 19:57

Artemije se isprsio i resio da ponudi tudju krv. Da li cete se odazvati?

Mobilisan, pocev od danas. Ej, Srbijo medju sljivama..........
U slucaju da bude nekog sranja ima da potrazim azil u nekoj susednoj zemlji....

#40 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 04 December 2007 - 19:57

kad drzava proglasi mobilizaciju , bilo koja na svetu, ona ne pita vojne obveznike je l oce da idu ili nece, nego svaki mora da se javi, a ko nece dodju cika vojni policajci pa te pokupe i onda ides sve u sesnaest :huh:

Kad država proglasi mobilizaciju za rat protiv i svog i tuđeg naroda, onda joj preostaje jedino da regrutuje kriminalce iz zatvora kao 1991, 1992. i 1999. do 24. marta i da ucenjuje izbeglice koje su takvi kriminalci oterali u izbeglištvo. A ti ono beše kao "demokrata"? :rolleyes:

#41 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 04 December 2007 - 20:00

Da li bi se odazvao? Odmah, samo da dam tetki lek :rolleyes:

#42 Adam Weisphaut

Adam Weisphaut
  • Members
  • 822 posts

Posted 04 December 2007 - 20:03

sta sutra ako albanci odluce da je njihovo sve do kragujevca i knjazevca( a imaju vec takve karte)?

oces li braniti bujanovac, vranje, nis, medvedju, kursumliju ako napadnu? Ili neces braniti nista?

Samo nemoj ti takvi slicni "branitelji nejaci" da nas branite i mirni smo
Kog vi branite taj zavrsi u izbeglickom centru :rolleyes:

#43 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 04 December 2007 - 20:04

Svojim blentavim lupanjem u šovinističke talambase, srpska vlada već za sitnu lovu pomaže Amerima da preuzmu Kosovo. I posle Zlobeka - zlobčići.

#44 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 04 December 2007 - 20:17

Najsimpaticniji su ovi sto se loze na popovske i ostale budalastine. Kao da ne znaju da je Tamo Gde Treba vec sve dogovoreno. Malo im doduse fale slike i godine raspleta da ih lepe na sofersajbne. I da sam ja na njihovom mestu ja bi' bokotov'o slovenacku robu.

Edited by Henry Chinaski, 04 December 2007 - 20:20.

#45 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 04 December 2007 - 20:25

Najsimpaticniji su ovi sto se loze na popovske i ostale budalastine. Kao da ne znaju da je Tamo Gde Treba vec sve dogovoreno. Malo im doduse fale slike i godine raspleta da ih lepe na sofersajbne. I da sam ja na njihovom mestu ja bi' bokotov'o slovenacku robu.

Bogami, propade mobilizacija na ovom forumu.. 85% protiv..