Jump to content

Photo
- - - - -

Zima u Srbiji

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 nikita61

nikita61
  • Members
  • 85 posts

Posted 04 December 2007 - 12:20

Predlog za neko lepo mesto u Srbiji gde se moze provesti zimski raspust. Ako jos ima snega, pa je moguce i koriscenje nekog bazena ili bilo kakvog spa programa, to je idealno.
Da cujem neka iskustva :rolleyes:

#2 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 05 December 2007 - 19:46

Хотел Оморика на Тари?

Ја сам била више пута. :huh: Тара је прелепа, лепша него Златибор и Коп заједно. Феноменални видиковци (додуше, не знам колико су приступачни зими :rolleyes: , зависи од количине снега), људи најпријатнији и најљубазнији на свету, скијања нема (сем нешто мршаво за децу), али има санкања. :)

Једино мислим да ћеш наћи тешко смештај сад, сигурно је већ пребукирано, али можеш и приватно + је јефтиније.

Храну можеш да доплатиш у хотелу, као и базен. Ако си гост хотела базен је бесплатан. Имају сауну, која се плаћа био гост или не, а за остале спа садржаје не знам.

едит: додала и одузела пар ствари

Edited by Zeka Peka, 05 December 2007 - 19:49.

#3 nikita61

nikita61
  • Members
  • 85 posts

Posted 06 December 2007 - 14:04

Хотел Оморика на Тари?

Ја сам била више пута. :) Тара је прелепа, лепша него Златибор и Коп заједно. Феноменални видиковци (додуше, не знам колико су приступачни зими :rolleyes: , зависи од количине снега), људи најпријатнији и најљубазнији на свету, скијања нема (сем нешто мршаво за децу), али има санкања. ;)

Једино мислим да ћеш наћи тешко смештај сад, сигурно је већ пребукирано, али можеш и приватно + је јефтиније.

Храну можеш да доплатиш у хотелу, као и базен. Ако си гост хотела базен је бесплатан. Имају сауну, која се плаћа био гост или не, а за остале спа садржаје не знам.

едит: додала и одузела пар ствари

Komsije imaju vikendicu tamo i stalno nas zovu, a mi nikako da odemo. Mozda to ucinimo ove zime, mada bih ja pre negde blize. U Omorici smo inace bili, ali u prolecnom periodu i stvarno je lepo. Hvala na ovim redovima u svakom slucaju :huh:

Edited by nikita61, 06 December 2007 - 14:06.

#4 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 07 January 2008 - 12:57

Moj favorit je Zlatibor! Bili smo tamo pre dve ili tri zime, i proveli se fantastično. Obožavam planinu, a Zlatibor je za mene idealan i toplo ga preporučujem. Može se otići i sa manje para, ako baš nemate za Palisad ili neki skuplji apartman. Zapravo, ja sam najviše vremena provodila napolju, tako da mi je soba služila da prespavam i predahnem. Imaju dobar sajt na kome se možete informisati oko smeštaja i odabrati ono što vam najviše odgovara.
Zlatibor
I samo da znate, zavidim vam svima koji ćete ove zime biti na ovoj predivnoj planini :rolleyes:

Attached File  Ljubica_na_Zlatiboru.jpg   156.37KB   93 downloads

#5 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 07 January 2008 - 13:22

Хотел Оморика на Тари?

Ја сам била више пута. :huh: Тара је прелепа, лепша него Златибор и Коп заједно.

Slažem se, samo ovo bih pre rekla za onu divljiju stranu Tare, ne tamo gde su hoteli već na onoj strani gde se nalazi dečje odmaralište.
Bila sam tamo samo leti, i bilo je fenomenalno, a ne sumnjam da je zimi još mnogo bolje. Prava divljina, za one koji to vole. :rolleyes:

#6 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 07 January 2008 - 13:33

sinoć stigla sa planine javor (iznad ivanjice)
selo kušići, jedan hotel, par kafana i trafika (i nova crkva, srpskih razmera)
ski staza za patuljke-početnike, uvek isključena žičara i uvek zatvoren planinski dom

al zato snega kolkovoliš
i prostranstva za valjanje, grudvanje, jurcanje
(biće i slika, čim preuzmem fotoaparat)