Jump to content

Photo
- - - - -

Sa istoka stiže glas!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

#16 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 04 December 2007 - 19:31

Spremite vi slobodno straznjice da vas oni ljube i nista se ne sekirajte. A ako koji junak krene na vas, samo se sagnite i cimnite ramenom kao da cete da uzmete kamen i gotovo. Nema dzukele koja od toga ne bezi. Tako je bilo i tako ce biti.

#17 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 04 December 2007 - 20:43

To je tačno,ali je taj "ČOPOR" ovde najači i vrlo opasan.A ko si "strani plaćenik i domaći izdaknik" pa još i "sila mraka i bezumlja" seti se tih vremena,onda se zapitaj "Jesmo li sigurni da ih možemo zaustaviti"/iz fima "Kabare" Boba Fosa.

Taj čopor je samo bučan zahvaljujući medijima. A ono što je opasno jeste činjenica da se iza njega krije represivni aparat države.

#18 sta dalje

sta dalje
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 04 December 2007 - 20:53

Optimisticki... Ma kakvi optimisticki, istorija je uciteljica zivota - da li se ikada desilo u kriznim situacijama da na ovijem prostorima razum prevlada? Nije. Zasto bi ocekivali drugaciji outcome ovog puta?

Udaranje glavom o zid u iscekivanju ikakvog drugog rezultata do cvoruge je, blago receno, naivno.

pa ja zaista optimisticki ocekujem drugaciji outcome ovog puta, cisto jer se nadam da srbijom vlada neka apatija i da su ljudi smoreni od prtehodnih sr*** :rolleyes:

#19 bramil

bramil
  • Banned
  • 677 posts

Posted 04 December 2007 - 21:56

Vidite,danas sam video slike na b92 oko "pešćanika".Molim Vas pogledajte film Boba Fosa "Kabare" sa Lajzom Mineli.Mnogo ličimo.Nažalost.
Još samo jedno,nacistička država se priprema uz pomoć klera i ostalih protuva za "kristalnu noć".
Ljudi su odvođeni u gasne komore bez protivljenja,na streljanja bez protivljenja.I mi se izgleda bližimo samouništenju bez otpora.A ovde i dalje tvrdite da su oni ČOPOR na koga treba kamenom.Da li kad padne krv/a pašće/da li ćemo onda biti u prilici da se branimo.S čime "sa dva smešna trna ili snom,uzalud,sve je protiv nas"/Goran Bregović/

Edited by bramil, 04 December 2007 - 21:57.