Jump to content


Photo

O pedofiliji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
260 replies to this topic

#241 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 03 December 2007 - 23:01

jel ti stvarno misliš da si nešto dokazao citatima kopipejstovanim sa nambla sajta? :rolleyes:


Ne. Ne mislim.
Mislim da je citanje onog sto pise na sajtu NAMBLA veoma korisno za ucesnike i zaintereovane u ovoj raspravi.
Neka svako procita, pa neka donese vlastiti sud.

#242 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 03 December 2007 - 23:02

Ne, nisam na to mislio kad sam govorio o krizi porodice. Mislio sam na broj silovanja u porodici koji si navela.

Edited by Schmeling, 03 December 2007 - 23:04.


#243 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 03 December 2007 - 23:08

Mislio sam na broj silovanja u porodici koji si navela.

ne, ja nisam navela nikakve brojeve, a citiranje sa nambla sajta govori da ih smatraš pouzdanim izvorom

ako si lično zainteresovan da ponovo osvojiš podršku gej-aktivista za pedofiliju, mislim da si malo nespretno osmislio kampanju

edit, typo

Edited by Mioba, 03 December 2007 - 23:09.


#244 Gwydion

Gwydion
  • Members
  • 1,336 posts

Posted 03 December 2007 - 23:20

Ja sam bio ubedjen da sam naveo. Ali dobro...

<a href="http://www.truthtree.com/pederasty.shtml" target="_blank">http://www.truthtree.com/pederasty.shtml</a>


Tu je plastican opis fenomena pederastije, i to u njegovoj institucionalizovanoj formi (u skolama). VIdeces da su decaci pohadjali skole od 12. godine zivota.


Hvala. Bio bih zahvalan, pošto nisam našao gde na toj strani piše starosna dob dečaka, da mi skreneš pažnju precizno, može copy paste, gde piše ta starosna dob. Hvala.

EDIT: typo

Edited by Gwydion, 03 December 2007 - 23:21.


#245 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 03 December 2007 - 23:20

ne, ja nisam navela nikakve brojeve, a citiranje sa nambla sajta govori da ih smatraš pouzdanim izvorom

ako si lično zainteresovan da ponovo osvojiš podršku gej-aktivista za pedofiliju, mislim da si malo nespretno osmislio kampanju

edit, typo


Izvinjavam se, Ziza je navela brojeve. No moj odgovor (o krizi porodice) se odnosio na te brojeve, ni na sta drugo.

Onaj ko je pisao text na sajtu NAMBLA je iznosio neke stavove, ne cinjenice. Kad je rec o stavovima, ne mozemo govoriti o pouzdanim i nepouzdanim izvorima.

Ja te molim da razmisljas pre nego sto kucas.

#246 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 03 December 2007 - 23:21

Hvala. Bio bih zahvalan, pošto nisam našao gde na toj strani piše starosna dob dečaka, da mi skreneš pažnju precizno, može copy paste, gde piše ta starosna dob. Hvala.

EDIT: typo

Students 12 and older...

#247 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 03 December 2007 - 23:23

Izvinjavam se, Ziza je navela brojeve. No moj odgovor (o krizi porodice) se odnosio na te brojeve, ni na sta drugo.

Onaj ko je pisao text na sajtu NAMBLA je iznosio neke stavove, ne cinjenice. Kad je rec o stavovima, ne mozemo govoriti o pouzdanim i nepouzdanim izvorima.

Ja te molim da razmisljas pre nego sto kucas.

ti stavove sa nambla sajta koristiš kao činjenice u svojoj argumentaciji
molila bih te da razmišljaš i za vreme kucanja, a i posle
korisno je, veruj na reč

#248 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 03 December 2007 - 23:26

ti stavove sa nambla sajta koristiš kao činjenice u svojoj argumentaciji
molila bih te da razmišljaš i za vreme kucanja, a i posle
korisno je, veruj na reč


Ne, ne koristim stavove sa sajta NAMBLA kao cinjenice u mojoj argumentaciji. Stavovi ne mogu da se koriste kao cinjenice, jer je to nemoguce. Da je stavove moguce koristiti kao cinjenice, ne bi bilo podele na stavove i cinjenice.

#249 Gwydion

Gwydion
  • Members
  • 1,336 posts

Posted 03 December 2007 - 23:27

Students 12 and older...


Odlično, hvala. E sad, imamo drugog istoričara koji u citatu koji sam naveo navodi drugi podatak i to obrazlaže. Da li da prihvatimo i to kao moguće, ili da to odbacimo zato što se to verovatno ne uklapa u tvoju argumentaciju?

#250 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 03 December 2007 - 23:28

Ne, ne koristim stavove sa sajta NAMBLA kao cinjenice u mojoj argumentaciji. Stavovi ne mogu da se koriste kao cinjenice, jer je to nemoguce. Da je stavove moguce koristiti kao cinjenice, ne bi bilo podele na stavove i cinjenice.

kao što koristiš tuđe stavove kao činjenice, tako misliš i da si kružnim definicijama nešto objasnio
imaš li ti keca iz logike, ili te to tek čeka kad završiš osnovnu?

Edited by Mioba, 03 December 2007 - 23:29.


#251 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 03 December 2007 - 23:28

Ali pazi kad niko da prokomentarise, prodiskutuje ono sto NAMBLOVCI ustvrdise na svom sajtu. Jesu li u pravu, nisu, zasto jesu, zasto nisu...
My, my, my...

#252 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 03 December 2007 - 23:31

My, my, my...

a šta bi ti voleo da komentarišemo?

#253 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 03 December 2007 - 23:31

Odlično, hvala. E sad, imamo drugog istoričara koji u citatu koji sam naveo navodi drugi podatak i to obrazlaže. Da li da prihvatimo i to kao moguće, ili da to odbacimo zato što se to verovatno ne uklapa u tvoju argumentaciju?


Znas kako, ja necu s tobom da se ubedjujem ciji istoricar je u pravu. Ostavljam onima koji su zainteresovani za ovu temu da sami pronadju i informisu se o kojoj je starosti rec. Tako je najbolje. Ako je tacno da je 12 godina, vecina ce naci da je 12 godina. Ako je tacno da je 18, vecina ce naci da je 18.
BTW, ne cuh tvoju analizu stavova sa sajta NAMBLA za koje sam dao link?

#254 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 03 December 2007 - 23:32

a šta bi ti voleo da komentarišemo?

Ali pazi kad niko da prokomentarise, prodiskutuje ono sto NAMBLOVCI ustvrdise na svom sajtu. Jesu li u pravu, nisu, zasto jesu, zasto nisu...
My, my, my...

#255 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 03 December 2007 - 23:37

Ali pazi kad niko da prokomentarise, prodiskutuje ono sto NAMBLOVCI ustvrdise na svom sajtu. Jesu li u pravu, nisu, zasto jesu, zasto nisu...
My, my, my...

a zašto ti je toliko stalo da se komentarišu navodi sa nambla sajta?