Jump to content


Photo

Fight Club


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2545 replies to this topic

#31 Igor_Swe

Igor_Swe
  • Members
  • 123 posts

Posted 10 January 2008 - 23:32

Moram da priznam da mi je i sama ideja, kako da kazem, pomalo gadna. Sa tom vrstom profasistickog radikalskog sljama ja u privatnom zivotu u kafani ne sedim za istim stolom.
I zaista, smatram da je pismenost odraz sustinskog razumevanja stvari; nepismen covek i ne razume, a samim tim je neznalica.
A sto se tice "dileme" diskutovati ili ne diskutovati, dileme nema iz najmanje dva razloga: Ja sa epigonima (i to bledunjavim) Kostunicinih "politickih analiticara" ne diskutujem, jer ih prezirem (a i pomalo ih se gadim), a drugo, "ovo" sto bi da se grli sa mnom mora jos mnogo, jako mnogo da uci, cita i razmislja, dok uopste pomisli da moze sa mnom da diskutuje.
Dok se to ne desi, samo cu njegove gluposti, prostotu i primitivizam izvrgavati ruglu - kad me ne mrzi.


Cao Vladane !

Malko sam blodovao, nadam se da se ne ljutis. Ti izgleda imas ogroman komunikacijski problem, medjutim skupo se placa svaki trenutak proveden skupljajuci suvo znanje a zanemarivajuci neke bar osnovne duhoovne vrednosti.

Ti bre Vladane si se pretvorio u strasnog sudiju u svom privatnom zivotu, kada kazes ove sve reci ovako bez preomisljanja. Ljude delis na politicke partije i u zavisnosti kojoj pripadaju ti ih volis ili mrzis. Jel si siguran da to bas tako treba i ciniti u zivotu, ti cak ides i dalje i nazivas ih sljamom i gadna ti je ideja da sedis sa politickim neistomisljenikom. A da problem bude veci ti si obican "pacer" kada je politika u pitanju. Pravi igraci na to gledaju kao na posao i nista vise, a ti jadan se dao skroz na skroz.
Dalje kazes bavis se preziranjem, gadjenjem i izvrgavanjem ruglu. Tebi bre Vladane stvarno nije lako. Prso si totalno, tesko da ces da dodjes sebi, ovo mi deluje vec ozboljno-nisam strucnjak ali da neko ovako iz cistog mira vredja sagovornika "koji ne deli njegovo politicko misljenje"mi zvuci alarmantno.

I dalje se koristis Seseljevim tvorevinama, ajde nam pokazi ako si u "stanju", te neke kulturne o kojima pricas.Da li sve ove reci koje mi vec u 3 posta bez ikakvog razloga upucujes, spadaju u neku vrstu uvertire u taj tvoj kulturni svet.

Procitaj polako sva 3 posta koja si mi uputio i objasni odakle ti pravo da vredjas nekoga ko ne deli tvoje politicko misljenje. Zar ti i velika vecina ovde niste u "stanju" da vodite konverzaciju a da pritom ostanete prisebni i na osnovnom kulturnom nivou. Izgleda da ti osnovni principi bon tona i kuluture komunikacije za tebe vec predstavljaju prevelik zalogaj. Da u isto vreme kad ti sam pljujes na sagovornika njega nazivas prostim, glupim i.t.d. Jesi li ti stvarno "pukao" ili te neko placa da se tako ponasas, cak i da to radis za novac nisi nimalo verodostojan, i da sam ti ja poslodavac ostao bi bez posla.


najveci zagrljaj
Igor

P.S. Saberi se Vladane i probaj ponovo, ali udahni duboko uzmi malko svezeg vazduha sredi misli i onda kulturno i na tenane pa da razglabamo stav po stav i da se vratimo na temu. Jos uvek si mi veoma drag i ne zelim da te "ispustim". Ja nisam radikal niti cu ikada biti , meni je samo jako to sto Seselj cak i kada mu je koza u pitanju istrajava u svojoj zivotnoj filozofiji. Bez obzira da li se ti slazes ili ne sa necijom filozofijom\ideologijom covek je dosledan i to jeste pravi uzor za sve ostale ideologe, koji menjaju svoju ideologiju kada naidju na prvi problem. Seselju se divim samo iz tog ugla da je samom sebi dosledan kada mu je zivot u pitanju i to je za svako postovanje. Ti sad Vladane treba da shvatis i razumes, sta je sustina u zivotu biti neciji potrcko i menjati stavove sa prvom kisom ili biti "musko" i ostati dosledan.

Jos jedna stvar Vladane ukoliko se ne priberes bar malko i krenes da koristis kulturan recnik, ja cu prestati da te i citam i repliciram. Dao sam ti i 3-cu sansu da savladas mrznju, bes i ostale nezdrave emocije i da pocnes da repliciras bez vredjanja. Medjutim ako nisi u stanju ja cu te zaboraviti.

Edited by Igor_Swe, 10 January 2008 - 23:37.


#32 Good Morning Srdjan

Good Morning Srdjan
  • Banned
  • 688 posts

Posted 15 January 2008 - 18:33

Tesko bi se bilo odluciti izmedju Sheridana i Vladana, ali ipak dajem blagu prednost Vladanu, negativnu naravno...

#33 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 20 December 2008 - 23:58

Da vratimo ovaj topik posto bi mogao biti od koristi. :ph34r:

#34 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 22 December 2008 - 19:24

Da vratimo ovaj topik posto bi mogao biti od koristi. :)



Ajde odbanujte Teju pa da vidimo fajt nje i Zize :ph34r:

#35 joakimvitriol

joakimvitriol
  • Members
  • 3,313 posts

Posted 22 December 2008 - 20:00

Evo ja pozivam svog prijatelja i jednog od omiljenih forumaša Magripu na ferku pa da ko ljudi razrešimo taj problem što ga on ima sa mnom.

St.anger, ako se slažeš, to bi mogla da bude uvodna borba before cat fight mada sumnjam da će se Magripa uopšte pojaviti pošto su mu šanse negde kao Rahmanu protiv Klička.Posted Image

#36 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 22 December 2008 - 20:05

Ajde odbanujte Teju pa da vidimo fajt nje i Zize :)


Samo ako bacis okladu na pobjednicu. Inace, nemam vremena za glupace. :ph34r:

#37 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 22 December 2008 - 20:11

Samo ako bacis okladu na pobjednicu. Inace, nemam vremena za glupace. :ph34r:


Opa, trash-talk je počeo pre vaganja - bit će to pravi meč :)

Nisam ti ja dobar u klađenju, pre bih mogao preuzeti na sebe ulogu sudije u meču

#38 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 22 December 2008 - 20:34

Opa, trash-talk je počeo pre vaganja - bit će to pravi meč :ph34r:

Nisam ti ja dobar u klađenju, pre bih mogao preuzeti na sebe ulogu sudije u meču


Heh, onda nista. Vidimo se drugi put. :)

#39 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 22 December 2008 - 20:41

Pozivam sve ljubitelje filma Fargo i one koji vole film o onom hebenom Lebowskom, da ovde dodju i da se lepo na miru pobijemo i da jednom utvrdimo koji je film bolji....Ajde sada da vas vidimo kukavice sto namestate izbore (tj.rezultate takmicenja) :ph34r:

Edited by DonJuan, 22 December 2008 - 20:43.


#40 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 26 December 2008 - 17:18

Samo ako bacis okladu na pobjednicu. Inace, nemam vremena za glupace. :ph34r:

imas, imas cim sebi posvecujes paznju...

#41 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 26 December 2008 - 17:19

"Vladan" vise negativnih brojanja... i upozorenje da terapija mora da se uzima redovito, zeleni caj pogotovo... rajcice dapace...

#42 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 December 2008 - 17:48

imas, imas cim sebi posvecujes paznju...

:ph34r: :) :D

#43 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 27 December 2008 - 10:48

Dok se Tejica ne vrati, mogla bi' ja da te ocerupam doooobro...
Na crtu, ako nemas mu**!!!
ne menjaj topik, na pravom si mestu...

Edited by Fenixa, 27 December 2008 - 10:48.


#44 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 30 December 2008 - 07:12

A ti to sa mnom razgovaras? Nisam li ti na vjecnom ignore? :ph34r:
Zao mi je sto ces ostati uskracena, ali nemam se namjeru natezati s tobom. Prvo, zato sto je za svadju potreban povod, a drugo, i bar donekle dostojan protivnik. U tebi ne vidim nista od navedenog.

Opcija ignore se inace koristi tako sto kliknes na "Ziza" i u profilu sa lijeve strane pronadjes "option". Tamo odaberes opciju "ignore user" i to je to. Nadam se da ce ti uspjeti.

Ae ciao.

#45 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 30 December 2008 - 16:01

A ti to sa mnom razgovaras? Nisam li ti na vjecnom ignore? :ph34r:
Zao mi je sto ces ostati uskracena, ali nemam se namjeru natezati s tobom. Prvo, zato sto je za svadju potreban povod, a drugo, i bar donekle dostojan protivnik. U tebi ne vidim nista od navedenog.

Opcija ignore se inace koristi tako sto kliknes na "Ziza" i u profilu sa lijeve strane pronadjes "option". Tamo odaberes opciju "ignore user" i to je to. Nadam se da ce ti uspjeti.

Ae ciao.

tebi za svadju, kol'ko sam procitala, ne treba nis... a ni meni...
da se pocupamo mi. ipak, pa cemo biti frendice u drugom zivotu...
ali ti si neke 4umase toliko izbljuvala da su ti sanse za reinkarnacijom jednake nuli...
samo da te "razvalim" pa opet na ignore...
cetkam te!!!
a onda ti sledi zaborav...

Edited by Fenixa, 30 December 2008 - 20:10.