Jump to content

Photo

Unistiti tinejdz s*****e pop i rok

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#16 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 03 September 2002 - 13:54

U kontekstu tvrdnje da metal RULZ ja sam mislio na danasnji, aktuelni trenutak, a ne na albume/bendove koji su dobro zvucali prije deset i vise godina...Ako si ti mislio uopsteno, tek se onda ne slazemo uopste, ali nema veze...tvoj ukus, moj ukus, bilo ciji ukus...Ja sam prvi koji bi volio da Metallica ponovo snimi strasan album (kakav je crni album, npr), ali mi se sve nesto cini da nece..Suvise je to otislo u big biznis, korporacije, ugovori, tuzbe, sudjenja...SM sam nabavio cim je izasao i bio mi je interesantan, ali sad nesto i nije..Sve je to vec vidjeno, to sa orkestrima, long time ago..Da su sa Loada i Reloada probrali jedno 10-12 pjesama pa se nesto potrudili oko njih, mozda bi i valjalo...Bluz od njih znaju svirati mnogo bolje neki drugi bendovi...Nije toliki problem promjena zvuka (produkcije), mada mi se nesto i ne svidja ovaj ispeglani stil boba roka, (nema ono da gitare ujedaju) nego previse osrednjih kompozicija, melodija, rifova i previse osrednjih tekstova...

Mustejn je definitivno raspustio bend i penzionisao se.

Stvarno je neozbiljno reci da rep sux, a onda kao primjer "dobrog i najboljeg" repa navesti gangstars` paradise :smile: al` je i smijesno, istovremeno

[ Izmena poruke: lukic na dan 2002-09-03 15:01 ]

#17 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 05 September 2002 - 11:57

trebalo bi klonirati cliffa

#18 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 08 September 2002 - 11:25

Posted Image

#19 mil

mil
  • Members
  • 3 posts

Posted 01 October 2002 - 20:35

Britney i ostalo s*****e bi trebalo da bude protiv zakona (nesto u stilu: "Jugoslavija - prva r'n'r drzava":wink:, ali s druge strane ne mogu bas da zamislim klince od 9 godina kako slusaju metal ili alternativu... :S sve u svoje vreme, samo ce im se kazti jednog dana (nadam se!)

#20 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 28 October 2002 - 22:46

Ko neko ko je zapoceo ovu temu jer ja sam bivsi Ipsvic da rekapituliram.
Sve je manje vise OK sto nije non stop na tekleviziji.
Britni, sabane repere bre sve bi zabranio.
Mislim mnogo je stalno su na televiziji i onima bez ukusa ispiraju mozak....

#21 Reformator

Reformator
  • Members
  • 223 posts

Posted 28 October 2002 - 22:46

Ko neko ko je zapoceo ovu temu jer ja sam bivsi Ipsvic da rekapituliram.
Sve je manje vise OK sto nije non stop na tekleviziji.
Britni, sabane repere bre sve bi zabranio.
Mislim mnogo je stalno su na televiziji i onima bez ukusa ispiraju mozak....

#22 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 29 October 2002 - 02:41

mil:
ne mogu bas da zamislim klince od 9 godina kako slusaju metal ili alternativu...

greshka
evo mene za primer uzmi

#23 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 29 October 2002 - 02:43

Prki:
greshka
evo mene za primer uzmi

jes da skoro nishta nisam kontao ali sam voleo tu energiju

inace aj hteo da uzmem karte za GnR ali kako su postavili na tickemaster rasrodalo se za 15 minuta (verovali vi ili ne)

#24 ronin83

ronin83
  • Members
  • 114 posts

Posted 06 December 2002 - 02:30

Sve dok bude bilo nas valjda ce biti i ljudi koji imaju mozak i sluha za nesto sto se zove muzika, bez obzira da li je to techno, dance, alternativa, itd. Danas je jako tesko biti originalan posto te uvek porede sa nekim bendom koji je postojao pre 10 godina. Mada problem sa originalnoscu je taj sto covek treba biti hrabar da bude originalan, pogledajmo ko pravi najvise para-komercijala, nesto sto je vec vidjeno, samo je malo isprano i stavljeno u moderniju ambalazu. Mozda generalizujem... Sve je to jad i beda, Brintney i Christina su prvo pevale o ljubavi i takvim mucnim temama, a sada nesto hoce da budu hard core, tako sto ce se obuci u kozene panatalone i pokazato sta?, svoje disporoporcionalno telo? Tugo golema...