Jump to content

Photo

Unistiti tinejdz s*****e pop i rok

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#1 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 09 August 2002 - 23:45

Muka mi je od Britni,kitensa,Nsinca svih ovih ovih bendića
i pederčića
Sve bih ih yabranio.
Yiveli svi alternativni, ne volim rep al se oni bar trude ne ko ovi komercijalisti.

#2 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 10 August 2002 - 05:00

Rep muzicari se trude.Hahaha.Svaka pesma im ide otprilike ovako: "Imam kintu i jebacu ti kevu,ribe me vole ja sam mafijas" i ta sranja.A u spotovima obavezno gomila riba oko njih,i obavezno linkoln.Rep je s*****e isto toliko kao pop i dens.

#3 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 21 August 2002 - 19:18

To sto je kojot opisao je rep komercijala, toga ima u svakohj vrsti muzike.
Pravi hip hop rep su Beastie boys, House of Pain, Cypres hill, Das fx, De la soul itd.

[ Izmena poruke: GG na dan 2002-08-21 20:19 ]

#4 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 26 August 2002 - 16:24

Rep je s*****e isto toliko kao pop i dens.

zaboravio si tehno

#5 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 26 August 2002 - 20:11

zaboravili ste heavy metal...

#6 Ipsvic

Ipsvic
  • Members
  • 619 posts

Posted 26 August 2002 - 23:28

ne dirajte mi tehno i metalce.

#7 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 27 August 2002 - 11:38

tehno "muziku" moze da napravi svaka budala

#8 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 27 August 2002 - 11:39

METAL RULZ

#9 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 27 August 2002 - 13:44

tehno "muziku" moze da napravi svaka budala

mislim da nisi u pravu ....nemoj da potcenjujes ni jedan muzicki pravac pa ma kakav bio ...techno i trance su se samo savrseno uklopili u momentu, u svetu u kome živimo ....sve je cyber, nigde i ništa više ne funkcioniše bez kompjutera, pa ni muzika ....nije ni malo lako napraviti dobar, znaci originalan i naravno NEkomercijalan techno i trance ....licno, ta muzika mi jako odgovara .....s druge strane, ISTO tako mi odgovara rock, punk, ska, latino ..itd

#10 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 27 August 2002 - 19:15

Ej VG, aj` mi samo navedi nekoliko metal bendova koji, kako kazes RULZ. Jedno tri i po godine svog zivota sam potrosio slusajuci skoro iskljucivo heavy i hard muziku i onda mi je sve to poprilicno dosadilo. Danas su ostali samo Soulfly i Rammstein, ali to je odavno prevazislo metal klise koji su uspostavili, recimo, Metallica, Iron Maiden, Sepultura, Slayer..Neki od ovih bendova danas pokusavaju da snime nesto drugacije i to je za pohvalu, ali, na zalost, samo to i nista vise...Osim ako pod metalom ne smatras gluposti tipa Korn i ostalih, ma ni imena im ne znam...
Sto se tice Britni i kompanije - takve muzike je oduvijek bilo i bice, ali niko te ne moze natjerati da ih slusas, ako ti neces...
Usput, jeste li culi kako Britni izvodi `I Love Rock`n`Roll` od Joan Jett...horor

[ Izmena poruke: lukic na dan 2002-08-27 20:18 ]

#11 todayistheday

todayistheday
  • Members
  • 309 posts

Posted 28 August 2002 - 11:36

GRAND ROYAL

#1 METAL ALBUM OF THE YEAR "TODAY IS THE DAY, TODAY IS THE DAY (AMPHETAMINE REPTILE, 1996) REAL ANGER. REAL HATRED. REAL SONGS. THEIR WILLPOWER LP WAS THE BEST RECORD OF 1995, HANDS DOWN. HEAVINESS THAT MUST BE HEARD TO BE BELIEVED. WATCH FOR STEVE AUSTIN AS THE NEXT MONSTER OF HEAVY. HE GETS IT BOTH MUSICALLY AND PRODUCTION-WISE."

METAL MANIACS

"SADNESS WILL PREVAIL IS A UNIQUE, AUTHENTIC, ECLECTIC POWERFUL PIECE OF WORK"

"I SIMPLY CANNOT WAIT TO HOLD "SADNESS WILL PREVAIL" IN MY HANDS"

"SADNESS WILL PREVAIL" SNEAKS QUIETLY THROUGH MY SPEAKERS AND QUICKLY DOMINATES MY MIND!! UNADULTERATED POWER"

http://www.todayistheday.org/

#12 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 28 August 2002 - 18:41

lukic:
Ej VG, aj` mi samo navedi nekoliko metal bendova koji, kako kazes RULZ. Jedno tri i po godine svog zivota sam potrosio slusajuci skoro iskljucivo heavy i hard muziku i onda mi je sve to poprilicno dosadilo. Danas su ostali samo Soulfly i Rammstein, ali to je odavno prevazislo metal klise koji su uspostavili, recimo, Metallica, Iron Maiden, Sepultura, Slayer..Neki od ovih bendova danas pokusavaju da snime nesto drugacije i to je za pohvalu, ali, na zalost, samo to i nista vise...Osim ako pod metalom ne smatras gluposti tipa Korn i ostalih, ma ni imena im ne znam...
Sto se tice Britni i kompanije - takve muzike je oduvijek bilo i bice, ali niko te ne moze natjerati da ih slusas, ako ti neces...
 Usput, jeste li culi kako Britni izvodi `I Love Rock`n`Roll` od Joan Jett...horor

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: lukic na dan 2002-08-27 20:18 ]</font>

Ti si ih vec naveo: Metallica, Iron Maiden, Sepultura, Megadeth, Motörhead...

#13 lukic

lukic
  • Members
  • 40 posts

Posted 28 August 2002 - 19:32

Metallica od crnog albuma nije napravila nista suvislo, cak su im i ove obrade zanimljivije od autorskih ostvarenja. Iron Maiden sviraju istu plocu posljednjih 20 godina i sve nesto o nekim demonima i kosturima. Sepultura je ostala poprilicno obezglavljena poslije odlaska starijeg Cavalere, a cujem da i oni pripremaju nekakve obrade - pouzdan znak stvaralacke krize. Megadeth vise uopste ne postoje, a Motorhead nije metal. Kako to onda metal RULEZ? :smile:

#14 Moca

Moca
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 02 September 2002 - 18:28

MA bre i ja bi popalio te sto kaze Ipsvic. A sto se repera tice retki su oni originalni a mnogo mrzim one sto pevaju u stilu mi smo u getu prezivljavamo itd. Samo seru i lemcugare po ceo dan kad bi malo podigli guzice i posteno radili videli bi sta je zivot. A ove nase repere necu ni da pominjem sto se mene tice oni dzabe trose vazduh koji disemo npr 187.
Ali rep pesma koja je odlicna i najbolja jeste Gangster paradise.

#15 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 03 September 2002 - 13:02

lukic:
Metallica od crnog albuma nije napravila nista suvislo, cak su im i ove obrade zanimljivije od autorskih ostvarenja.

metallica ima i 4 albuma pre crnog koja ti izgleda ne racunas u metal. a sto se tice albuma load/reload, mislim da su sasvim dobri. malo su promenili zvuk, ali to su radili od pocetka sa svakim sledecim albumom. i jos nesto, jesi li ti slusao s&m.

lukic:
Iron Maiden sviraju istu plocu posljednjih 20 godina i sve nesto o nekim demonima i kosturima. 

istina je da se oni nisu mnogo promenili od kad su se pojavili, i da vrte istu plocu, medjutim ta ploca se mnogim ljudima svidja.

lukic:
Sepultura je ostala poprilicno obezglavljena poslije odlaska starijeg Cavalere, a cujem  da i oni pripremaju nekakve obrade - pouzdan znak stvaralacke krize.

tu se na zalost slazem. potpuno. :sad:

lukic:
Megadeth  vise uopste ne postoje. 

ali meni se cini da su postojali i da su svirali metal. jebi ga mustaine je sjebo ruku, pa je (nadam se) privremeno napustio bend, dok se ne oporavi.

lukic:
Motorhead nije metal. 

tu si u pravu. valjda lemmy najbolje zna sta svira, i ako on kaze da je to r'n'r, onda neka bude tako mada ja volim da ih svrstam u metal.

Posted Image