Jump to content


Photo

Značaj gramatike za homofobiju


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
93 replies to this topic

#46 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 26 November 2007 - 14:12

Daj ne lupaj majke ti, ne mozes da poredis takve stvari.Argumenti su argumenti bilo da su iz 19. ili 21. veka.U skoli si ucio (ako nisi preskocio te casove iz biologije) o sexualnosti, (nacrtani su muskarac, zena, devojcica i decak) ako nije bolest, ako nije genetski poremecaj, ako nije poremecaj sexualnosti sta je?


Da, seks je kad muskarac j... zenu u p... pa se rodi dete (skolski).
Sad, ili je sve osim toga poremecaj, ili cemo da prihvatimo seksualnost kao istorijski pojam (podlozan promenama).
Meni je ok i jedno i drugo, ali nije mi ok da stanemo na pola puta, kao sto, cini mi se, ti radis.

#47 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 26 November 2007 - 14:13

...
Pedofilija i homoseksualnost jesu ili nisu u korelaciji? Ti kazes nisu...hajde da razgranicimo na konkretnim primerima, ja sam dala jedan, ti drugi, oba mogu da se podvedu pod pedofilijom, ali da li je to sve?


molim te, idi procitaj sta je korelacija pre nego sto uopste iskorostis tu rec zajedno u recenici sa recju "pojedinacno". ovako je strasno smesno i totalno besmisleno.

#48 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 26 November 2007 - 14:19

...



...


Amelijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Jon finova zenoooooooooooooooo!!!!!!!!


budite seeeeeeeeeeee!!!!!!!

Moram priznati da nisam bio u pravu i da ovaj topik treba zakljucati. Nemoguce je posle ovoliko postova ispocetka voditi iste rasprave sa istim idiotima.
Ako se ovo zatvori, ostavljajuci mogucnost otvaranja novih tema sa jasnije definisanim ciljevima, onda ostaje mogucnost mnogo lakseg managementa novih topika (ako pokrivaju istu temu lepo se obrisu ili deponiraju), novih ucesnika (ako ponavljaju vec objasnjene gluposti lepo se izbrisu ili banuju) i tako dalje. Ovakva tema je previse siroka i previse dugacka da bi se moglo raditi.

#49 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 26 November 2007 - 14:19

molim te, idi procitaj sta je korelacija pre nego sto uopste iskorostis tu rec zajedno u recenici sa recju "pojedinacno". ovako je strasno smesno i totalno besmisleno.


Tako je! I reci mu da to vise ni jednom ne ponavlja! :rolleyes:

Edited by Schmeling, 26 November 2007 - 14:20.


#50 Ona_Nije_Ja

Ona_Nije_Ja
  • Members
  • 17 posts

Posted 26 November 2007 - 14:20

Da, seks je kad muskarac j... zenu u p... pa se rodi dete (skolski).
Sad, ili je sve osim toga poremecaj, ili cemo da prihvatimo seksualnost kao istorijski pojam (podlozan promenama).
Meni je ok i jedno i drugo, ali nije mi ok da stanemo na pola puta, kao sto, cini mi se, ti radis.


Da, seks je kad muskarac j... zenu u p... pa se rodi dete (skolski).
Moze i ovako, "zaostalo iz 19.veka", Bog stvori muskarca i zenu zbog produzetka vrste, ili moderno drustvo `stvori` muskarca i muskarca, zenu i zenu zbog... (nastavi molim te jer ja ne znam zbog cega)

#51 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 26 November 2007 - 14:25

Amelijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Jon finova zenoooooooooooooooo!!!!!!!!


budite seeeeeeeeeeee!!!!!!!

Moram priznati da nisam bio u pravu i da ovaj topik treba zakljucati. Nemoguce je posle ovoliko postova ispocetka voditi iste rasprave sa istim idiotima.
Ako se ovo zatvori, ostavljajuci mogucnost otvaranja novih tema sa jasnije definisanim ciljevima, onda ostaje mogucnost mnogo lakseg managementa novih topika (ako pokrivaju istu temu lepo se obrisu ili deponiraju), novih ucesnika (ako ponavljaju vec objasnjene gluposti lepo se izbrisu ili banuju) i tako dalje. Ovakva tema je previse siroka i previse dugacka da bi se moglo raditi.


Necu da komentarisem to sto ljude nazivas idiotima. Samo jedno pitanje: Ko si ti pa da odredjujes sta je "objasnjeno" i sta treba da se radi sa bilo cim? Ovo je forum, ovde ljudi dolaze da raspravljaju o svacemu, i to je to. Ako mislis da neko raspravlja o necemu sto je vec raspravljano, ti preskoci taj deo. Niko te ne tera da citas.
E, da, pokusaj da smanjis broj uvreda koje postujes. Daj, ako treba, da ti platimo neku prostit. ili gigola, svejedno mi je. Samo da te oslobodimo frustracija.


Da, seks je kad muskarac j... zenu u p... pa se rodi dete (skolski).
Moze i ovako, "zaostalo iz 19.veka", Bog stvori muskarca i zenu zbog produzetka vrste, ili moderno drustvo `stvori` muskarca i muskarca, zenu i zenu zbog... (nastavi molim te jer ja ne znam zbog cega)


Uopste ne kapiram o cemu govoris, a najtragicnije je sto mislim da se necemo sporiti ni oko cega.

#52 Ona_Nije_Ja

Ona_Nije_Ja
  • Members
  • 17 posts

Posted 26 November 2007 - 14:26

Necu da komentarisem to sto ljude nazivas idiotima. Samo jedno pitanje: Ko si ti pa da odredjujes sta je "objasnjeno" i sta treba da se radi sa bilo cim? Ovo je forum, ovde ljudi dolaze da raspravljaju o svacemu, i to je to. Ako mislis da neko raspravlja o necemu sto je vec raspravljano, ti preskoci taj deo. Niko te ne tera da citas.
E, da, pokusaj da smanjis broj uvreda koje postujes. Daj, ako treba, da ti platimo neku prostit. ili gigola, svejedno mi je. Samo da te oslobodimo frustracija.


Evo u necemu smo se slozili. :rolleyes:

#53 Gwydion

Gwydion
  • Members
  • 1,336 posts

Posted 26 November 2007 - 14:28

Da, seks je kad muskarac j... zenu u p... pa se rodi dete (skolski).
Moze i ovako, "zaostalo iz 19.veka", Bog stvori muskarca i zenu zbog produzetka vrste, ili moderno drustvo `stvori` muskarca i muskarca, zenu i zenu zbog... (nastavi molim te jer ja ne znam zbog cega)


Da razgovaraju, šetaju se, idu u bioskop, imaju seks... i sve to da bi imi lo recimo prijatno? Isto kao šo je verovatno prijatno dvojici muškaraca ili dvema ženama? Seks samo radi produženja vrste ... da nije to malo životinjski i involutivno?

#54 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 26 November 2007 - 14:34

Evo opet.
"Nasumicno lupetanje".
Zasto si ti tako isfrustrirana pa se koristis najprizemnijim diskvalifikacijama?

morao bi malo jasnije da dokažeš uzročno-posledičnu vezu između frustracije i najprizemnijih diskvalifikacija

diskvalifikovala sam tvoje tvrdnje iz argumentovane rasprave
nije potrebna ni prizemna ni najprizemnija diskvalifikacija, da bi se utvrdilo da su tvoji prilozi raspravi obično lupetanje, dovoljno je uporediti ih sa smislenim argumentima

Pedofil i ubica. Nadam se da ces i ti mene udostojiti da u svom odgovoru klasifikujes kategoriju seksualnog opstenja odraslog muskarca sa maloletnim decacima. Pedofilija i homoseksualnost jesu ili nisu u korelaciji? Ti kazes nisu...hajde da razgranicimo na konkretnim primerima, ja sam dala jedan, ti drugi, oba mogu da se podvedu pod pedofilijom, ali da li je to sve?

korelacija podrazumeva kauzalnu vezu
pedofil ne mora biti homoseksualac
homoseksualac ne mora biti pedofil

#55 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 26 November 2007 - 14:36

morao bi malo jasnije da dokažeš uzročno-posledičnu vezu između frustracije i najprizemnijih diskvalifikacija

diskvalifikovala sam tvoje tvrdnje iz argumentovane rasprave
nije potrebna ni prizemna ni najprizemnija diskvalifikacija, da bi se utvrdilo da su tvoji prilozi raspravi obično lupetanje, dovoljno je uporediti ih sa smislenim argumentima


korelacija podrazumeva kauzalnu vezu
pedofil ne mora biti homoseksualac
homoseksualac ne mora biti pedofil



Frustrirane osobe razgovaraju na nacin koji ti reprezentujes. Eto ti uzrocno-posledicne veze.

#56 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 26 November 2007 - 14:40

Necu da komentarisem to sto ljude nazivas idiotima. Samo jedno pitanje: Ko si ti pa da odredjujes sta je "objasnjeno" i sta treba da se radi sa bilo cim?


:rolleyes: Da si samo malo duze clan foruma znao bi da je to jedno od gorucih pitanja u ovom trenutku, na mnogo nacina.

Ovo je forum, ovde ljudi dolaze da raspravljaju o svacemu, i to je to. Ako mislis da neko raspravlja o necemu sto je vec raspravljano, ti preskoci taj deo. Niko te ne tera da citas.


Takodje se podrazumeva osnovna pristojnost pracenja rasprave pre nego sto se u nju ukljucis i iznosenja argumenata. Ja ne propisujem nikome nista, samo skrecem modovima paznju na krsenje pravila ponasanja na forumu, koja ti ocigledno ne shvatas najbolje.

E, da, pokusaj da smanjis broj uvreda koje postujes. Daj, ako treba, da ti platimo neku prostit. ili gigola, svejedno mi je. Samo da te oslobodimo frustracija.
...


Ne vredi, moje potrebe su takve da me samo zadovoljava maltretiranje mladunaca na forumu.

#57 Ona_Nije_Ja

Ona_Nije_Ja
  • Members
  • 17 posts

Posted 26 November 2007 - 14:41

Seks samo radi produženja vrste ... da nije to malo životinjski i involutivno?


??????????? :rolleyes: Bog je tada stvorio njih dvoje da bi produzili vrstu, ne da idu u bioskop da grickaju semenke.

#58 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 26 November 2007 - 14:42

Frustrirane osobe razgovaraju na nacin koji ti reprezentujes. Eto ti uzrocno-posledicne veze.

način na koji ti donosiš univerzalne sudove demonstrira partikularan nedostatak iskustva, manjak obrazovanja i višak ostrašćenosti u dijalogu

edit,

:rolleyes: Da si samo malo duze clan foruma znao bi da je to jedno od gorucih pitanja u ovom trenutku, na mnogo nacina.

:huh: pazi kako vezuješ pertle na ulici

Edited by Mioba, 26 November 2007 - 14:43.


#59 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 26 November 2007 - 14:44

način na koji ti donosiš univerzalne sudove demonstrira partikularan nedostatak iskustva, manjak obrazovanja i višak ostrašćenosti u dijalogu


Nacin na koji ti upotrebljavas "teshke" reci manifestuje tesku pokondirenost.

#60 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 26 November 2007 - 14:46

Nacin na koji ti upotrebljavas "teshke" reci manifestuje tesku pokondirenost.

:rolleyes: