Jump to content


Photo

Zveckanje oruzjem


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#1 Saci

Saci
  • Members
  • 16 posts

Posted 26 November 2007 - 10:08

Sta mislite, koliko je Srbija spremna ponovo da ratuje? Mislim na Kosovo, naravno.

#2 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 26 November 2007 - 10:13

Србија, као и увек у историји, неће да ратује са великим силама ако јој Русија не да гаранције да ће у том рату бити на њеној страни.

#3 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 26 November 2007 - 10:17

a kao i do sada ce ispusiti verujuci u te garancije

#4 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 26 November 2007 - 10:20

Sta mislite, koliko je Srbija spremna ponovo da ratuje? Mislim na Kosovo, naravno.


Ja sam za to da posaljemo ovu gardu cara Lazara dole da ratuju, bar cemo da se otarasimo 100ak hiljada dileja.

#5 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 26 November 2007 - 10:45

Ja sam za to da posaljemo ovu gardu cara Lazara dole da ratuju, bar cemo da se otarasimo 100ak hiljada dileja.

nije se ta garda pokupila da ratuje tamo, tamo je tvrdo...
boj se ti da ce prvo udariti hrabro po domacim izdajnicima.
odavno se pocelo sa topovskom paljbom koja obicno predhodi jurisu...

#6 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 26 November 2007 - 10:49

a mogla bi da bubne jedna mobilizacija i 3 mes. rez. satsava...ne bi bilo lose? da se podsetimo malo? opustili smo se.

Edited by sirmium, 26 November 2007 - 10:50.


#7 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 26 November 2007 - 11:20

Ja sam za to da posaljemo ovu gardu cara Lazara dole da ratuju, bar cemo da se otarasimo 100ak hiljada dileja.


Baš ga pretera sa cifrom od "100ak hiljada dileja". Sama "garda cara Lazara" teško da može da ih prikupi
i stotinjak, a da se objedine sve fašističke grupacije, pod voćstvom SRS-a, teško da bi prešli hiljadu.
A i ta hiljada bi se razbežala čim nešto šušne u grmu. Oni imaju petlju samo za to da u čoporu prebijaju
svoje pojedinačne neistomišljenike i samo za to ih vlast i neguje i štiti od antifašista. Zbog toga će i
dobiti govnjivom motkom zajedno s njima.

#8 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 26 November 2007 - 11:28

Nadam se da u današnjoj Srbiji ima malo zdrave pameti. Generalno, govoriti danas o ratovanju, sa naše pozicije, nije ni malo inteligentno. Još jedan rat ili šta god već, bio bi dokusurivanje nas samih, ako se već nismo samoubili do sada. Ne treba pokretati ovakve teme, i davati im, čak ni hipotetičku mogućnost. Mnogo je ludaka na ulicama....

#9 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 26 November 2007 - 11:31

Nadam se da u današnjoj Srbiji ima malo zdrave pameti. Generalno, govoriti danas o ratovanju, sa naše pozicije, nije ni malo inteligentno. Još jedan rat ili šta god već, bio bi dokusurivanje nas samih, ako se već nismo samoubili do sada. Ne treba pokretati ovakve teme, i davati im, čak ni hipotetičku mogućnost. Mnogo je ludaka na ulicama....


Pa taj rat bi bio resenje za broj ludaka na ulicama.. Posaljemo ih dole da napokon prekinu da pricaju i pocnu da rade.. Treba nama katarza.

#10 Saci

Saci
  • Members
  • 16 posts

Posted 26 November 2007 - 11:39

Cudi me kako se ne govori vise o mobilizaciji ... :rolleyes:

#11 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 26 November 2007 - 11:41

Pa taj rat bi bio resenje za broj ludaka na ulicama.. Posaljemo ih dole da napokon prekinu da pricaju i pocnu da rade.. Treba nama katarza.

rat regrutuje samo nove ludake...
nes se ti tako lako rijesit njih...lol

katarza je potrebna, ali do nje se ne moze doci dok se zvanicno smatra da je nepozeljna i dok se satanizuju svi koji se za nju zalazu.

#12 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 26 November 2007 - 11:46

Cudi me kako se ne govori vise o mobilizaciji ... :rolleyes:


Napravili test sa pozivima za dodelu novog ratnog rasporeda - na
pozive se odazvalo 0,2 procenta pozvanih i... ućutali se junački, a
pustili gardu cara Lazara da galami umesto njih. :huh:

#13 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 26 November 2007 - 11:49

Pa taj rat bi bio resenje za broj ludaka na ulicama.. Posaljemo ih dole da napokon prekinu da pricaju i pocnu da rade.. Treba nama katarza.


Znam šta hoćeš da kažeš :rolleyes: Ne bih da zvučim demagoški, ali mi još uvek pominjemo rat kao način da rešimo problem. U kom god kontekstu da je pomenut, pogrešan je. Inače, model koji si predložio je već oproban, sigurno se sećeš, a i ne verujem da si zaboravio kakvi su rezultati postignuti. :huh:

Edited by @lekstina, 26 November 2007 - 11:52.


#14 Radisa

Radisa
  • Members
  • 652 posts

Posted 26 November 2007 - 12:07

E, gde vise pronalazite ovakve teme i "inspiracije"?! Moreee, da vam to neko ne smislja parole, a SKOJevci samo lepe plakate?
Rat, zveckanje oruzjem, bauk fasizma, itd...
Zar nije bolja tema hoce li Srbija dobiti stazu za Formulu 1 ili nece?


Naravno da jeste... Ali šta ako mi u 3 ujtru na vrata zakucaju fini momci i kažu da imam 5 minuta da se spremim i pođem sa njima da branim "vekovno srpsko ognjšte"... Džaba mi i Formula 1 i Premier Liga i ostalo... Zato je (na žalost) ova tema važnija...

#15 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 26 November 2007 - 12:08

Naravno da jeste... Ali šta ako mi u 3 ujtru na vrata zakucaju fini momci i kažu da imam 5 minuta da se spremim i pođem sa njima da branim "vekovno srpsko ognjšte"... Džaba mi i Formula 1 i Premier Liga i ostalo... Zato je (na žalost) ova tema važnija...


Nece ti niko kucati, samo ti gledaj F1. To laznu uzbunu dizu oni koji nista ne gledaju...
Edit: osim Velikog brata - to gledaju. :rolleyes:

Edited by FjodorD, 26 November 2007 - 12:10.