Jump to content


Photo
- - - - -

Forum B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
28 replies to this topic

#16 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 28 November 2007 - 00:43

Ostavimo se prica o farmaceutskoj mafiji; to je za ovo djubre "Tabloid" previse komplikovana tema. Medjutim, kad neko napise "Pacijenti na opekotinama se mesecima kuvaju u zavojima dok ne umru", ne zasluzuje drugo, nego da se urednik saceka pa tako prebije da se mesecima "kuva u zavojima" dok ne crkne.

#17 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 28 November 2007 - 00:46

Mislim da je, apsolutno neverovatno ali istinito, musica upravu.

Takodje verujem da bi bilo najbolje podici tuzbu u tvom slucaju. Ne verujem da se moras preterano bakcati sa samim slucajem. Nebi smeo ovo propustiti bas tako lako. Mislim da bi bilo patriotstki podici tuzbu protiv ovih skotova. Sigurno neces doci do nakakve satisfakcije spektakularno brzo, ali sam siguran da ces do nje ipak doci. A sa tobom i srpsko društvo.

ps. Imao sam pomalo slican slučaj u susednoj republici. Iskreno mislim da sam napravio uslugu lokalnom građanskom društvu reakciom na određene neistine.

#18 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 28 November 2007 - 00:50

Ostavimo se prica o farmaceutskoj mafiji; to je za ovo djubre "Tabloid" previse komplikovana tema. Medjutim, kad neko napise "Pacijenti na opekotinama se mesecima kuvaju u zavojima dok ne umru", ne zasluzuje drugo, nego da se urednik saceka pa tako prebije da se mesecima "kuva u zavojima" dok ne crkne.

Ili barem da reaguje Ljajic i ostala bratija. Jer vec reaguju na "neistine" iz inostranstva kojima nas blate... izgleda da domace blacenje ne smeta toliko. :rolleyes:

#19 Good Morning Srdjan

Good Morning Srdjan
  • Banned
  • 688 posts

Posted 04 December 2007 - 22:45

Sveukupni nivo ovih rasprava je nikakav, definitivno me je razocarao. U stvari nije moguce voditi nikakvu raspravu, ili je kuknjava ili neki militantni poklici
i tesko etiketiranje, sto teze to bolje, katastrofa, sve u svemu.
Promjene u Srbiji su neophodne, ali ako neko misli da se mogu izvesti politikanstvom i provokacijama, grdno se vara,
kao i insistiranjem na antipatriotizmu. Po jednom broju diskusanata, obavezno bi bilo prvo nevoljeti Srbiju, pa sve ostalo.
Potpuni haos u glavama...

#20 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 04 December 2007 - 22:49

Potpuni haos u glavama...


Jes' vala baš. Pa ni po jada što je u glavama, nego i u policijskim kasarnama. :rolleyes: :huh:

#21 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 04 December 2007 - 23:08

...kao i insistiranjem na antipatriotizmu...

Tzv patriotizam je za jajare. Jedini pravi patriotizam je ne biti patriota.

#22 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 05 December 2007 - 00:04

...

>> ... Promjene u Srbiji su neophodne, ali ako neko misli da se mogu izvesti politikanstvom i provokacijama, grdno se vara, kao i insistiranjem na antipatriotizmu.
Po jednom broju diskusanata, obavezno bi bilo prvo nevoljeti Srbiju, pa sve ostalo
... <<

Pa, sad, za - promjene / nevoljenje Srbije ... bas me zabole ...


Za to neka brinu oni koju su od nje dobili "Sve".
Pa i naZiJonski "bar(a)bie / barabski implant" srBske firme "Mater_Ti"

Zamisli samo!

A ako im ne podje od ruke - uvek postoji ono Henry-jevsko, patriJotsko sikirche / drvljanik.
Mashala - srBovski junaci!

Koji su to srBovski samodestruktivni provokatori - strashno. Do samoodricanja / samopovredjivanja srBstva / sopstva!
Ha, ha.

Iliti, - 4umski govoreci - QQLL!

Sto mi nesto pada na pamet onaj Dirty Harry i cuveno - "Make my day!"

...

#23 Good Morning Srdjan

Good Morning Srdjan
  • Banned
  • 688 posts

Posted 05 December 2007 - 00:39

Tzv patriotizam je za jajare. Jedini pravi patriotizam je ne biti patriota.

Ne, nego patriote jedine imaju muda, a jajare su samo bukadzije.

#24 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 05 December 2007 - 07:31

Ne, nego patriote jedine imaju muda, a jajare su samo bukadzije.

razmišljaš o udaji?

#25 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 05 December 2007 - 09:44

Mioba, carice, zagrcnuh se. :rolleyes:

#26 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 December 2007 - 09:49

isto :rolleyes:

#27 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 05 December 2007 - 11:16

Ne, nego patriote jedine imaju muda, a jajare su samo bukadzije.

Kad neko hoce da komentarise nesto sto uopste ne razume, on se ukaki. Kao sto se vidi. Patriotizam je za one koji nemaju nista drugo u zivotu, pa onda krenu da zapišavaju teritorije. A lokalpatriotizam posebno.

#28 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 05 December 2007 - 11:18

"Patriotizam je poslednje utočište za hulje."

#29 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 06 December 2007 - 20:35

Kad neko hoce da komentarise nesto sto uopste ne razume, on se ukaki. Kao sto se vidi. Patriotizam je za one koji nemaju nista drugo u zivotu, pa onda krenu da zapišavaju teritorije. A lokalpatriotizam posebno.

Noseci nekakve koske unaokolo - zaboravio si, Henri.