Jump to content


Photo
- - - - -

Parlamentarni izbori


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
114 replies to this topic

#1 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 25 November 2007 - 18:47

Pošto je opšte poznato da velik dio populacije u Srbiji posjeduje putovnicu sa šahovnicom da vidimo jeste li obavili građansku dužnost posetili konzularno predstavništvo RH i obavili gradjansku dužnost - glasali ?

Ja jesam :rolleyes:

Kakva su vam predviđanja izbornih rezultata, ko će uspeti da sastavi koaliciju i oformi vladu u našoj domovini ?

#2 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 25 November 2007 - 19:06

Pošto je opšte poznato da velik dio populacije u Srbiji posjeduje putovnicu sa šahovnicom da vidimo jeste li obavili građansku dužnost posetili konzularno predstavništvo RH i obavili gradjansku dužnost - glasali ?

Ja jesam :huh:


Pa onda je veliki deo tog "velikog dela" populacije u Srbiji već obavio tu svoju građansku dužnost. :rolleyes:

#3 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 25 November 2007 - 19:13

Pa onda je veliki deo tog "velikog dela" populacije u Srbiji već obavio tu svoju građansku dužnost. :rolleyes:


Pošto se ovde okupljaju i oni koji žive u rasejanju ne nužno u Srbiji (hint putovnica) onda je pitanje i njima namenjeno.

#4 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 25 November 2007 - 19:14

HEHEH HSP ce imati 1 mandat! I to im je puno!

Edited by Nikola21, 25 November 2007 - 20:46.


#5 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 25 November 2007 - 19:15

HEHEH HSP ce imati 1 madnat! I to im je puno!


O evo kolega Nikola21 vidim pažljivo prati izveštaje, možete li nam dati neku analizu ?

#6 Čika Ciki

Čika Ciki
  • Banned
  • 549 posts

Posted 25 November 2007 - 19:47

Pošto je opšte poznato da velik dio populacije u Srbiji posjeduje putovnicu sa šahovnicom da vidimo jeste li obavili građansku dužnost posetili konzularno predstavništvo RH i obavili gradjansku dužnost - glasali ?

Ja jesam :rolleyes:

Kakva su vam predviđanja izbornih rezultata, ko će uspeti da sastavi koaliciju i oformi vladu u našoj domovini ?

Misliš li na one koje je Hrvatska proterala !?

#7 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 25 November 2007 - 19:51

Misliš li na one koje je Hrvatska proterala !?


Ma nema takvih, mislim na one koji su se setili da imaju Hrvatske korene pa izvadili putovnicu sa šahovnicom.
Pa zar niko nije išao da ispuni građansku dužnost ? :rolleyes:

#8 Čika Ciki

Čika Ciki
  • Banned
  • 549 posts

Posted 25 November 2007 - 19:58

Ma nema takvih, mislim na one koji su se setili da imaju Hrvatske korene pa izvadili putovnicu sa šahovnicom.
Pa zar niko nije išao da ispuni građansku dužnost ? :rolleyes:

Mislim da nisu izvadili zbog korena nego da za svoju, mukom sticanu, imovinu po Hrvatskoj pokušaju izvući što više mogu --- da ne ostave Hrvatima baš za džabe !
Lepo su govorili Hrvati onomad --- biće jeftinih srpskih kuća. I bili su u pravu. Svaka im čast.
Kako je ono govorio Njofra --- svesti Srbe u Hrvatskoj na nivo statističke greške. Rečeno --- učinjeno.

#9 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 25 November 2007 - 20:06

Mislim da nisu izvadili zbog korena nego da za svoju, mukom sticanu, imovinu po Hrvatskoj pokušaju izvući što više mogu --- da ne ostave Hrvatima baš za džabe !


Takvi malo teže dobijaju putovnicu. Reč je naprosto o Hrvatima koji koriste olakšice putovanja sa putovnicom i ušteđuju sebi gungule oko viza, što je sasvim lege artis.

#10 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 25 November 2007 - 20:07

Mislim da nisu izvadili zbog korena nego da za svoju, mukom sticanu, imovinu po Hrvatskoj pokušaju izvući što više mogu --- da ne ostave Hrvatima baš za džabe !
Lepo su govorili Hrvati onomad --- biće jeftinih srpskih kuća. I bili su u pravu. Svaka im čast.
Kako je ono govorio Njofra --- svesti Srbe u Hrvatskoj na nivo statističke greške. Rečeno --- učinjeno.


Pošto mi se čini da nisi izašao na izbore jer nemaš pravo glasa mislim da je bespredmetno da zagadjuješ temu - a tema su Parlamentarni izbori u Repubilici Hrvatskoj :rolleyes:

#11 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 25 November 2007 - 20:09

Znam najmanje 20-30 Srba (izbeglih iz Hrvatske) koji imaju "putovnicu"...

#12 ilke_etf

ilke_etf
  • Members
  • 942 posts

Posted 25 November 2007 - 20:37

Pobeda koje stranke je najbolja sa hrvatsko-srpske odnose, SDP-a ili Hdz-a?

#13 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 25 November 2007 - 20:44

Pobeda koje stranke je najbolja sa hrvatsko-srpske odnose, SDP-a ili Hdz-a?


Pa do sad su bili u koaliciji sa HDZ-om predstavnici Srpske manjine - dakle bili su partneri-

Zanimljivo je da je kandidat SDP-a za premijera davao izjave da rado sluša Thompsona i da se protivi ulaganju Srpskog kapitala u Hrvatsku.
Nekako mi se čini da će Srpska manjina sada biti uz SDP

#14 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 25 November 2007 - 20:45

nadam se samo da nece pobediti SDP, vreme je da ta socijaldemokratska utopija ode u istoriju. u te gluposti samo jos veruje mrljava Evropa. cini mi se da je i nacionalizam bolji ako je za liberalizaciju ekonomije (naravno bolje je bez njega, ali ako vec mora neka zajednicka mantra...)

#15 Čika Ciki

Čika Ciki
  • Banned
  • 549 posts

Posted 25 November 2007 - 21:34

:rolleyes:

Pobeda koje stranke je najbolja sa hrvatsko-srpske odnose, SDP-a ili Hdz-a?

Sa tog stanovišta je svejedno --- Kurta ko i Murta !