Jump to content


Photo
- - - - -

Novo glasanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
75 replies to this topic

Poll: Vasa opcija (151 member(s) have cast votes)

Za koga biste glasali na parlamentarnim izborima?

  1. DS (37 votes [28.91%])

    Percentage of vote: 28.91%

  2. DSS (9 votes [7.03%])

    Percentage of vote: 7.03%

  3. NS (2 votes [1.56%])

    Percentage of vote: 1.56%

  4. SRS (4 votes [3.12%])

    Percentage of vote: 3.12%

  5. SPS (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  6. G17+ (2 votes [1.56%])

    Percentage of vote: 1.56%

  7. LDP (50 votes [39.06%])

    Percentage of vote: 39.06%

  8. LSV (7 votes [5.47%])

    Percentage of vote: 5.47%

  9. Ne bih izasao (17 votes [13.28%])

    Percentage of vote: 13.28%

Vote Guests cannot vote

#1 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 25 November 2007 - 16:11

Za koga biste glasali?

Edited by alexnikolic, 25 November 2007 - 16:23.


#2 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 25 November 2007 - 16:19

Za koga biste glasali?



Vi bi opet da merite. Našli mesto gde imaju najviše lasova, pa ajd svaki dan da glasamo.
Ko onomad Ivica Dačić, kad je ceo dan ponavljao da je SPS dobio apsolutnu većinu u Svinjarevu. (Sutradan li beše rekao: Pa šta ako je opozicija pobedila u Beogradu, Nišu, Kragujevcu, Novom Sadu i mi smo pobedili u nekim velikim i još većim gradovima).

Glasao bih za LDP.

#3 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 25 November 2007 - 16:20

Za koga biste glasali?


Time što si izostavio ponuđeni odgovor "Ne bih glasao ni za koga od njih", lišavaš mogućnosti izjašnjavanja ogromnu većinu biračkog tela Srbije.

#4 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 25 November 2007 - 16:21

Zar opet? Hm, dozvolicu. Al pazite sta radite. Ako opet krene rovovska crveno-zuta borba, posledice ce biti strasne!

#5 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 25 November 2007 - 16:23

Time što si izostavio ponuđeni odgovor "Ne bih glasao ni za koga od njih", lišavaš mogućnosti izjašnjavanja ogromnu većinu biračkog tela Srbije.


Ispravljeno.

#6 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 25 November 2007 - 16:34

Ispravljeno.


Tako da ti dva glasa "null vote" nisu uračunata, a pripadaju poslednjoj opciji. :rolleyes:

#7 alexnikolic

alexnikolic
  • Members
  • 2,741 posts

Posted 25 November 2007 - 16:38

Tako da ti dva glasa "null vote" nisu uračunata, a pripadaju poslednjoj opciji. :rolleyes:


Jedan od null votova sam ja, nisam hteo da glasam na svom pollu iz kurtoazije :huh:

#8 samonapred

samonapred
  • Members
  • 206 posts

Posted 25 November 2007 - 17:44

Glasao bih za DS, naravno :rolleyes: , a mislim da nikad nisam bio dalji od LDP-a i Cede Jovanovica.
Na prethodnim izborima sam glasao za DS, ali sam ljude koji su mi govorili da ce da daju svoj glas Cedi podrzavao i ohrabrivao jer sam mislio da je LDP konstruktivna stranka kojoj je najvaznije da Srbiju sto pre vidi u EU, medjutim pokazuju neverovatnu dozu netolerancije i iskljucivosti prema svim politickim strankama i opcijama, a sto me najvise boli i sto me je razocaralo, najvise napadaju one koji bi trebalo da su im prirodni saveznici. Zalosno je to i za svaku osudu.

Cesto se cuju kritike tipa : Da li su glasaci DS-a, glasali za to da im Kostunica bude premijer, Jocic i Ilic ministri...? Iskreno, kada sam glasao znao sam da je najrealnija opcija da na vlast dodju DS,DSS i G17 i nisam imao nikakvih iluzija da moze da bude drugacije, ali je vlada sa DS-om uvek bolja od vlade bez DS-a.
A da li su glasaci LDP-a glasali za to da Ceda pljuje po svima,iznosi razne neosnovane optuzbe, da vredja ljude sa kojima ce morati da saradjuje ako ikada bude zeleo da ucestvuje u vlasti i da menja Srbiju na bolje???

#9 mile curcic

mile curcic
  • Members
  • 10,837 posts

Posted 25 November 2007 - 17:50

Још само мало и ЛДП може сама да формира владу!
Наравно, овде код вас, на сву срећу. У стварности се бори да пређе праг.

#10 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 25 November 2007 - 18:01

Ja sam na prethodnim izborima glasao za LDP, na ovim ne znam al' i dalje naginjem ka istom bez obzira na par zaista trapavih poteza proteklih nedelja. Do izbora ima jos dosta, pa cemo videti kako ce se stvari odvijati. Za sad 50-50 sanse sto se tice njih...

A nikada nisam bio dalji od DS-a. Stvari koje su se mogle cuti od njih proteklih meseci, a narocito proteklih nedelja su zacementirale moje misljenje da DS vise nije DS. O Djelicu na otvaranju Delta Shitija i da ne govorim, mene bi zemlja progutala da sam za istog glasao (a i bilo me je malo sramota sto sam podrzavao da Djelic postane premijer jer je DS osvojila najvise glasova, cisto iz principa). Sta mu je to trebalo? No dobro, ocito da na ovom forumu pored onih koji su spremni da opravdaju svaku glupost LDP-a ima podjednak broj onih koji bi to pravdali DS-u (sa Parnim Valjkom na celu, kad-kad je gori od najgorih LDP junosha iz prethodne inkarnacije foruma).

Sto se mene tice, uglavnom mi se obe struje gade, s tim sto DS uspeva pritom da mi okrene i zeludac... O ostalim strankama i da ne govorimo... Ocito da cu opet glasati zapusenog nosa za stranku koja mi bar ne budi nagon za povracanjem...

#11 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 25 November 2007 - 18:09

Isto i ja. A mozda su u ovu anketu trebale da se ubace i stranke manjina.

#12 Crni_Gruja

Crni_Gruja
  • Members
  • 101 posts

Posted 25 November 2007 - 18:49

Isto i ja. A mozda su u ovu anketu trebale da se ubace i stranke manjina.

Ma jok... bolje je napraviti anketu "Zasto se lozite na LDP?"
Pa onda odgovori:
1)Lozim se na Cedu (za devojcice od 18 do 25)
2)Lozim se na Cedin dzip (za decake od 18 do 25)
3)Lozim se na Cedine cipele (preko 25 - urbani tipovi)
4)Zelim da budem fancy (preko 25 - provincija)
5)Zelim da se osvetim DS sto me nema na listi (ambiciozni materijalisti preko 25)
6)Znam da me loze ali volim da nerviram sve oko sebe (anarhisti i anarholiberali preko 25)

#13 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 25 November 2007 - 18:50

Zar opet? Hm, dozvolicu. Al pazite sta radite. Ako opet krene rovovska crveno-zuta borba, posledice ce biti strasne!

preemptive strike -> deponija :rolleyes:

#14 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 25 November 2007 - 20:18

Ja još uvek nisam siguran za koga ću glasati (znam za koga neću), a glasao sam (tajno) za trenutne favorite.
U svakom slučaju, poziv za apstinente - ako nemate nikoga "za", glasajte bar za onoga koji vam najmanje smeta. Pozicija apstinenta je možda ugodna, jer donosi neku "moralnu superiornost" kada neko zabrlja pa se kaže "znao sam da su svi isti, mene nisu prevarili", ali od toga nema nikakve koristi. U krajnjem slučaju, bolje da ja sam sebe uvaljujem u sranje, nego da me uvaljuju drugi.

P.S.
na sledećim izborima neću glasati kao na prošlim - promenio sam mišljenje (ne mnogo)

Edited by namcor, 25 November 2007 - 20:19.


#15 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 25 November 2007 - 20:31

za NS :rolleyes:

Edited by misko1, 25 November 2007 - 20:35.