Jump to content


Photo
- - - - -

Quarterlife


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

#1 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 17 November 2007 - 18:25

Take that WGA, producenti, studiji i ostali! Web is the new TV! :rolleyes:

Youtube, myspace i slichni su vec "proslavili" mnoge no name persone. Kvalitet sadrzaja je diskutabilan. Ali ne moze se poreci da je ovo postalo vrlo popularno i sve je vishe profesionalnih stvaralaca koji se oprobavaju u domenu interneta. Eksluzivne internet epizode bez reklama, bez downloada, bez placanja. Sve to me navelo da pomislim da ovaj shtrajk i nije tako crn. Chini mi se da je ovo trenutak kada ce nezavisna produkcija pocheti da cveta. Koliko je to dobro, i u kom pravcu ce se razvijati, videcemo.

Web serija iz naslova, Quarterlife dolazi od stvaralaca My So-Called Life, shto mi je bio sasvim dovoljan razlog da pogledam o chemu se radi. Za sada se nishta epohalno ne deshava, nije loshe, ali nije ni neshto posebno captivating.

#2 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 17 November 2007 - 19:56

Zanimljiv koncept, šteta samo što je u pitanju neka Felicity-type limunada.

Michelle Lombardo je slatka, ali zato kad joj uši izvire ispod kose... :rolleyes:

BTW, izrazito me nervira kad ljudi govore o tome kako je "our generation" ovo ili ono... a ovde su u tri epizode (plus behind the scenes) jedno osam puta o tome pričali. Likovi u seriji imaju, koliko, 25 na 30?

Edited by The Ugliest Weenie, 17 November 2007 - 20:01.