Jump to content

Photo
- - - - -

Pohvale

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
268 replies to this topic

#226 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 22 March 2013 - 20:04

pohvale za moderaciju zbog prevencija "sukoba" i "kavge", posebna pohvala za moderatoricu, cyber - ljubim rucice!

#227 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 22 March 2013 - 20:06

pohvale za moderaciju zbog prevencija "sukoba" i "kavge", posebna pohvala za moderatoricu, cyber - ljubim rucice!

Baš si večeras nakako "poseban"...ljubiš ne biraš "mesto".... :lol+: 

#228 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 22 March 2013 - 20:10

Baš si večeras nakako "poseban"...ljubiš ne biraš "mesto".... :lol+: 

Polako sa će' on da nastavi s' ljubljenje :wicked:

#229 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,917 posts

Posted 10 April 2013 - 13:15

Само да поздравим још један храбар потез модерације и затварање топика ''Стондиша'' чим је дискусија кренула у смеру који им се не свиђа. :thumbs:

#230 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 10 April 2013 - 13:26

Само да поздравим још један храбар потез модерације и затварање топика ''Стондиша'' чим је дискусија кренула у смеру који им се не свиђа. :thumbs:

:lol+:

#231 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 10 April 2013 - 13:44

Vidiš, baš šteta. A taman sam nameravao da idiotima i kalimerima koji negiraju potrebu za denacifikacijom Srbije otpišem par redova po zasluzi... :lol+:

#232 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,917 posts

Posted 10 April 2013 - 15:18

Vidiš, baš šteta. A taman sam nameravao da idiotima i kalimerima koji negiraju potrebu za denacifikacijom Srbije otpišem par redova po zasluzi... :lol+:

Ти си колатерална штета. Хтела би модерација да ти и екипа пишете али само ти и екипа, без падобранаца. Али некако је тешко технички то извести.

#233 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 April 2013 - 15:26

Ти си колатерална штета. Хтела би модерација да ти и екипа пишете али само ти и екипа, без падобранаца. Али некако је тешко технички то извести.

Je l' ti hvališ ili kudiš?

#234 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 11 April 2013 - 08:20

Jesi li siguran da je to razlog? Nemoj da ti je zakazao pasulj, pa da ispadne da lupas bez veze.

#235 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 15 April 2013 - 22:10

Podrzavam potez moderacije sa brisanjem sramnih postova u kojima se najpre smanjuju, a zatim i opravdavaju (tj. "nalaze razlozi") zlocini verovatno najveceg masovnog ubice svih vremena, J. V. Dz. Staljina. Nadam se da ce jednog dana postati integralno jasno svima da je negiranje komunistickih zlocina i manipulacija sa njihovim zrtvama potpuno podjednako neprihvatljivo sa stanovista morala i pravila foruma kao i negiranje Holokausta i drugih zlocina njihove totalitarne brace, nacista. 

#236 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 24 April 2013 - 05:53

Naklon do poda za Don-Žuana moda

što ima šlifa da ču'e i kad neveru'e!

#237 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 24 April 2013 - 07:20

Tragikomično mi izgleda ovo podilaženje DonJuanu (do juče se, da se podsetimo, tražila njegova i smena celog moderatorskog tima koji je po stepenu cenzure na forumu, po njima, prevazišao storm, srpske nacionaliste, burek, ppp i serbian cafe zajedno) samo zbog promene dužine trajanja jednog bana koji je, gotovo sam siguran, doneo u afektu. U svim tim "naklonima do poda" može da se vidi sav čemer podaničkog mentaliteta ljudi koji žive na ovim prostorima koji je, prosto, izgubio negde svoju kičmu moralnog i etičkog integriteta (ako ju je ikada i imao). Možda to ne bi ni bilo toliko uočljivo da u stvarnosti nemamo isti slučaj sa Aleksandrom Velikim Vučićem Veličanstvenim.

#238 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 24 April 2013 - 08:25

Tragikomično mi izgleda ovo podilaženje DonJuanu (do juče se, da se podsetimo, tražila njegova i smena celog moderatorskog tima koji je po stepenu cenzure na forumu, po njima, prevazišao storm, srpske nacionaliste, burek, ppp i serbian cafe zajedno) samo zbog promene dužine trajanja jednog bana koji je, gotovo sam siguran, doneo u afektu. U svim tim "naklonima do poda" može da se vidi sav čemer podaničkog mentaliteta ljudi koji žive na ovim prostorima koji je, prosto, izgubio negde svoju kičmu moralnog i etičkog integriteta (ako ju je ikada i imao). Možda to ne bi ni bilo toliko uočljivo da u stvarnosti nemamo isti slučaj sa Aleksandrom Velikim Vučićem Veličanstvenim.

Ajde ne budali, smoru!

Kad sam ja tražio Donovu smenu?

Uzgred - nije nikakvo podilaženje, već pohvala za potez vredan pohvale, na topicu "Pohvale".

Kad kad napravi brlj - dobije kritiku na topicu "Kritike", ili tamo gde zabrlja.

Ove svoje tupave "psihoanalize" sačuvaj za mentora. 

Btw - ako si ovim 'teo da iskažeš revolt što i njemu nisu skratili kaznu - kaži lepo, nemo' da se sramiš, evo i ja ću te podržati.  :)

#239 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 24 April 2013 - 11:24

Ajde ne budali, smoru!

Kad sam ja tražio Donovu smenu?

Uzgred - nije nikakvo podilaženje, već pohvala za potez vredan pohvale, na topicu "Pohvale".

Kad kad napravi brlj - dobije kritiku na topicu "Kritike", ili tamo gde zabrlja.

Ove svoje tupave "psihoanalize" sačuvaj za mentora. 

Btw - ako si ovim 'teo da iskažeš revolt što i njemu nisu skratili kaznu - kaži lepo, nemo' da se sramiš, evo i ja ću te podržati.  :)

Daj i ti ne zajebavaj. Čovek je u pravu- koga jednom iskritikuješ nemaš posle pravo da ga hvališ, bez obzira šta uradio, to je potpuno logično.

:ajme:

#240 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 24 April 2013 - 11:30

To što vi radite nije kritika nego organizovana hajka na moderaciju koja jako dugo traje.