Jump to content


Photo
- - - - -

Sex, revolutions & boobies


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
14 replies to this topic

Poll: Sex, revolutions & boobies (35 member(s) have cast votes)

Koja je bolja?

  1. Hezbalaca (18 votes [56.25%])

    Percentage of vote: 56.25%

  2. Demokratska (14 votes [43.75%])

    Percentage of vote: 43.75%

Vote Guests cannot vote

#1 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 12 November 2007 - 16:24

teorija drzi vodu, nema uspeha u politici i dizanja revolucija bez dobrih zenskinja. ja bih za ovu tetovazu grudima na izraelske tenkove. :rolleyes:

Posted Image VS Posted Image


Sex, revolutions & boobies

The babe theory of political movements essentially holds that:

Where and when there are hot babes, an exponential number of men will show up. If 100 cute girls with voluptuous bodies are protesting for freedom, you can count on a thousand men being there as well.

If sexy babes are involved in a peaceful political movement, it has a far greater chance of succeeding. If there are no good-looking women involved, the odds of a successful (and peaceful) movement fall dramatically.

Where and when alluring women are excluded from demonstrations, you can expect greater chances of strife, rioting, and failure.

Edited by Gandalf, 12 November 2007 - 16:36.


#2 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 12 November 2007 - 16:44

A gdje je opcija neopredjeljen? Totalitaristo!

#3 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 12 November 2007 - 16:49

jest' vala...

a zaboravio sam i na opciju "ja bih obe." :rolleyes:

#4 Mashinovodja

Mashinovodja
  • Members
  • 2,454 posts

Posted 12 November 2007 - 16:56

A imaš li anfas sliku Hezbolice pa da nepristrasno uporedimo njihove sis...teme borbe za Našu Stvar? :rolleyes:

#5 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 14 November 2007 - 16:28

nahebacemo od zenske populacije 4uma, sad ce da pljusti "eno muske sovinisticke svinje....

#6 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 14 November 2007 - 22:29

Demokratska, vise volim plavushe.:rolleyes:

#7 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 14 November 2007 - 23:15

Demokratska, vise volim plavushe.:rolleyes:


da nisi pomesao, demokratska nije plavusa :huh:
inace, bas se pitam ko je glasao za 2, ebem im ukus :)

#8 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 14 November 2007 - 23:17

da nisi pomesao, demokratska nije plavusa :)
inace, bas se pitam ko je glasao za 2, ebem im ukus ;)

Sad sam provalio.
Vise mi se svidja plavusha, naravno.
A ko je glasao za ovu Lidiju Vukicevic, pomesanu sa Gordanom Pop-Lazic i Natasom Jovanovic, nije normalan, medju njima sam, mislio sam da je plavusa demokratska. :rolleyes:
Zivote. :huh:

#9 NenadMM

NenadMM
  • Members
  • 212 posts

Posted 15 November 2007 - 00:12

glasao sam za kandidatkinju broj jedan. Bas ima lepu zastavu i tet joj je ok, ona druga ima spelling mistake na onom papiru. Naravno, nisam uzimao u ozbir noseve jer i jedna i druga mogu komotno da investiraju u "poravnavanje" nosa....

#10 LogicLevel

LogicLevel
  • Members
  • 770 posts

Posted 15 November 2007 - 00:25

Bolje su Libanke :rolleyes: i jos dizu ovako po tri prsta, dat' se dusa greje...

Posted Image

#11 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 15 November 2007 - 00:30

nahebacemo od zenske populacije 4uma, sad ce da pljusti "eno muske sovinisticke svinje....

"Eno napaljeni muskarci balave - dajte neki lavor. :huh: + "Ubice ih njihove zene/d(j)evojke." :rolleyes:

Edited by FranziskaKafka, 15 November 2007 - 00:31.


#12 sukman

sukman
  • Members
  • 87 posts

Posted 15 November 2007 - 01:52

glasao sam za kandidatkinju broj jedan. Bas ima lepu zastavu i tet joj je ok, ona druga ima spelling mistake na onom papiru. Naravno, nisam uzimao u ozbir noseve jer i jedna i druga mogu komotno da investiraju u "poravnavanje" nosa....


Нема грешке, у питању је француски а не енглекси језик - indépendance - није енглески свуда lingua franca, посебно када је реч о Либану/Сирији.

Edited by sukman, 15 November 2007 - 01:59.


#13 BE0GRAD

BE0GRAD
  • Banned
  • 71 posts

Posted 16 November 2007 - 15:52

Ova Hezbolaova mi okrece ledja pa sam glasao za drugu iz protesta!

#14 metuzalem

metuzalem
  • Members
  • 67 posts

Posted 16 November 2007 - 20:21

CG-ISTORIJA BEZ STUDENTSKIH NEMIRA

Ne znam je li to rekao Marx ili neki drugi filozof, teke vidim e je bilo toliko značajno, da se našlo među najpoznatijim krilatim uzrečicama a i evo njenog sadžaja, koji citiram po sjećanju:

„U Njemačkoj revolucija se ne može dogoditi, jer bi se pogazila ukrasna (engleska) trava...“

Iako ova tvrdnja nevjerovatno zvuči, ipak svakome ko je živo u ovoj zemlji i nije baš do smijeha kad ovo pročita... No, prije nekoliko vremena, neki pametan čovjek pomenu Crnu Goru i studenske nemire, odnosno njihov protestni izlazak na ulice, isto tako nemoguć, pri tome ne navodeći nikakve, pa čak ni ovako trivijalne razloge, što me navede da se sjetim godine 68´(šegdesetosme) prošloga vijeka kad sam i sam „gostovao“ u pariskim studentskim nemirima, stalno se i bez prestanka čudeći, koliko postupcima, toliko i zahtjevima studenata koji, kako pomenu jedan pametan čoek: „Ne znaju što hoće, ali to hoće – odmah!“

No prije nego se upustim u, mahom jalove, analize ovih događaja, prvo moram nešto reći o zemlji Francuskoj i narodu koji tamo živi. Za razliku od mnogih drugih, najbolji uvid u istoriju Francuske, omogućila mi je jedna knjiga izdata baš u to burno vrijeme a imala je naslov:

„Histoire de France – Histoire d´amour“ (Istorija Francuske - istorija ljubavi)

... u kojoj je istorija ove lijepe zemlje iznijeta na jedan sasvim nov i, prije svega – pošten način, zato što je u njoj na veoma pregledan način iznijet uticaj kraljevskih supruga i ljubavnica, koje su vladale uz pomoć svojih draži, dok su u svojim rukama nježno držale „žezlo“ voljenog kralja.... Tada sam se sjetio i mojih razmišljanja o igri šaha i značaju figura ove čarobne igre, sve se onako patrijahalno čudeći kako je moguće da ona ćutučina, od kralja, koja nije sposobna za bilo što, ne više od običnog piona, mora biti baš onaj čija sudbina odlučuje o ishodu igre, dok se ona pomamljena kraljica svim silama jaka i čini ršum po tabli, da bi je u slučaju „pogibije“ mogla zamijeniti neka od onih pionskih „seljačina“ koja stigne do iza neprijateljskih redova...

No da se vratimo zemlji Francuskoj i činjenicama koje mnogo bolje govore o ovoj zemlji od svega ostalog... Uzmimo naprimjer da je ova zemlja u svojoj vladajućoj strukturi „dognala“ do Luja XVI-og što najbolje ukazuje kakva je to vladavina morala biti koja je omogućila blagostanje za opstanak ovako moćne dinastije, osobito kad se čoek osvrne na istoriju Crne Gore, koja nije mogla dognati dalje od Balše III-g.

Može li biti, a kako izgleda i jeste, bilo moguće jedino uz vladavinu svih onih bezimenih ljubavnica, suvladarki u krevetima francuskih kraljeva... Lično imam prilično razloga da u ovo povjerujem, ne zato što sam imao uvid u njihove intimne prostorije, već sam to mogao zaključiti iz ponašanja studenata, prilikom njihovih nemira i protesta godine 68´prošloga vijeka...

Prije svega, treba pomenuti parole sa kojima su jurišali na barikade i tukli sa policijom, koja i nije imala mnogo razumijevanja za njihove prohtjeve i zahtjeve kao što su to bili:

„Budimo realisti – zahtijevajmo nemoguće!“ (Soyons reálistes – exigeons l´imposible)

„Maštu na vlast!“ (L´imagination au pouvoir!)

...i njima slične, dok je jedna, po mom mišljenju jedina, sveprisutna i udarna, bila veoma rijetko citirana u medijima, bilo francuskim bilo stranim, a glasila je u pristojnoj formi:

„Plus j´ai envie de faire revolution, plus j´ai envie de faire l´amour et plus j´ai envie de faire l´amour, plus j´ai envie a la revolution!“ (Što me više volja dizati revoluciju utoliko me više volja voditi ljubav...)


Međutim, ja sam ovu parolu na terenu doživljavao na veoma neposredan način, jer je bila, ne samo neposrednije izgovarana, već su je studenti i studenkinje žestoko i bukvalno sprovodili po okolnom žbunju i obližnjim studentskim sobama, a u njihovoj interpretaciji je glasila:

„Plus que jái envie a baiser, plus j´ai envie de futre revolution....!“(Što mi se više jebe, to mi se više diže revolucija...“)

E, baš zbog ovog iskustva u zadnjoj francuskoj revoluciji, potpuno shvatam zbog čega ona ili bilo kakva druga, nikako nijesu moguće u patrijahalnoj Crnoj Gori, iz jednostavnog razloga što su, ojađeli i (seksualno) potlačeni crnogorski studenti, daleko iza, u ovom pogledu puno naprednijih francuskih studenata, jer oni, crni kukavci, još za dugo neće izaći iz statusa bjesomučne i očajničke - onanije, odnosno opcepoznatog – drkanja!

A na toj osnovi, nikakva revolucija se ne može dizati.

- M -

#15 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 16 November 2007 - 21:31

Sex, revolutions & boobies

The babe theory of political movements essentially holds that:

Where and when there are hot babes, an exponential number of men will show up. If 100 cute girls with voluptuous bodies are protesting for freedom, you can count on a thousand men being there as well.

If sexy babes are involved in a peaceful political movement, it has a far greater chance of succeeding. If there are no good-looking women involved, the odds of a successful (and peaceful) movement fall dramatically.

Where and when alluring women are excluded from demonstrations, you can expect greater chances of strife, rioting, and failure.

Jedna od boljih tema, well done. :huh:
Cisto da se razumemo, tema je svakako naucno utemeljena.

Samo koja je koja u opcijama za glasanje? To se btw. kaze "leva" i "desna". :rolleyes:
Mogle bi obe, ali svako ima omiljenu.