Jump to content


Photo

Forumasi forumasima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4672 replies to this topic

#46 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 12 November 2007 - 12:41

ako uopste ima smisla da ti se objasnjava, na forumu sam najcesce kad imam praznog hoda na poslu. medjutim, ti vremenski periodi, naravno, obicno nisu dovoljno dugi da bi se ozbiljnije moglo baviti raspravama.

ne, problem razlike između "poslovnog" i "privatnog" u ovom slučaju je da niki nema ništa protiv tebe privatno, već da tvoji postovi povremeno troluju teme, a to je reon njenog forumskog "posla"

a boldovano je suštinski problem sa tvojim komentarima, iz kojih se vidi da nemaš vremena da pažljivije pratiš diskusiju već povremeno uletiš kratkim četčeterskim komentarom (pohvalom ili kritikom, svejedno) ili razbiješ već postojeći niz komentarom na neku priču od preključe (pa zaređaš po dva tri komada, na svaki jučerašnji post posebno)

#47 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 12 November 2007 - 12:44

Pazi, moderator ti kaze da mu nisi interesantan :huh:


a je li? moderator mora da cuti i da se pravi da su mu svi fini, divni i interesantni?
el sam mozda nekog vornovala ili banovala sto mi nisu interesantni?
moderator nema pravo na svoje misljenje zato sto je moderator?

jos jedna besmislica :rolleyes:

#48 Glorfindel

Glorfindel
  • Members
  • 921 posts

Posted 12 November 2007 - 12:45

No one is happy
With the fact
That I am sad
Boy packed in a man
Under the umbrella
Rain is heavy
Because it's acid
My soul is waving
Walking on the edge
Of sliver knife
Cutting the cake
One piece I am giving
To lonely child
Of desert in Mongolia
But it loughed at me
Granting me a stone
To dive in
And never dive out
From the lake
Of Salt

#49 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 12 November 2007 - 12:53

a je li? moderator mora da cuti i da se pravi da su mu svi fini, divni i interesantni?
el sam mozda nekog vornovala ili banovala sto mi nisu interesantni?
moderator nema pravo na svoje misljenje zato sto je moderator?
jos jedna besmislica :rolleyes:


Pa rekoh ja lepo, aj napravi spisak ko ti je divan, manje divan.
Ti Nickie uopste i ne razumesh ulugu moderatora na forumu.

Koji ti je bio qrtz da uopste komentarishesh koliko sam ti ja zabavna?

Cak sam mislila da cesh malkice i da se izvinish zbog te besmislene
recenice a ti nastavljash u pravcu varnovanja i banovanja.

Moderator nema prava da javno iznosi svoje misljenje o tome koji
mu je forumash simpatican , a koji nije. Barem ja tako shvatam
ulogu i funkciju moderatora.

Lep pozdrav
Teja

#50 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 12 November 2007 - 12:55

Moderator nema prava da javno iznosi svoje misljenje o tome koji
mu je forumash simpatican , a koji nije.


zasto?

#51 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 12 November 2007 - 12:58

zasto?


(izbacuje nekad prazan post, pa moram da ubacujem tekst)

zato sto takva izjava nema nikakve veze sa onim na sta pokusavas da skrenes paznju, i daje utisak da iz licnih pobuda kritikujes ko fol objektivno, radi opsteg dobra.

na stranu to sto se radi o nedostatku kulture i vaspitanja.

Edited by BeatrisDal, 12 November 2007 - 13:04.


#52 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 12 November 2007 - 13:00

beatris naucila da kvotuje :rolleyes:

#53 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 12 November 2007 - 13:05

a boldovano je suštinski problem sa tvojim komentarima, iz kojih se vidi da nemaš vremena da pažljivije pratiš diskusiju već povremeno uletiš kratkim četčeterskim komentarom (pohvalom ili kritikom, svejedno) ili razbiješ već postojeći niz komentarom na neku priču od preključe (pa zaređaš po dva tri komada, na svaki jučerašnji post posebno)


da, shvatila sam, zato i necu vise to raditi. pratila sam teme koje su mi bile interesantne

#54 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 12 November 2007 - 13:10

zato sto takva izjava nema nikakve veze sa onim na sta pokusavas da skrenes paznju, i daje utisak da iz licnih pobuda kritikujes ko fol objektivno, radi opsteg dobra.


nikad nisam bila i nikad necu biti objektivna. sve sto napisem ce uvek biti subjektivno.
jedino cu objektivno pokusati da moderisem. ako neko misli da nije objektivna moderacija, izvolte recite.

i dalje smatram da je zdravije, finije i vaspitanije reci otvoreno ko mi je neinteresantan, nego da se pravim da vas sve volim i obozavam.
al ako treba, pravicu se, bar za vas dve :rolleyes:

#55 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 12 November 2007 - 13:21

nije potrebno da se pravis da ti se svidjam jer nije meni potrebno da se svakom dopadam- pa ni tebi- ali me u najmanju ruku necije misljenje o sebi ne zanima. i ja imam ljudi koji mi se ne dopadaju i o kojima bih u facu mogla reci svasta, pa se uzdrzavam jer smatram da je tako pristojno.

ukratko, niki, mene tvoje privatno misljenje o meni ne interesuje. toliko.

(ili, ako je ovo zamisljeno kao topic gde svako svakom govori sta misli o njemu, a pozeljno je da to bude nesto negativno, dajte onda da budemo ontopic :rolleyes: )

Edited by BeatrisDal, 12 November 2007 - 13:30.


#56 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 12 November 2007 - 14:12

to niki:
inace mislim da modovi koji nisu u stanju da razlikuju "privatno" i "poslovno", objektivan razlog za opomenu od razloga svoje licne netrpeljivosti, a pogotovo koji to i otvoreno pokazu, nisu kvalifikovani da budu modovi
generalno mislim da bi svaka doza privatnog obracuna koji mod pokaze u postupanju prema diskutantu trebala biti sankcionisana oduzimanjem moderature

nemam nameru da napadam niti da branim moderatore, ali malo preterujes u stvari mlogo preterujes za moj poged na 4umasenje, zasto, zato sto ti javno upucena molba da nesto preduzmes sa tvojim 4umasenjem, mozda bih se tu mogao sloziti da je mozda trebalo putem pm-a, ali ako je vec otvorena ova mogucnost za pickaranje sa modovima bez sankcionisanja, pa iskoristi je, pickaraj ih! Zar bi ti bilo bolje da ti duvaju za vratom i ispizde te dok stvarno ne zaradis neki warn ili ban, a i to je za ljude.
Zasto bi oni bili fini a mi da ih gazimo? Sve je ok dok ne pocne revansizam, onda prelazimo na gerilski rat ili otvorenu revoluciju. Dok god si na 4umu ne moze biti privatno, tvoje textove citaju ostali, dakle javno.

bilo koji licni komentar od strane moderatora diskutantu- kada nastupa sa pozicije moderatora- je krajnje neprimeren.

sa ovim se moram sloziti

Edited by banderash, 12 November 2007 - 14:18.


#57 maski

maski
  • Members
  • 1,296 posts

Posted 12 November 2007 - 14:15

ne bi se ja zaebav'o po temi gde se zzene chupaju za kose :rolleyes:

#58 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 12 November 2007 - 14:18

ma sve 5. zao mi je sto sam se dala isprovocirati.
al ko mi kriv.

Edited by BeatrisDal, 12 November 2007 - 14:20.


#59 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 12 November 2007 - 14:26

jbga krv nije voda :rolleyes:

#60 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 12 November 2007 - 14:51

sa ovim se moram sloziti


ua diskriminacija!
znaci forumasi imaju pravo da pisu sta hoce, a moderatori ne?
moderatori nemaju pravo na licni stav? na subjektivnost? zasto?

drugo bi bilo kad bi moderator nekoga vornovao ili banovao zato sto mu je dosadan.
al eto, recimo, ja posle ovoga, beatris nikad ne bih ni smela da vornujem ili banujem, jer bi tad pola vas skocilo da sam to uradila jer mi nije bila interesantna.
pa nema veze i ako je trolovala po celom forumu, nekog uvredila il nesto.

jos jednom pitam: da li je moderator nickie nekom uradila nesto nazao? bila subjektivna? ako jeste, recite sta i gde. ako nije, obracajte se forumasici nickie i zaboravite da je moderator.

i poslednji put:
beatris sam se obratila sa molbom da ne postuje tako kako postuje jer to kvari diskusije.
tek kad se umesala teja je krenulo sa raspravom ko je kome interesantan, sto je uostalom i totalno nebitno.