Jump to content


Photo

Forumasi forumasima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4672 replies to this topic

#1 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 10 November 2007 - 19:17

hm, posto primetih da vise uopste nije problem uputiti molbu ili kritiku moderatorima, pomislih da nije losa ideja napraviti nesto slicno i za forumase.
topik gde ce forumasi moci da upozore druge forumase oko nekih stvari.
ideja je da se ukaze na neke generalne probleme za koje mislite da smetaju kod drugih forumasa.

recimo:

@beatris dal
mislim da nema potrebe da kliknes reply na svaki post koji vidis iako nemas nista posebno da kazes. diskusija gubi na tezini, a tvoje postove ce ljudi polako poceti da preskacu. ako ti je dosadno, pa bi malo da piskaras po forumu, tu je uvek oftopik, otvoren za odmaranje mozga od teskih tema.

imam jos nekoliko, al da ne preteram za prvi post :rolleyes:

#2 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 10 November 2007 - 19:21

pa da, na poslu sam, pa ponekad malo gvirnem na forum.

da li se ta zamerka odnosi na postove na Politici, Drustvu, Chit Chatu, celom forumu...gde?

reci mi odmah sve što imaš da spočitaš, da ne mislim o čemu se radi.

ok, neću se više ubacivati samo sa komentarima na pojedine postove forumaša
(mislila sam na komentare tipa bravo, dobro si to rekla, itd. nisam mislila da toliko smetaju)

Edited by BeatrisDal, 10 November 2007 - 19:25.


#3 Kum_Spasoje

Kum_Spasoje
  • Members
  • 164 posts

Posted 10 November 2007 - 19:24

al nam se niki prokurcila :rolleyes:

Edited by Kum_Spasoje, 10 November 2007 - 19:25.


#4 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 10 November 2007 - 19:25

pa generalno imam utisak da se cesto uhvatis nekog topika i onda ides redom i odgovaras maltene na svaki post, zaredja ti se i po tri posta zaredom, iako nista bitno nemas da odgovoris. na oftopiku, tj. citcetu je druga stvar, tu ionako nema diskusija koje bi se tako poremetile. :huh:

@ kum
smes slobodno nekom i nesto lepo da napises :rolleyes:

Edited by nickie, 10 November 2007 - 19:26.


#5 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 10 November 2007 - 19:45

nisam stekla utisak da time remetim diskusiju ali slažem se da od ovakvih postova nema neke naročite koristi

na žalost obično mi dođe da se uključim u raspravu pa nemam vremena da napišem nešto više o tome
nisam primetila da nekom drugom to smeta

ako mi se usput neki i omakne, ja se izvinjavam :rolleyes:

Edited by BeatrisDal, 10 November 2007 - 20:25.


#6 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 10 November 2007 - 23:41

Posted Image
Forumaši, pokajte se i ne bavite se više piraterijom.

Al' sam im rek'o, a?

#7 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 11 November 2007 - 12:21

mislila sam da smo se razumele, kad ono :rolleyes:

u slucaju da ne vidis samu sebe:

Smite al si se prokakio :huh:


troll offf



ma nebitna je stanica, nju sam navela samo kao primer.



je li ovo bilo trik pitanje? pa nisam te shvatila.



ajd bila sam previse ostra. sori



što to meriš uopšte?



pa gde si ti mile

nije joj naziv Šumska nego Smrtska, i ne verujem da je posprdan



edit:
pa nastavljas i dalje u istom stilu:

pa ti onda umri od smeha kada pođeš u RS pa na graničnim prelazima od onih koji dolaze da odaju poštu mrtvima budeš 4 sata čekao da pređeš granicu


Edited by nickie, 11 November 2007 - 12:28.


#8 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 11 November 2007 - 16:39

c! kak' ne kontash? cilj je da se sa shto vishe postova postigne shto manje smisla.

#9 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 11 November 2007 - 17:08

nisam stekla utisak da time remetim diskusiju ali slažem se da od ovakvih postova nema neke naročite koristi

na žalost obično mi dođe da se uključim u raspravu pa nemam vremena da napišem nešto više o tome
nisam primetila da nekom drugom to smetaako mi se usput neki i omakne, ja se izvinjavam :rolleyes:


Naravno da ne smetash nikome. Uostalom nisi jedina koja se zanese i unese u "problematiku"
nekog topika. Cudno je da te Niki upozorava kada i koliko smesh da pishesh da bi ostala
interesantna. Mislim da tu nema pravila. Dodushe nisam ni pratila koliko postova dnevno
pishesh. Ugradim neki brojach pa te upozorim na PM :huh:

Lep pozdrav
Teja

PS: Ti radish i za vikend?

Edited by Teja, 11 November 2007 - 17:08.


#10 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 11 November 2007 - 17:30

Cudno je da te Niki upozorava kada i koliko smesh da pishesh da bi ostala interesantna.


da bi ostala morala bi prvo da postane.
ali ne radi se uopste o interesantnosti nego o besmislenosti. eto, ni ti mi nisi nimalo interesantna, al bar napises nesto onda kad imas nesto i da kazes. kolko se sad ja ili neko drugi slazemo sa tim je vec druga stvar.

ovo sto beatris radi vec prerasta u trolovanje, i to ne jednog topika, jednog pdf-a, nego citavog foruma.
iskreno, mnogi drugi su zbog tolko trolovanja ranije bili banovani na duge staze.
a beatris se nekako prastalo, valjda im bilo zao, jer ne deluje zlonamerno nego samo glupavo.

samo sam lepo pokusala da joj skrenem paznju na to sta radi, al izgleda da ne vredi.

#11 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 11 November 2007 - 17:30

Naravno da ne smetash nikome.

that's a lie!

PS: Ti radish i za vikend?

ma radi za vikend, zimi, leti, na moru, na plazi, u moru, podmornici, u name it.

#12 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 11 November 2007 - 17:48

that's a lie!


ma radi za vikend, zimi, leti, na moru, na plazi, u moru, podmornici, u name it.


Idite bre (Niki u pluralizmu) u onu stvar (necu je uzimam u usta zbog hepatitisa) :huh:

Nisam znala da je baka Staka (dodushe cudila sam se tu i tamo da je tako iznenadno aktivna) zapravo nasha Beatrisa.

Uzivajte vi (a i ja s vama) dok vas onaj iz Nippona ne otkrije. Onda ce citamo i za vikend uputstva za spasavanje
iz zute podmornice. :rolleyes:

Beatrice ce mozda za sledeci vikend da nadje svog Dante-a pa ce imati pametnija posla
u periodima kishe.

Lep pozdrav
Teja

Edited by Teja, 11 November 2007 - 17:49.


#13 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 11 November 2007 - 18:37

PS: Ti radish i za vikend?


aha. takav poso.


a ove pusti, nemaju pametnija posla.

koliko sam primetila niki iz nepoznatog razloga vec duze vreme nerviram, ali nije me ni briga, to je njen problem.

dobro si rekla, svako moze da pise kako i koliko hoce, da li ce to da mu se dozvoli ili ne, na moderaciji je da odluci, prema tome, niki, ovim topikom se mesas u nadleznost admina i modova drugih PDF. to sto ti oni to dopustaju je njihova stvar.
kome smetaju, nek upotrebi opciju ignore pa nece vise morati da trpi moje postove.

ovo sve u ime slobode govora. :huh: :rolleyes:

ps. nisam toliko blesava da mislim da moram svima da se dopadnem.

Edited by BeatrisDal, 11 November 2007 - 18:59.


#14 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 11 November 2007 - 19:05

Ne daj se Beatriče! :rolleyes: Posijavaj svoje male postičiće gdje nadješ zgodno mjesto. Trol je iz raja izašao. Od trolčića nikog nije zaboljela glava. Male bezazlene glose.

to Nicky:

Je li bre Nicky, a kakav je to način da u sred diskusije napišeš:"neću se vraćati da čitam odgovore." A?
To je forumaška kolegijalnost, forumaši forumašima? Ta mani :huh: ...

#15 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 11 November 2007 - 19:20

Ne daj se Beatriče! :rolleyes: Posijavaj svoje male postičiće gdje nadješ zgodno mjesto. Trol je iz raja izašao. Od trolčića nikog nije zaboljela glava. Male bezazlene glose.



nemoj ti da vredzas moje postove :huh: , posijane u sred radnog vremena. volela bih i ja da imam vremena za traktate, ali hebi ga, i za ovo malo postova da me ulove- pa bi bilo nezgodno.


dobar post podrske, hvala, javi da ti platim po dogovoru :)

Edited by BeatrisDal, 12 November 2007 - 02:00.