Jump to content

Photo

Sta je sa ovim forumom?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
93 replies to this topic

#31 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 09 November 2007 - 02:00

Jao,vi ste bas neke saljivdzije,sad cu stalno ovde da dolazim.

neces. :rolleyes:

#32 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 09 November 2007 - 02:03

odo' da spavam.

#33 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 02:03

Kolaju price da zgrada ima ladan podrum kao stvoren za kiso kupus

A ima i neki chamber unutar sa gasovnim instalacijama k'o stvoren za dimljenje mesa :rolleyes:

#34 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 09 November 2007 - 02:05

Pa, nazalost, imaju... 60,4% upisanih glasaca je glasalo na izborima koji su doticne spodobe doveli u skupstinske klupe...

Ma imaju q. da prostis. Od 60ak% izaslih, 50+% nije vecina od ukupnog birackog tela. Ok, i apstinencija je izbor, ali ne direktni, plus, koliko je tih koji su dali glas nekoj od koalicionih stranaka zelela bas ovakvu vladu. Ona je sve, samo ne volja vecine. Cista tiranija. A Kostunica vec 2 mandata vlada sa ukupno 10ak% podrske u birackom telu :rolleyes:

#35 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 02:09

A Kostunica vec 2 mandata vlada sa ukupno 10ak% podrske u birackom telu :rolleyes:

Cist dokaz da je skupstina BS, sto je i bila cela poenta dokazati... Manjina uvek vodi :huh:

#36 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 02:09

A ona pricica sa silaskom sa grane od malopre je bas zanimljiva,i treba konacno da manjina povede ovu zemlju,ovaj narod ovaj svet u bolje sutra!Recite im ljudi da je ta stvar sa vecinom samo jedna zabluda i da stvari drugacije funkcionisu...

#37 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 02:10

Recite im ljudi da je ta stvar sa vecinom samo jedna zabluda i da stvari drugacije funkcionisu...

Pa ne moramo nista da kazemo, dovoljno je pogledati sat vremena prenosa parlamenta da se shvati kolika je zabluda...

#38 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 09 November 2007 - 02:13

Zapravo, vreme je da Forum udje u parlament! :rolleyes:

#39 Billy Mahony

Billy Mahony
  • Members
  • 1,712 posts

Posted 09 November 2007 - 02:35

Zašto " onaj koji ništa i nikog ne pita, a sve zna", postavlja takva retorička pitanja....

Došao si da nam ga kažeš, a ipak ćeš odavde otići hteo ne hteo, bogatiji za jedno iskustvo, za jednu malu skasku....

Ispričaj svojim drugarima na drvetu, da postoje i neki drugi kojima vi ne smetate i da slobodno možete da sidjete sa drveta, to ništa ne boli, samo se kičma malo uspravi....

Možeš da kreneš na koju god stranu hoćeš, ne moraš obavezno da slediš nekog, biraj svoj put, nisi više na grani....

#40 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 09 November 2007 - 02:40

Cist dokaz da je skupstina BS, sto je i bila cela poenta dokazati... Manjina uvek vodi :rolleyes:

Cekaj pa zar ne treba da bude tako???
Nego zivi bili pa videli kuvaju se parlamentarni izbori.Ja ovakvu aktivnost na forumu nisam odavno video.

#41 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 09 November 2007 - 02:59

...
Recite im ljudi da je ta stvar sa vecinom samo jedna zabluda i da stvari drugacije funkcionisu...

Ne, ne ne ... nisi razumeo. Većina nije kada više njih ponavlja jedno isto mišljenje, već zajednički imenilac inače neidentičnih mišljenja. Vidiš i sam da na različite načine pokušavaju da ti objasne ono što ne razumeš, a opet (rekao bih) da se svi slažu da topik treba da ide na deponiju. A ja pride mislim da i ti treba da ideš za njim.

Edited by Hill Bill, 09 November 2007 - 03:00.

#42 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 09 November 2007 - 03:10

Samo jedno pitanje-Zasto na ovom sajtu ima malo vise jednog misljenja,a malo manje drugog misljenja,jel neko to cenzurise?

Eto npr. oni komentari ispod vesti su kao da ih je jedan covek pisao,prosto neverovatno

Sta bre ti hoces, jesu li radikali najaca stranka ili nisu.
Molim lepo, kako onda nema uporiste u glasackom telu, kako bre razlicito kad je isto.

Ovom narodu se ne moze udovoljiti. :rolleyes:

#43 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 09 November 2007 - 03:14

A ja pride mislim da i ti treba da ideš za njim.

Mojne da ga banujete, decko je zabavan. A mozda nesto i nauci ovde medju Silama Mraka I Haosa...

#44 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 09 November 2007 - 03:19

Mojne da ga banujete, decko je zabavan. A mozda nesto i nauci ovde medju Silama Mraka I Haosa...

Ma on ce se samobanovati. Osim ako nismo svjedoci evolucijskog procesa. :rolleyes:

#45 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 09 November 2007 - 03:28

Taman posla.Pa ako odu takvi likovi propade nam zabava